N8 CFW/MOD

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

attila_nagy
Hát ezt majd holnap megnézem én is.Ma már nem tudom. Wifi-hez egyébként nem nyúltam semmit. Eszközök-be tettem wlan ikont, opciók-beállítások.
Mondjuk wfiztem ma is keveset, és nem volt gond, de holnap megnézem jobban.
Avatar
attila_nagy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011-01-10 hétf. 21:24:21
Készüléktípus: N8 DG
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: attila_nagy »

bzs73 írta:
attila_nagy
Hát ezt majd holnap megnézem én is.Ma már nem tudom. Wifi-hez egyébként nem nyúltam semmit. Eszközök-be tettem wlan ikont, opciók-beállítások.
Mondjuk wfiztem ma is keveset, és nem volt gond, de holnap megnézem jobban.
köszi
NOKIA N8+BZS N8 13.16 uda v1.101
Avatar
tzolee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-12-25 szomb. 15:53:18
Készüléktípus: Nokia N8
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: tzolee »

bzs73 írta:
Képzeld! Tegnap újra raktam a szoftot, és semmi gond nem volt az ovi maps-al. Pedig ugyanúgy csináltam, mint elötte, amikor nem tudtam feltenni és kínlódtam vele. Mi a fene lehet?!
A tapasztalat az, hogy frissítés után gyorsan fel kell tenni a progikat, ha nem sikerül, újra kell nyomni a szoftot, és lehet már jó is lesz. Ki érti ezt...
Kasya
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-12-03 pén. 16:37:37
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: Kasya »

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne (T-s készülékkel), hogy:
-ha felrakok egy cookingolt sw-t (az 1.hsz-ből), akkor azt tudom frissíteni, vagy nem fog látni semmi frissítést?
-ha felrakok egy gyárit, akkor azt ugyanugy tudom frissiteni, mint egy fuggetlent?
-ha felrakom bármelyiket, foglal plusz helyet a mobilon? Máshol olvastam, hogy 1,5 gigát foglalt le...

A segítségért előre is köszönet!
Avatar
karak
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-02-09 hétf. 21:28:01
Készüléktípus: GT-i9100 Galaxy SII.Black+N700
Nem: Férfi
Has thanked: 26 times
Been thanked: 2 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: karak »

Na elkezdtem az új firmet felrakni a Dead mód leírás alapján.Letöltöttem az EURO3 6db fájlját,bemásoltam ahová kell.Az UDA a hetedik fájl,azt is bemásoltam.Persze nem kellett átírni mivel a letöltöttek között nem volt UDA.Eljutottam odáig h feldobja a hibaüzenetet.Leokézom,de leáll Firmware update faild hibával. :cry: Nem az történik ami a telepítési helpben a fotón látható :no: tehát h 1-2mp múlva dugjam rá az usb-re.
Mit szúrhattam el :?3: Mindent a leírás alapján csináltam :roll:
Jó az igaz h a legújabb Phoenix-szel csináltam,a help meg még a régihez van,de minden hasonló volt.
Telóim 1999-től napjainkig:
(3310,3650,6600,N70,N73,6220Classic,N85,5800,N8,Nokia 700)
Samu Galakszis 2 :).
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

karak írta:Na elkezdtem az új firmet felrakni a Dead mód leírás alapján.Letöltöttem az EURO3 6db fájlját,bemásoltam ahová kell.Az UDA a hetedik fájl,azt is bemásoltam.Persze nem kellett átírni mivel a letöltöttek között nem volt UDA.Eljutottam odáig h feldobja a hibaüzenetet.Leokézom,de leáll Firmware update faild hibával. :cry: Nem az történik ami a telepítési helpben a fotón látható :no: tehát h 1-2mp múlva dugjam rá az usb-re.
Mit szúrhattam el :?3: Mindent a leírás alapján csináltam :roll:
Jó az igaz h a legújabb Phoenix-szel csináltam,a help meg még a régihez van,de minden hasonló volt.
Sajna ma nem volt időm help-et csinálni, amugy szinte ugyanaz minden.
Próbáld akkor ne dead mod-ba, hanem Salmi leírása alapján.
Holnap tutira megcsinálom a help-et, és mind a 2 félét, képekkel, részletesen.
Bár pont az előbb volt egy tag az N8 fórumba, akinek meghalt a telója flash közben, áramszünet miatt, és most megint megy neki, mivel mindent a leírásom szerint csinált dead modba.Szóval a dolog működik amugy, és hát nem ő az első iyen ember. Látható az N8 topikba a sürgős help.
Avatar
tzolee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-12-25 szomb. 15:53:18
Készüléktípus: Nokia N8
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: tzolee »

karak írta:
Nekem is ugyanez szokott menni, dead módban nem ment. Rányomtam a telót, működés közben, kilőtem az ovit, és úgy csináltam. Ujraindította a phoneix a telót, és felnyomta a szoftot. Már töbször is sikerült így.
Avatar
karak
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-02-09 hétf. 21:28:01
Készüléktípus: GT-i9100 Galaxy SII.Black+N700
Nem: Férfi
Has thanked: 26 times
Been thanked: 2 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: karak »

bzs73 írta:
Sajna ma nem volt időm help-et csinálni, amugy szinte ugyanaz minden.
Próbáld akkor ne dead mod-ba, hanem Salmi leírása alapján.
Holnap tutira megcsinálom a help-et, és mind a 2 félét, képekkel, részletesen.
Bár pont az előbb volt egy tag az N8 fórumba, akinek meghalt a telója flash közben, áramszünet miatt, és most megint megy neki, mivel mindent a leírásom szerint csinált dead modba.Szóval a dolog működik amugy, és hát nem ő az első iyen ember. Látható az N8 topikba a sürgős help.
Ja,egy percig nem gondoltam h a helppel vagy a dologgal lenne probléma :Notworty: Jó volt hozzá a régi leírás is,mivel szinte minden ugyanott volt.Megpróbálom Win7 alatt is a régebbi Phoenix-szel is. :yes:
tzolee köszi!Erről jut eszembe a Kasperskyt nem kapcsoltam ki. :bolond2:
Szerk:Bár nem az volt a hiba oka.
Telóim 1999-től napjainkig:
(3310,3650,6600,N70,N73,6220Classic,N85,5800,N8,Nokia 700)
Samu Galakszis 2 :).
koja80
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010-10-26 kedd 14:09:48
Készüléktípus: N8+16Gb Kingmax class6
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: koja80 »

karak írta
Nekem is ugyanezt produkálta a WIN7 és a Phoenix 2010.48.004.44602. (mellette fenn van még az Ovi Suite). Másik op.rendszer (XP) a 2010.8. Phoenix (nincs mellette Ovi) és a bzs73 által leírtakkal simán felment T-s készülékre a pr1.1 +moddolt uda. Az "E"-n lévő programok (elég sok van) 60%-a is megmaradt.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: Damir »

koja80 írta:
karak írta
Nekem is ugyanezt produkálta a WIN7 és a Phoenix 2010.48.004.44602. (mellette fenn van még az Ovi Suite). Másik op.rendszer (XP) a 2010.8. Phoenix (nincs mellette Ovi) és a bzs73 által leírtakkal simán felment T-s készülékre a pr1.1 +moddolt uda. Az "E"-n lévő programok (elég sok van) 60%-a is megmaradt.
Nos, ha esetleg valami problémád lesz a telefonnal, akkor ezek a megmaradt programok fogják okozni. Gondolok itt fagyásra, újraindulásra, stb..... :roll:
Válasz küldése

Vissza: “Modding”