N97 Főzőtt/Cooked ROM

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
mako
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010-03-12 pén. 21:21:49
Készüléktípus: Samsung galaxy s3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 10 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: mako »

Hali.Többek közt én is örülök,hogy még foglalkozik velünk N97-tulajokkal!Kimondhatatlan hála!Felraktam Az uj fözetet,de nem akar elindulni a telóm,nekiindul megáll nekiindul megáll,pedig már nem 1 levest raktam rá!Ja még annyit,hogy a rárakás vége felé furcsa szineket produkál és becsikozik!Mit rontok el?Valaki helpezzen!Addig visszarakom a ceciét.Ja még annyit,hogyha csak a lettöltött fájlok vannak az 505-ös mappába akkor a JAF meg sem találja!Mutatom:Checking path: E:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-505\
No ini files found...
FILES SET FOR FLASHING:
MCU Flash file: NONE
PPM Flash file: NONE
CNT Flash file: NONE
APE Variant file: NONE.Akkor most mi is a szitu?
GALAXY S4 "Reccsent kijelző"
Vissza S3
GALAXY S5 Várás
Avatar
danieln95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-09-28 hétf. 22:12:23
Készüléktípus: n97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: danieln95 »

mako írta:Hali.Többek közt én is örülök,hogy még foglalkozik velünk N97-tulajokkal!Kimondhatatlan hála!Felraktam Az uj fözetet,de nem akar elindulni a telóm,nekiindul megáll nekiindul megáll,pedig már nem 1 levest raktam rá!Ja még annyit,hogy a rárakás vége felé furcsa szineket produkál és becsikozik!Mit rontok el?Valaki helpezzen!Addig visszarakom a ceciét.Ja még annyit,hogyha csak a lettöltött fájlok vannak az 505-ös mappába akkor a JAF meg sem találja!Mutatom:Checking path: E:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-505\
No ini files found...
FILES SET FOR FLASHING:
MCU Flash file: NONE
PPM Flash file: NONE
CNT Flash file: NONE
APE Variant file: NONE.Akkor most mi is a szitu?
Először nekem sem ment, én így csináltam:
-beraktam a fájlokat az Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-505 mappába (csak ezeket semmi mást)
-megnyitom a progit, bepipálgatom amit bekell, aztán ugye ini és kiválasztom az rm-505öst.
-ezután nekem kettő zöld világít csak, rányomok a pm-es lámpára(ez nem is világít) és betöltöm az rm-505ös mappából a .v15 végű fájlt. és FLASH és kész
Nokia N97 Black + USB kábel:)
Avatar
danieln95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-09-28 hétf. 22:12:23
Készüléktípus: n97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: danieln95 »

64mb írta:Na ma Teszteltem kicsit , Nekem a zenéim ( még ) nem a Music mappában vannak igy a gyári lejátszó stornó ( Nem gond mivel Power mp3at használok ) , ezen ma változtatok , ami nem tetszett , mivel a régi csengőhangom nem a music mappában van , gondoltam (gyári) Fájl kezelővel megkeresem , majd rányomok elindul és ott az opcioknál kiválasztom , hogy hanghasználata , na ilyen már nincs :( Ha Fájl kezelőből elindított zenénél rányomok az opciókra visszadob a kezelőbe , de a zene megy tovább akkor is ha kilépek a kezelőből és háttérben nem fut semmi ( u.i , Sima C6 Szoft mivel lenne különb ennél ? Lehetséges érdekelne és tesztelném is talán :) Köszi , Tamás
Neked működik a nokia maps? én nem találom, mikor meg telepítem azt írja hogy bevan építve.. :duhos2:
Nokia N97 Black + USB kábel:)
Avatar
danieln95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-09-28 hétf. 22:12:23
Készüléktípus: n97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: danieln95 »

64mb írta:
danieln95 írta:Hát ez a c6os főzet K*rva jó, csak ajánlani tudom! a transzmitter nem megy így, meg a zenelejátszóba vannak hibák, de amúgy sokkal jobb így :taps2: :taps1:
Ébresztéssel nincs gondod? Nekem nagyon lassan érzékel , fel kell oldanom a bill zárt és néha nem oldja fel és ordít a telo... Kissé idegesítő de am nekem bejön eddig a 3 buggal együtt:)
Reggel teló ébresztett, azonkívül hogy lenyomtam és aludtam tovább nem volt vele gond :D
Nokia N97 Black + USB kábel:)
64mb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 00:43:04
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: 64mb »

danieln95 írta:
64mb írta:
danieln95 írta:Hát ez a c6os főzet K*rva jó, csak ajánlani tudom! a transzmitter nem megy így, meg a zenelejátszóba vannak hibák, de amúgy sokkal jobb így :taps2: :taps1:
Ébresztéssel nincs gondod? Nekem nagyon lassan érzékel , fel kell oldanom a bill zárt és néha nem oldja fel és ordít a telo... Kissé idegesítő de am nekem bejön eddig a 3 buggal együtt:)
Reggel teló ébresztett, azonkívül hogy lenyomtam és aludtam tovább nem volt vele gond :D
Sajnos nekem a ma USB töltés is szarakodott , újraindulgatott a telo...:/ Tetszik az OS , Én harangoztam itt be , de lassan kezd sok lenni a kompromisszum :-(( USB/Zene/FM Transmitter :-( Zene Téma nekem Már Power MP3-al sem az igazi , Előzőtt főzettel nem volt gond , néha gondol egyet és elhalgat és csak a progi újraindításával lesz jó , Lehet nem véletlen jön szinte minden héten új főzet a tagtól :) 1 hónapja még csak 7-8 volt , már 11 , Lehet már 12es Verzio is készül :) , Farkas Laci , a Sima átportolt C6 sw-vel mi a helyzet ? Közeljővőben lesz rá esély ? Sokan hálásak lennénk érte :yeah:
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

64mb írta:Farkas Laci , a Sima átportolt C6 sw-vel mi a helyzet ? Közeljővőben lesz rá esély ? Sokan hálásak lennénk érte :yeah:
20 perc és fent van.
Kész!
http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopi ... =82&t=3045
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára farkas-laci 2011-03-29 kedd 20:17:42-kor.
64mb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 00:43:04
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: 64mb »

Isten az lebecslés rád (H) ( Feltöltés után 5p-el tesztelem is ) :-)

Él a link de sajnos megint az van mint múltkor


The file you are trying to access is temporarily unavailable. Please try again later.

Pár óra megint gondolom :( :)

Up - Eltelt fél óra és él :)
Avatar
kat001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 11:05:13
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: kat001 »

hello! Le tudnátok írni, mi a különbség az n97 /cechino/ és a c6 rom között?
F.Kép?
Rom?
Ram?
Sebesség?
Stb..
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

kat001 írta:hello! Le tudnátok írni, mi a különbség az n97 /cechino/ és a c6 rom között?
F.Kép? : C6, N97 uganaz, Cecinhoé tuningolt
Rom?: C6, N97 nagyon hasonló, Cechinhoé főzőtt (tuningolt)
Ram? C6 kicsivel többet eszik mint az N97, Cechinhoé maximura húzva
Sebesség? C6 gyorsabb mint az N97, de nem tudom, hogy gyorsabb-e Cecinhoénál
Stb.. -van benne inteligens tárcsázó, olyan mint a symbian 3-é, gyárilag benne van a feloldás lapozással bill.zár, az email kliense kezeli a HTML-es email-eket is
Avatar
kat001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 11:05:13
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: kat001 »

farkas-laci írta:
kat001 írta:hello! Le tudnátok írni, mi a különbség az n97 /cechino/ és a c6 rom között?
F.Kép? : C6, N97 uganaz, Cecinhoé tuningolt
Rom?: C6, N97 nagyon hasonló, Cechinhoé főzőtt (tuningolt)
Ram? C6 kicsivel többet eszik mint az N97, Cechinhoé maximura húzva
Sebesség? C6 gyorsabb mint az N97, de nem tudom, hogy gyorsabb-e Cecinhoénál
Stb.. -van benne inteligens tárcsázó, olyan mint a symbian 3-é, gyárilag benne van a feloldás lapozással bill.zár, az email kliense kezeli a HTML-es email-eket is

köszi a gyors választ
Válasz küldése

Vissza: “Modding”