Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
a_tuono
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-02-27 pén. 21:03:31
Készüléktípus: Nokia 5800 XpressMusic Blue
Tartózkodási hely: Szilasliget
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: a_tuono »

adam526 írta:
a_tuono írta:
adam526 írta:Miért van az, hogy be van kapcsolva az open4all, és nem tudok szignózatlan progit feltenni? Eddig ilyen problémám nem volt!

Mert az open4all patch csak azt teszi lehetővé, hogy turkálhass a "rendszer fájlokban"(bocs ha butaságot írok). Az installserver nevű patchet kell aktiválni, és minden simmán felmegy! :D
Köszi, tényleg, ki volt kapcsolva. Csak azt hittem, hogy vmi nem stimmel a rommal, mert tegnap tettem csak föl.
Nagyon szivesen. ;)
Nokia 5800 XpressMusic Blue V 52.0.007 -> Nokia C6v20 Floral Edition + Nokia BH-503
ricsmond
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-09-15 kedd 11:31:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: ricsmond »

Valaki segitsen. most vettem a páromnak is egy 5800 telót.
és az usbjével valami gond van, csatlakoztatáskor a telo észleli meg kérdi az üzemmódót de akármit kiválasztasz. a számitógép nem látja. értsd nincs uj hardver.....
probáltam gyári beállitások visszaállitását. de attól se javult meg.
mivel a teló külföldi, valahogy magyaritották....
az én telóm gond nélkül megy ugyanezen a kábelen.
jaf-al probáltam flasheleni
amikor kéri hogy nyomjam meg a powert. arra se reagál

ezt komolyan mondod, hogy ide akartad írni? nem inkább ide? viewtopic.php?f=51&t=37 másold át ebbe a topikba, én meg innen törlöm. ez modding topik, nem az 5800 általános dolgaival foglalkozik. köszönöm. moco
csirke18
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 15:50:39
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: csirke18 »

szia termi.
feltettem a DailyMobil-ról egy system_cachbe by NP nevű progit ami ugye a telefonmemóriát használja virtuális memóriának.
namost letöröltem mert nemsok változást hozott sőt inkább mintha lassabb lett volna tőle a teló.

így hogy letöröltem akkor a te beállításodat is kitöröltem vele, vagy visszaállt a "Virtuális memória áthelyezve az E meghajtóra, és megnövelve a mérete 128Mb-ra" ?

mi az előnye hogy C:-n vagy az E:-n van ez a virtuális memória.
tudom e-n több a hely, de C az gyorsabb nem?
megtaláltam a fájlt, de csak azt kell átírni hogy C:- vagy hogy E: ? :D
és a méretét hogyan tudom növelni?

thx
Avatar
mgTerminator
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2010-02-11 csüt. 23:47:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Has thanked: 12 times
Been thanked: 74 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: mgTerminator »

A C-ről a cre fájlt is törölni kell nem csak a txt-t. Egyébként nemtudom hogy mikor használja a virtuális memóriát mert az a mappa ami be van állítva neki mindíg üres, szal...
Kép
Samsung Galaxy S4
csirke18
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 15:50:39
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: csirke18 »

termi!
tedd le az asztalra a telefonod a jobboldalára döltve, és át fog fordulni a kép XD csak az a baj hogy a mási irányba (nem jobbra hanem balra)
nemtudom hány foknál fordul, próbáld végig döntögetni

attól tartok hogy a v50-el jött ismét egy bug mégpedig ez.
vagy ez csak a te rom-odban van ? nézd már meg pls :D
S-eye
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-05-01 szomb. 21:28:27
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: S-eye »

Sziasztok, csak azt szeretném kérdezni, hogy mit csinál a telefon internetezéskor,ha nincs benne a microSD,és a cache az E meghajtóján van?
Avatar
mgTerminator
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2010-02-11 csüt. 23:47:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Has thanked: 12 times
Been thanked: 74 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: mgTerminator »

csirke18 írta:termi!
tedd le az asztalra a telefonod a jobboldalára döltve, és át fog fordulni a kép XD csak az a baj hogy a mási irányba (nem jobbra hanem balra)
nemtudom hány foknál fordul, próbáld végig döntögetni

attól tartok hogy a v50-el jött ismét egy bug mégpedig ez.
vagy ez csak a te rom-odban van ? nézd már meg pls :D
Igen én is észrevettem már ha jobbra forgatom akkor elfordítja balra. Sajnos az 50es jól beleköpött a levesbe. Nem tudom hogy bug vagy mi a fene, demás sem úgy működik ahogy kellene.
Kép
Samsung Galaxy S4
Avatar
sihumens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 23:33:33
Készüléktípus: Lumia 1020 + Lumia520
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: sihumens »

<terminator> írta:
csirke18 írta:termi!
tedd le az asztalra a telefonod a jobboldalára döltve, és át fog fordulni a kép XD csak az a baj hogy a mási irányba (nem jobbra hanem balra)
nemtudom hány foknál fordul, próbáld végig döntögetni

attól tartok hogy a v50-el jött ismét egy bug mégpedig ez.
vagy ez csak a te rom-odban van ? nézd már meg pls :D
Igen én is észrevettem már ha jobbra forgatom akkor elfordítja balra. Sajnos az 50es jól beleköpött a levesbe. Nem tudom hogy bug vagy mi a fene, demás sem úgy működik ahogy kellene.
Termi, hiszen csak le kell tiltani, hogy elforduljon balra, ez nem bug. Még anno a 40-essel is megcsináltam ezt még én is. Na majd belekukkantok az agyába már én is, és megmondom, hogy mi a probléma oka, és hogy melyik fájlban mit írj át
Avatar
mgTerminator
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2010-02-11 csüt. 23:47:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Has thanked: 12 times
Been thanked: 74 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: mgTerminator »

sihumens írta:Termi, hiszen csak le kell tiltani, hogy elforduljon balra, ez nem bug. Még anno a 40-essel is megcsináltam ezt még én is. Na majd belekukkantok az agyába már én is, és megmondom, hogy mi a probléma oka, és hogy melyik fájlban mit írj át
A gond csak az hogy van amit hiába átírok már nem reagál rá. Pl a böngésző cache...
Kép
Samsung Galaxy S4
Avatar
sihumens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 23:33:33
Készüléktípus: Lumia 1020 + Lumia520
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: sihumens »

<terminator> írta:
sihumens írta:Termi, hiszen csak le kell tiltani, hogy elforduljon balra, ez nem bug. Még anno a 40-essel is megcsináltam ezt még én is. Na majd belekukkantok az agyába már én is, és megmondom, hogy mi a probléma oka, és hogy melyik fájlban mit írj át
A gond csak az hogy van amit hiába átírok már nem reagál rá. Pl a böngésző cache...
Na igen. Csak hogy ez nem egy egyszerű *.txt fájl. Ez attól egy kicsit komolyabb, és feltételezem, hogy nem igazán bántottad még soha sem. Na de nem baj, most szedem le navifirmmel, aztán belenézek én a kis lelkébe, aztán majd mondom, hogy mit törölj, és mit ne ;)

Szerk: Belenéztem, de nem változtattak rajta elvileg, akkor nem értem. Ha jól értelmezem, akkor ha balra vagy jobbra fordítod a telót, akkor is jobbra fordul a kijelző? Mert azon nem lett változtatva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sihumens 2010-05-02 vas. 12:52:38-kor.
Válasz küldése

Vissza: “Modding”