N8 CFW/MOD

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
atomprof
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-03-28 szomb. 17:39:02
Készüléktípus: N8
Has thanked: 26 times
Been thanked: 1 time

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: atomprof »

Sziasztok!

Tudna valaki mondani vagy link-elni olyan anna-s témát, amiben az olvasatlan email-ek ki vannak emelve? bzs anna cfw van fent és abban a gyári nokia email kliensben már nincsenek borítékok, hogy lássam mi az amit elolvastam és mit nem. Meg meg nekem nem nagyon jön be, hogy szinte sehol nincsenek színek. Túl szürke az egész. Tudom, hogy van millió téma a neten, de ott az email részről soha nincs fénykép, így pedig kikéne próbálnom az összeset, amit persze nem szeretnék. Ha valakinek van jól bevált anna témája, az légyszi ossza meg velem. Ezelött ez volt fent nekem "BZS N8 v1.302 fix CFW" ebben tetszett az anna-s téma, de sajnos nem értek hozzá, hogyan kell kiszedni belőle...
Előre is köszi,
Atomprof
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

bazsi0223 írta:Sziasztok!
Vissza szeretnem rakni bzs annat bellerol es phoenixnel amikor a flashre kattintok az alabbi uzenetet irja ki...
Szerintetek ez miert lehet???
Elore is koszi
1. eleve nem kéne próbálkozni a belle-ről anna-ra downgrade-léssel, olvass gyik-et mielőtt nekiesel valaminek
2. ugye mindig kiüríted a \program files\nokia\phoenix\products\rm-596 mappát és utána rakod bele az új fw fájlokat?
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

busman74 írta:Rompatcher mappa nekem üres..
Néhány programnál meg tanusítványhibát ír....moddolt romnál pedig nem lehetne..??
néha elő szokott fordulni szignózott programokkal. próbáld meg törölni a szignózását és úgy feltenni.
These users thanked the author bladehu2 for the post:
busman74 (2011-09-07 szer. 13:48:40)
Rating: 2.63%
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
czombos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 14:28:54
Készüléktípus: Samsung I9100
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: czombos »

Symbian Belle for Nokia N8 v111.020.0203 Original APAC images felment gond nélkül, most tesztelgetem jobbnak tűnik mint az ez előtti bellek...
http://symbian-coderus.blogspot.com/201 ... 00203.html
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: Todo »

bladehu2 írta:
bazsi0223 írta:Sziasztok!
Vissza szeretnem rakni bzs annat bellerol es phoenixnel amikor a flashre kattintok az alabbi uzenetet irja ki...
Szerintetek ez miert lehet???
Elore is koszi
1. eleve nem kéne próbálkozni a belle-ről anna-ra downgrade-léssel, olvass gyik-et mielőtt nekiesel valaminek
2. ugye mindig kiüríted a \program files\nokia\phoenix\products\rm-596 mappát és utána rakod bele az új fw fájlokat?
A bzs73 féle megosztásból ezt a szoftot vissza lehet tenni, nem? " Nokia N8-Downgrade. zip!" Ez állitólag direkt erre az eljárásra való, hogy vissza lehessen tenni egy régebbi szoftot! Ha jól tudom úgy probálkozik, hogy elöször ez aztán pedig Anna!
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: feroooo »

czombos írta:Symbian Belle for Nokia N8 v111.020.0203 Original APAC images felment gond nélkül, most tesztelgetem jobbnak tűnik mint az ez előtti bellek...
http://symbian-coderus.blogspot.com/201 ... 00203.html
Légyszives ird be a topikba,hogy az általad emlitett Bellen is fent van a nagy óra,nagy naptár és időjárás widget ami ezen a videón szerepel!Ezen a videón: http://www.youtube.com/watch?v=XzNT8lMNL_s

Előre is köszönöm
busman74
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 14:54:40
Készüléktípus: N8 Grey by Bzs
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: busman74 »

Az új belle ettől miben különbözik?
http://symbian-coderus.blogspot.com/201 ... or-n8.html
Mert ez nem volt túl stabil....
czombos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 14:28:54
Készüléktípus: Samsung I9100
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: czombos »

feroooo írta:
czombos írta:Symbian Belle for Nokia N8 v111.020.0203 Original APAC images felment gond nélkül, most tesztelgetem jobbnak tűnik mint az ez előtti bellek...
http://symbian-coderus.blogspot.com/201 ... 00203.html
Légyszives ird be a topikba,hogy az általad emlitett Bellen is fent van a nagy óra,nagy naptár és időjárás widget ami ezen a videón szerepel!Ezen a videón: http://www.youtube.com/watch?v=XzNT8lMNL_s

Előre is köszönöm
Nincs nagy alalog óra, a naptárak közül is csak az egy soros van, időjárás sincs. 6 home screen viszont van, ez az előző verzióban nem volt. Ha a naptárat kiteszem az egyik home screen-re akkor a többire már nem tudom kitenni, ami engem kifejezetten zavar.
bazsi0223
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011-07-12 kedd 20:21:06
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bazsi0223 »

Az elöző gond megoldodott, felraktam a Nokia N8 - Downgrade-t, de ezek után pobáltam vissza rakni a bzs féle annat, es most is csak egy hiba üzenet jön ki, hogy nem találja az RM-596_M025.44.emmc.fpsx fájt. próbáltam régebbi verziót is rakni, de szintén ezt írja ki.
Mitől lehet ez???
bazsi0223
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011-07-12 kedd 20:21:06
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bazsi0223 »

kovacadam írta:
dr.egyed írta:Hali!

Meghalt a telóm, próbáltam death flashelni, de azt írja hiányzik valami fpsx file. Elolvastam már szinte mindent,próbáltam több verziót felnyomni, de nem jöttem rá, mit tegyek?

Előre is köszönöm!
Kattints az Options-re, és ott a listában ami piros fájl, azt töröld ki (rákattintasz, és utána a lista alatti delete gomb).

Órákon át próbáltam eszközölni a problémát, és kerestem, hogy mit lehet csinálni ezzel ha hiányzik az fpsx file....és csak ennyi volt h törölni kellett... :D :D :D
Nagyon köszi!!!!4 ;) :) :)
Válasz küldése

Vissza: “Modding”