N97 Főzőtt/Cooked ROM

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Alcapone
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010-01-08 pén. 10:46:25
Készüléktípus: Nokia N97 Black
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: Alcapone »

Macika írta:A főzött ROM NEM tartalmaz biztonsági kódot.
Az olyan helyen van a készülékben, amit a flashelés nem érint!
Na basszus, erről fogalmam sem volt. Akkor értem már, hogy miért nem tudtam sehogy megváltoztatni. Most már sikerült, szóval minden rendben van.
Köszönöm szépen a válaszod! :Notworty:
64mb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 00:43:04
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: 64mb »

Üdv

Sajnálattal látom , hogy eltelt negyed év , és nem jött egy főzet sem a " telonkhoz " Ma hajnalban kicsit keresgéltem külföldi lapokon főzött rendszereket és erre akadtam
http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=42480.0
Tapasztalatom még nincs vele kapcsolatban , de megy magyar file-okkal bill is jó telo is magyar és szerintem jól is néz ki és tele is van pakolva sok hasznos dologgal , leírás a linken ! ( Kb 1hónapos főzet )

u.i én a 7es verziot teszteltem , de időközben találtam 8ast is , belinkeltem !
64mb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 00:43:04
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: 64mb »

USB kapcsolatnál újra indul nekem mind a 7es mint a 8as ... Így már mégse javaslom, esetleg aki ért hozzá javíthatná , vagy jöhetne magyar főzet... :)
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

64mb írta:USB kapcsolatnál újra indul nekem mind a 7es mint a 8as ... Így már mégse javaslom, esetleg aki ért hozzá javíthatná , vagy jöhetne magyar főzet... :)
Már kijött a 11-es is :) :jobbra: http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=44600.0
Amint látom C6 alapra épül, és egyetlen bugja, az FM transzmitter. Gyorsan lemagyarítottam, próbáljátok ki, én telefon hiányában nem tudtam ;) .
Csak ezek a fájlok legyenek az RM-505 mappában (nem kell rofs3)
64mb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 00:43:04
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: 64mb »

ohh , Köszi , utolsó linked szerintem nem jó , belinkelnéd újra? bár nem tudom kell a külön magyarosítás de azért csak azt raknám fel ha lehet :) usb kapcsolat se a 7esnél se a 8asnál nem ment :/ Remélem azóta javították , Köszi hogy foglalkoztál a témával !! :) Üdv Tamás

UP ! - Este 11kor már él a link.. :D érdekes... , Na fel is teszem gyorsba és jelentek is ( U.i ha megy rendesen szerintem mehetne 1. oldara... azért szerintem van még pár embernek n97 akármennyire " kevésbé jó " :D

UP 2 ! - 23:35 , Hibátlan a rendszer , mennek a html-ek a gyári E-mail Kliensben , ékezetes karakterek is mennek.. idáig hibátlan , Holnap napközben jön a több órás teszt.... :-) Köszi a magyarosítást !!!! :Notworty:
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

64mb írta:ohh , Köszi , utolsó linked szerintem nem jó , belinkelnéd újra? bár nem tudom kell a külön magyarosítás de azért csak azt raknám fel ha lehet :) usb kapcsolat se a 7esnél se a 8asnál nem ment :/ Remélem azóta javították , Köszi hogy foglalkoztál a témával !! :) Üdv Tamás

UP ! - Este 11kor már él a link.. :D érdekes... , Na fel is teszem gyorsba és jelentek is ( U.i ha megy rendesen szerintem mehetne 1. oldara... azért szerintem van még pár embernek n97 akármennyire " kevésbé jó " :D

UP 2 ! - 23:35 , Hibátlan a rendszer , mennek a html-ek a gyári E-mail Kliensben , ékezetes karakterek is mennek.. idáig hibátlan , Holnap napközben jön a több órás teszt.... :-) Köszi a magyarosítást !!!! :Notworty:
Nincs mit. Ha kell feldobok egy gyári C6 ROM-ot is N97-re, viszont tesztelni nektek kell :) .
Igen, az ékezetes karaktereket is átraktam egy magyar N97 fwből, viszon így nincs virtuális qwerty. De már dolgoznak rajta.
64mb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 00:43:04
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: 64mb »

Na ma Teszteltem kicsit , Nekem a zenéim ( még ) nem a Music mappában vannak igy a gyári lejátszó stornó ( Nem gond mivel Power mp3at használok ) , ezen ma változtatok , ami nem tetszett , mivel a régi csengőhangom nem a music mappában van , gondoltam (gyári) Fájl kezelővel megkeresem , majd rányomok elindul és ott az opcioknál kiválasztom , hogy hanghasználata , na ilyen már nincs :( Ha Fájl kezelőből elindított zenénél rányomok az opciókra visszadob a kezelőbe , de a zene megy tovább akkor is ha kilépek a kezelőből és háttérben nem fut semmi ( u.i , Sima C6 Szoft mivel lenne különb ennél ? Lehetséges érdekelne és tesztelném is talán :) Köszi , Tamás
Avatar
danieln95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-09-28 hétf. 22:12:23
Készüléktípus: n97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: danieln95 »

Hát ez a c6os főzet K*rva jó, csak ajánlani tudom! a transzmitter nem megy így, meg a zenelejátszóba vannak hibák, de amúgy sokkal jobb így :taps2: :taps1:
Nokia N97 Black + USB kábel:)
attis
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 19:27:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziasztok!

pls help me! Nekem Cecinho korábbi (2010-06-21) főzete van fent a telómon. Gondoltam kipróbálom ezt az új cuccot. A flashelés szépen végig is ment, de amikor újra indítom a telót, akkor nem ezt az új cuccot tölti be hanem a korábbit (mintha csak hard resetet csináltam volna a korábbi főzettel). Mit csinálhatok rosszul?
64mb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 00:43:04
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: 64mb »

danieln95 írta:Hát ez a c6os főzet K*rva jó, csak ajánlani tudom! a transzmitter nem megy így, meg a zenelejátszóba vannak hibák, de amúgy sokkal jobb így :taps2: :taps1:
Ébresztéssel nincs gondod? Nekem nagyon lassan érzékel , fel kell oldanom a bill zárt és néha nem oldja fel és ordít a telo... Kissé idegesítő de am nekem bejön eddig a 3 buggal együtt:)
Válasz küldése

Vissza: “Modding”