Személyzet

Az oldallal kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban KIZÁRÓLAG ezzel a weboldallal kapcsolatos témák vannak, így az egéb szakmai kérdéseket a megfelelő topikokban tegyétek fel!
letoltoos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-03-26 pén. 14:22:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Személyzet

Hozzászólás Szerző: letoltoos »

letoltoos írta:
botond írta:Utánanéztem, nem vagy tiltva.

Ma délután sajnos egy hiba miatt nem lehetett belépni. (kb pár órán keresztül) Az imént sikerült helyreállítani a problémát.

Mindenkitől elnézést kérek!
Áh, értem hát! Köszönöm szépen!
Minden gondom sajnos így sem oldódott meg, még mindig azt írja a következő link alatt, hogy nem vagyok regisztrált, ami miatt nem férhetek hozzá az oldalhoz!

Kérlek nézz rá erre is!

http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... c&p=156755
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Személyzet

Hozzászólás Szerző: potter55 »

letoltoos írta:Minden gondom sajnos így sem oldódott meg, még mindig azt írja a következő link alatt, hogy nem vagyok regisztrált, ami miatt nem férhetek hozzá az oldalhoz!

Kérlek nézz rá erre is!

http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... c&p=156755
Próbáld meg így a linket:
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... c&p=156755
De az a régi fórumra vezet, ami már nincs egy jó ideje.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
botond
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 6811
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:09:08
Készüléktípus: Huawei P20 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 25 times
Been thanked: 58 times
Kapcsolat:

Re: Személyzet

Hozzászólás Szerző: botond »

Akkor szerintem te már nagyon rég nem járhattál az oldalon.
Amit belinkeltél, az a régi fórumban volt. Az megszűnt 2009 januárjában, és ez a fórum vette át a helyét.
De az oldalon be tudsz lépni a letöltésekhez.
letoltoos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-03-26 pén. 14:22:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Személyzet

Hozzászólás Szerző: letoltoos »

botond írta:Akkor szerintem te már nagyon rég nem járhattál az oldalon.
Amit belinkeltél, az a régi fórumban volt. Az megszűnt 2009 januárjában, és ez a fórum vette át a helyét.
De az oldalon be tudsz lépni a letöltésekhez.
potter55 írta:
letoltoos írta:Minden gondom sajnos így sem oldódott meg, még mindig azt írja a következő link alatt, hogy nem vagyok regisztrált, ami miatt nem férhetek hozzá az oldalhoz!

Kérlek nézz rá erre is!

http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... c&p=156755
Próbáld meg így a linket:
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... c&p=156755
De az a régi fórumra vezet, ami már nincs egy jó ideje.
Hm... azért köszi mindkettőtöknek!
szamika01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010-04-24 szomb. 10:22:29
Készüléktípus: nokia n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

személyzetnek

Hozzászólás Szerző: szamika01 »

Sziasztok!
Nagyon köszönök minden segítséget. Igazán meg vagyok elégedve az oldalal és veletek. :yeah: Remélem még vagy 100 évig lesznek nokiák, lesznek kérdéseim és kapok itt választ. :smartass: Még 1x köszönök minden eddigit. Akinek csak tudom ajánlom ezt az oldalt.
Sziasztok. További jó munkát. :taps1:
Avatar
botond
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 6811
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:09:08
Készüléktípus: Huawei P20 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 25 times
Been thanked: 58 times
Kapcsolat:

Re: Személyzet

Hozzászólás Szerző: botond »

Köszönjük!

Igyekszünk mindenkinek segíteni. :)
vwpolo01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-09-02 pén. 22:40:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Személyzet

Hozzászólás Szerző: vwpolo01 »

Tisztelt Személyzet, Tisztelt Fórumozók!

Mélységesen felháborít ami ezen a fórumon folyik egyes moderátoroknál, moderálás címén... volt egy apróhirdetésem, és a feladás után pár nappal úgy alakult, hogy aktuális lett mégegy. De nem akartam feleslegesen új témát nyitni, ezért a korábbi hirdetésemhez fűztem egy kommentet, amiben leírtam az új hirdetés részleteit. Nemsokkal később egy ,,korrekt" moderátor kitörölte a hozzászólást, természetesen nem hagyott semmi üzenetet a hirdetésben, nem küldött üzenetet, hogy mi sértette a csőrét... én is voltam moderátor nem egy helyen, szerintem úgy a korrekt ha értesítjük a felhasználót, miben is hibázott. Ezek után ugyanazt a hsz-t megírtam újra és hozzáfűztem egy üzenetet a kedves moderátornak akiről nem tudtam ki az. Ez lejjebb látható a képen a levélváltásunkkal együtt. Ezek után NBK törölte a hirdetésem, figyelmeztetést adott és írt egy fenyegető levelet, amire én válaszoltam, erre kitiltott a fórumról... kérem az illetékeseket, járjanak el efelett a túlbuzgó moderátor felett, kérem vissza a régi azonosítómat és vonják felelősségre az illető moderátort, mert nem érzem jogosnak amit csinált... Nem volt korrekt!


Köszönettel vwpolo

Itt a levélváltás:
http://img842.imageshack.us/img842/3429/77682765.jpg
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Személyzet

Hozzászólás Szerző: NBK »

vwpolo01 írta:Tisztelt Személyzet, Tisztelt Fórumozók!

Mélységesen felháborít ami ezen a fórumon folyik egyes moderátoroknál, moderálás címén... volt egy apróhirdetésem, és a feladás után pár nappal úgy alakult, hogy aktuális lett mégegy. De nem akartam feleslegesen új témát nyitni, ezért a korábbi hirdetésemhez fűztem egy kommentet, amiben leírtam az új hirdetés részleteit. Nemsokkal később egy ,,korrekt" moderátor kitörölte a hozzászólást, természetesen nem hagyott semmi üzenetet a hirdetésben, nem küldött üzenetet, hogy mi sértette a csőrét... én is voltam moderátor nem egy helyen, szerintem úgy a korrekt ha értesítjük a felhasználót, miben is hibázott. Ezek után ugyanazt a hsz-t megírtam újra és hozzáfűztem egy üzenetet a kedves moderátornak akiről nem tudtam ki az. Ez lejjebb látható a képen a levélváltásunkkal együtt. Ezek után NBK törölte a hirdetésem, figyelmeztetést adott és írt egy fenyegető levelet, amire én válaszoltam, erre kitiltott a fórumról... kérem az illetékeseket, járjanak el efelett a túlbuzgó moderátor felett, kérem vissza a régi azonosítómat és vonják felelősségre az illető moderátort, mert nem érzem jogosnak amit csinált... Nem volt korrekt!


Köszönettel vwpolo

Itt a levélváltás:
http://img842.imageshack.us/img842/3429/77682765.jpg
Továbbra is fenntartom amit ítram, a hsz-eket lehet szerkeszteni, az új infót a topik indító első hozzászólásba kell bele szerkeszteni. Idézek neked az Apró hirdetések szabályzatából: "A hirdetés szövegét egy hozzászólásban kell összefoglalni!". Tehát ezt a felhasználó nevedet is tiltani fogom, mivel most is több ponton sérted a fórum szabályzatát. Idézem neked az ide vonatkozó szabályzatot.
Adminisztrátor Csoport
Alapító.
Panasszal fordulhatsz hozzám, ha úgy érzed, hogy nem jogszerűen járt el a személyzet valamelyik tagja, de azt semmiképp ne a fórumban tedd, mert az szabályellenes.
Ilyen esetekben a személyzet megvitatja a kérdést.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Személyzet

Hozzászólás Szerző: Damir »

Beleszólok, bár lehet nem kéne....

Vwpolo, a szabályok nem a semmiért vannak, az 1. és 2. pontban igaza van NBK-nak. Be kell tartani és kész.

NBK, egy levelet nem kéne, hogy nehezedre essen írni, hogy valami gond van a hirdetéssel. Valóban szabályellenes dolgot csinált, csak írni kellett volna neki, hogy a hozzászólást törölted, moderáltad, vagy annyit, hogy a szabályoknak megfelelően alakítsa a hirdetést. A kitiltás, meg a "kívül tágasabb" nem normális viselkedés, már ne is haragudj, csak rossz fényt vet a fórumra. Nem gondolom, hogy akkora szabályt szegett az illető, hogy most ezért el kell küldeni, plusz bannolni kell....
Avatar
botond
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 6811
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:09:08
Készüléktípus: Huawei P20 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 25 times
Been thanked: 58 times
Kapcsolat:

Re: Személyzet

Hozzászólás Szerző: botond »

Csatlakozom damir véleményéhez.
Tehát a szabályokat be kell tartani. Viszont ha valaki hibázik, nekünk értesítenünk kell róla, így akár maga a tag is tudja utólag korrigálni a hibát. Ez az értesítés jelen esetben elmaradt, így ebből indult ki a konfliktus.

Bízunk benne, hogy a továbbiakban elkerülhetjük a hasonló nézeteltéréseket.
Így vwpolo01 tagot feloldottam a tiltás alól.
Válasz küldése

Vissza: “Oldal (csak az oldallal kapcsolatos dolgok!)”