Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
jandras
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 19:41:14
Készüléktípus: Huawei Ascend Y200
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: CeglédNagykáta
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: jandras »

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a telefont nem lehet flashelni. Megígértem egy kedves hölgy forumozó társnak, hogy felrakom Neki az egyik módosított firm-et. Amikor flash-elnék a jaffal megtalálja a telefont, de ki azt mondja "Error booting phone". Kipróbáltam utanná az enyémet, hátha valami elcsesződött, de azon simán végig ment. Elkértem a kolléga telcsijét, azt is minden további nélkül flash-elte. Viszont a hölgy telcsijével az istennek se akart boldogulni, pedig vagy 20-szor próbáltam. Szerintetek mi lehet a gáz.
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Taylor »

csirke18 írta:Taylor!
hogyan tudnám módosítani az effekteket ? nekem nagyon nem jön be az a forgós beúszás a főképernyőnél, inkáőbb olyat szeretnék hogy balról uszna be.
Szia! Nem nagy kaland. Mivel többen is jelezték, és hosszútávon tényleg fárasztó, kaptok egy másik változatot. Van egy másik nagy kedvencem. Linuxból jól ismert. Fél óra és itt lesz csak hogy béke legyen.
Kép
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Azért jobb, ha több effekt van belerakva, mert így mindenki talál olyat, ami tetszik neki.
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Salmi írta:Azért jobb, ha több effekt van belerakva, mert így mindenki talál olyat, ami tetszik neki.
Ebben teljesen igazad van.... Integrálva csak egy megy.
Kép
Scorprody
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2010-01-01 pén. 01:26:00
Készüléktípus: Nokia Tube
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Scorprody »

jandras írta:Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a telefont nem lehet flashelni. Megígértem egy kedves hölgy forumozó társnak, hogy felrakom Neki az egyik módosított firm-et. Amikor flash-elnék a jaffal megtalálja a telefont, de ki azt mondja "Error booting phone". Kipróbáltam utanná az enyémet, hátha valami elcsesződött, de azon simán végig ment. Elkértem a kolléga telcsijét, azt is minden további nélkül flash-elte. Viszont a hölgy telcsijével az istennek se akart boldogulni, pedig vagy 20-szor próbáltam. Szerintetek mi lehet a gáz.

próbáld meg úgy h kikapcsolod a hölgy teloját és dead usb módot bepipálva flasheled
nekem is ezt csinálta mikor bekapcsolva akratam flashelni de nem tudta újra bootolni
telo kikapcs dead usb bepipa és működni fog

tyutyu nem tudod írni a Z:n lévő fájlokat
a c2z patch csask arra jó h a C: meghajtó egyes mappáit úgy kezelje mintha a z lenne
Nokia 5800 XM V52.C6-00 Floral Edition + 8GB
Avatar
jandras
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 19:41:14
Készüléktípus: Huawei Ascend Y200
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: CeglédNagykáta
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: jandras »

Scorprody írta: próbáld meg úgy h kikapcsolod a hölgy teloját és dead usb módot bepipálva flasheled
nekem is ezt csinálta mikor bekapcsolva akratam flashelni de nem tudta újra bootolni
telo kikapcs dead usb bepipa és működni fog
Ennyire már rutinos vagyok.... :yes: , eleve így akartam flashelni. Máshogy nem is célszerű.
Taylor írta:
Salmi írta:Azért jobb, ha több effekt van belerakva, mert így mindenki talál olyat, ami tetszik neki.
Ebben teljesen igazad van.... Integrálva csak egy megy.
Esetleg írhatnánk rá egy programot, amely választhatóvá teszi.... :taps2:
Scorprody
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2010-01-01 pén. 01:26:00
Készüléktípus: Nokia Tube
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Scorprody »

ok csak tipp volt mert nekem is pont ezt írta ki :D (nem azért írtam mert azt gondoltam h nem értesz hozzá :D)

én jelenleg azon agyalok h tudnám kioperálni az n97 ből a főképernyőt mert olyan nincs h nem :D azt nem fogadom el mind2 S60v5 platform tehát kompatibilitási probléma nincs
most vagy boncolgatom még az n97 softját csagy c++ ban kéne alkotni vmi hasonlót
Nokia 5800 XM V52.C6-00 Floral Edition + 8GB
Scorprody
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2010-01-01 pén. 01:26:00
Készüléktípus: Nokia Tube
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Scorprody »

jandras írta:
Scorprody írta: próbáld meg úgy h kikapcsolod a hölgy teloját és dead usb módot bepipálva flasheled
nekem is ezt csinálta mikor bekapcsolva akratam flashelni de nem tudta újra bootolni
telo kikapcs dead usb bepipa és működni fog
Ennyire már rutinos vagyok.... :yes: , eleve így akartam flashelni. Máshogy nem is célszerű.
Taylor írta:
Salmi írta:Azért jobb, ha több effekt van belerakva, mert így mindenki talál olyat, ami tetszik neki.
Ebben teljesen igazad van.... Integrálva csak egy megy.
Esetleg írhatnánk rá egy programot, amely választhatóvá teszi.... :taps2:
hát az elég macerás mert ugy a z:-n csask egyfajta lehet és azt nem lehet módosítani a flash után a tetlefonról
most az a progi is csak azt tudná h a c2z patchel meg a szükséges progikkal átállítaná
Nokia 5800 XM V52.C6-00 Floral Edition + 8GB
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Kész az sw. Jön a video. Részemről ennyi. Ez a másik kedvencem!
Kép
Avatar
tyutyu73
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-11-22 vas. 15:21:25
Készüléktípus: NOKIA 5800 Mod Most E52 NoMod
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: tyutyu73 »

Scorprody írta:ok csak tipp volt mert nekem is pont ezt írta ki :D (nem azért írtam mert azt gondoltam h nem értesz hozzá :D)

én jelenleg azon agyalok h tudnám kioperálni az n97 ből a főképernyőt mert olyan nincs h nem :D azt nem fogadom el mind2 S60v5 platform tehát kompatibilitási probléma nincs
most vagy boncolgatom még az n97 softját csagy c++ ban kéne alkotni vmi hasonlót
NE add fel!!! Ha megcsinálod vendégem vagy egy sörre (vagy amit innál) ha Debrecenben jársz!! :Notworty: :beer2:
Válasz küldése

Vissza: “Modding”