Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
ricsmond
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-09-15 kedd 11:31:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: ricsmond »

bladehu2 írta:
ricsmond írta:Sziasztok!
felraktam az utolsó frissitést.
eddig elég jó, a gyárihoz képest.
viszont lenne egy olyan kérdésem. hogy az én telóm 5800d1.
Angliából behozott példány. a leirástba az volt irva hogy a navifirmbe a hozzá való szoftvert töltsem le.
namost azt töltöttem le. abból is a v40est mivel az 50esbe nem volt ilyen product kód.
a kérdésem hogy letölthetek v50est aminek más a product kódja? és melyiket ajáljátok ami fekete telóhoz való és van benne magyar nyelv?
elöre is köszi
mivel kintről behozott, így gari ugyebár nincs rá. tehát nincs mit elbukni. olyat product code-ú FW-t keress hogy EURO3 black (ha ragaszkodsz a színhez), abban lesz magyar nyelv is. a CFW-t (ami a v50-hez készült) meg bármilyen nyelvi/PC verzióval rárakhatod.
Most találtam a navifirmbe ezeket:
-RUSSIAN GUN and BLACK HUNGARY
-0573857: RUSSIAN Black HUNGARY
ezek az itthoni gyári szoftverek? vagy rosszul gondolom.
meg mi a különbség a "gun" verzió és a sima között?
közbe megtaláltam hogy kell a product kódót átirni
köszi
morphin3k
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-10-10 szomb. 14:08:47
Készüléktípus: 5800XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: morphin3k »

ricsmond írta:
bladehu2 írta:
ricsmond írta:Sziasztok!
felraktam az utolsó frissitést.
eddig elég jó, a gyárihoz képest.
viszont lenne egy olyan kérdésem. hogy az én telóm 5800d1.
Angliából behozott példány. a leirástba az volt irva hogy a navifirmbe a hozzá való szoftvert töltsem le.
namost azt töltöttem le. abból is a v40est mivel az 50esbe nem volt ilyen product kód.
a kérdésem hogy letölthetek v50est aminek más a product kódja? és melyiket ajáljátok ami fekete telóhoz való és van benne magyar nyelv?
elöre is köszi
mivel kintről behozott, így gari ugyebár nincs rá. tehát nincs mit elbukni. olyat product code-ú FW-t keress hogy EURO3 black (ha ragaszkodsz a színhez), abban lesz magyar nyelv is. a CFW-t (ami a v50-hez készült) meg bármilyen nyelvi/PC verzióval rárakhatod.
Most találtam a navifirmbe ezeket:
-RUSSIAN GUN and BLACK HUNGARY
-0573857: RUSSIAN Black HUNGARY
ezek az itthoni gyári szoftverek? vagy rosszul gondolom.

meg mi a különbség a "gun" verzió és a sima között?
közbe megtaláltam hogy kell a product kódót átirni
köszi


A 0573857 tuti magyar, én nagy bótba vettem itthon originál és ez a kódja. made in Esztergom :-)
Panasonic G450-> Ericsson T20e -> SE Z600 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800xm, black
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

ricsmond írta:
bladehu2 írta:
ricsmond írta:Sziasztok!
Most találtam a navifirmbe ezeket:
-RUSSIAN GUN and BLACK HUNGARY
-0573857: RUSSIAN Black HUNGARY
ezek az itthoni gyári szoftverek? vagy rosszul gondolom.
meg mi a különbség a "gun" verzió és a sima között?
közbe megtaláltam hogy kell a product kódót átirni
köszi
ezekben ha jól tudom csak a gyári témák színei térnek el, az meg most őszintén nem tökmindegy? gondolom úgysem azokat a gyári retteneteket
fogod használni. amúgy van sima euro3 black is (0573761), de bármelyik magyar tökéletesen megfelel, a russian hungary is, legyen az gun (gondolom vmi fémes színére utal a telónak) vagy red vagy blue.
crypa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-04-26 hétf. 16:25:43
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: crypa »

Hello. Ha a navifirmel leszedek egy 50es szoftot a 40es telómra akkor upgradelem vagy kinyirom a telcsit? Köszi.
Avatar
nbabb23
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 15:55:52
Készüléktípus: Note3
Tartózkodási hely: Sopron City
Has thanked: 11 times
Been thanked: 2 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: nbabb23 »

crypa írta:Hello. Ha a navifirmel leszedek egy 50es szoftot a 40es telómra akkor upgradelem vagy kinyirom a telcsit? Köszi.
attól miért nyírnád ki? az upgrade. csak akkor nyírod ki ha 50ről40re akarsz visszafrissiteni
;)
Avatar
mgTerminator
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2010-02-11 csüt. 23:47:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Has thanked: 12 times
Been thanked: 74 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: mgTerminator »

nbabb23 írta:
crypa írta:Hello. Ha a navifirmel leszedek egy 50es szoftot a 40es telómra akkor upgradelem vagy kinyirom a telcsit? Köszi.
attól miért nyírnád ki? az upgrade. csak akkor nyírod ki ha 50ről40re akarsz visszafrissiteni
;)
pontosítok: ha a meglévő verziótól egy korábbit akarsz feltenni. <= na ez kinyírja, de boxal vissza lehet hozni az élők sorába :D
morphin3k írta:ez elég durva mod, valszeg az n97 fw-t kalapálták rá az 5800-ra...
Nem csak valószínűleg... Kibontották az N97 szoftverét, és visszacsomagolták az 5800-áéba és azt tolták fel rá.
bladehu2 írta:még szerencse hogy senki sem tévedhetetlen :) pár nap (max 1-2 hét) és lehet játszani az N97 HS-el ;)
A fentebb leírtak alapján nemhiszem hogy N97 HS-el fognak rohangálni a tubi tulajok... Ha esetleg valaki mégis szenvedne vele és csak a főképernyőt pakolja át az 5800 szoftjába, addigra kész lesz az új symbian, és valszeg az N97 HS már a kutyának se fog kelleni ;)
Kép
Samsung Galaxy S4
kisst350
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010-01-11 hétf. 14:46:48
Készüléktípus: SonyEricsson Xperia X10i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: kisst350 »

És mi arra az esély hogy mi 5800 tubi tulajok kapunk az uj symbiánból??? Én szerintem az N97 HS jobban hihető hogy ösze lehet hozni majd nekünk, mint az symbiánt! Szerintetek??
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

<terminator> írta:
bladehu2 írta:még szerencse hogy senki sem tévedhetetlen :) pár nap (max 1-2 hét) és lehet játszani az N97 HS-el ;)
A fentebb leírtak alapján nemhiszem hogy N97 HS-el fognak rohangálni a tubi tulajok... Ha esetleg valaki mégis szenvedne vele és csak a főképernyőt pakolja át az 5800 szoftjába, addigra kész lesz az új symbian, és valszeg az N97 HS már a kutyának se fog kelleni ;)
ja. én mondjuk nem fogok sorbaáálni érte, főleg hogy az spb nekem már ilyen alfa állapotban is kielégíti az igényeim 90%-át, a fullos N97 HS meg kb az 50%-át tudja (N97-en is). De még az S^3 -ban se vagyok biztos hogy használni fogom, az így első blikkre 80%-ot fog tudni kb. teljesíteni. Arról nem beszélve hogy szerintem május vége - június közepe táján már lesz olyan spb béta (vagy rc) amiben minden működni fog ;)
Avatar
jandras
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 19:41:14
Készüléktípus: Huawei Ascend Y200
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: CeglédNagykáta
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: jandras »

<terminator> írta: pontosítok: ha a meglévő verziótól egy korábbit akarsz feltenni. <= na ez kinyírja, de boxal vissza lehet hozni az élők sorába :D
Azért ez sem biztos.... másd az OFF topicban a hozzászólásom.... :whaaa: De biztos, ami biztos azért ne kísérletezzetek ilyesmivel...
Avatar
David19
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010-03-21 vas. 19:29:06
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: David19 »

Sziasztok!

Vki segítene?

Feltettem az új 3.20as mod-ot és 2 kérdésem lenne!
- Handy task-et nekem kell telepítenem?
- nekem is kellene a 3 + ikona főképernyőn, de nem tudom sehogyse elővarázsolni (vissza is olvastam, azt is megcsináltam "A Z:/data mappából másold be a txt fájlt a C:/private/10202be9 mappába, és utána töröld a C:/private/10202be9/persists mappából a 10275102.cre fájlt, és restartolj. Addíg restartolj míg elő nem jön..." ---> Én nem is találtam ilyet 10275102.cre csak ilyet 10275104.cre!

Vkinek javaslat?

Válaszokat előre is köszi!

u.i: Restart,minden megvolt!
Nokia 5800 XM Blue (v50.0.005) v3.47 universal rom by mg
Válasz küldése

Vissza: “Modding”