Hiba az oldalban

Az oldallal kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban KIZÁRÓLAG ezzel a weboldallal kapcsolatos témák vannak, így az egéb szakmai kérdéseket a megfelelő topikokban tegyétek fel!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Hiba az oldalban

Hozzászólás Szerző: Damir »

sjozsi70 írta:Üdvözlet!
Az a gondom, hogy néhány hónapja amikor beakartam lépni a "nokiaprogramok.hu" oldalra a következő üzenet jelent meg:"403 Forbidden'" Néhány nappal később sikerült belépni, de az elmúlt 2-3 hónapban csak ez a hibaüzenet jelenik meg. Más gépről, telefonról sikerül mindig belépnem. Segítsetek megoldani ezt a problémát! Köszönöm szíves válaszotokat!
Üdv! Sjozsi70
Szia!
Töröld a böngészőben a cookie-kat.
Avatar
botond
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 6811
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:09:08
Készüléktípus: Huawei P20 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 25 times
Been thanked: 58 times
Kapcsolat:

Re: Hiba az oldalban

Hozzászólás Szerző: botond »

sjozsi70 írta:Üdvözlet!
Az a gondom, hogy néhány hónapja amikor beakartam lépni a "nokiaprogramok.hu" oldalra a következő üzenet jelent meg:"403 Forbidden'" Néhány nappal később sikerült belépni, de az elmúlt 2-3 hónapban csak ez a hibaüzenet jelenik meg. Más gépről, telefonról sikerül mindig belépnem. Segítsetek megoldani ezt a problémát! Köszönöm szíves válaszotokat!
Üdv! Sjozsi70
Sajnos elszaporodtak a spammelések, így számos külföldi szolgáltató IP tartományát tiltani kényszerültem a regisztrációs részektől, ahonnan tömegesen érkeztek a spam célú regisztrációk.
Ilyen esetekre javaslom az Opera Mini használatát a regisztráció idejére, majd utána már a másik címről is menni fog a belépés, mivel csak a regisztráció kerül tiltásra ilyenkor.

Megértésed köszönöm.
sjozsi70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013-05-20 hétf. 19:35:11
Készüléktípus: sony
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hiba az oldalban

Hozzászólás Szerző: sjozsi70 »

Sziasztok! Mi lehet az oka annak, hogy hónapok óta amikor a nokiaprogramok. hu-ra, vagy ide a fórumba be akarok lépni a következő hibaüzenet jelenik meg: "403 Forbidden!"?
Kérem, aki tud, SEGÍTSEN! Köszönöm!
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Hiba az oldalban

Hozzászólás Szerző: nsee »

Szia! Neked válaszoltak már, olvass vissza pár hozzászólást.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
sjozsi70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013-05-20 hétf. 19:35:11
Készüléktípus: sony
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hiba az oldalban

Hozzászólás Szerző: sjozsi70 »

botond írta:
sjozsi70 írta:Üdvözlet!
Az a gondom, hogy néhány hónapja amikor beakartam lépni a "nokiaprogramok.hu" oldalra a következő üzenet jelent meg:"403 Forbidden'" Néhány nappal később sikerült belépni, de az elmúlt 2-3 hónapban csak ez a hibaüzenet jelenik meg. Más gépről, telefonról sikerül mindig belépnem. Segítsetek megoldani ezt a problémát! Köszönöm szíves válaszotokat!
Üdv! Sjozsi70
Sajnos elszaporodtak a spammelések, így számos külföldi szolgáltató IP tartományát tiltani kényszerültem a regisztrációs részektől, ahonnan tömegesen érkeztek a spam célú regisztrációk.
Ilyen esetekre javaslom az Opera Mini használatát a regisztráció idejére, majd utána már a másik címről is menni fog a belépés, mivel csak a regisztráció kerül tiltásra ilyenkor.

Megértésed köszönöm.
Lehet, hogy nem megfelelően fogalmaztam. Az oldalt nem tudom megnyitni. Tehát nem a felhasználó nevemmel van a gond, nem az van letiltva. Másik szolgáltató által üzemeltetett hálózatról be tudok lépni az oldalra és a felhasználó nevem is jó. (nincs letiltva) A telefonomról szintén be tudok lépni. A jelenlegi szolgáltatom magyar, a neve JACSANET. Tehát az otthoni gépemről nem tudok belépni az oldalra. Nem pedig a felhasználónevemmel nem tudok belépni. Beszéltem a szolgáltatómmal, említettem a gondom, Ő is meg tudta nyitni az oldalt. Tehát lehet, hogy az én saját IP címem van letiltva? Ha igen, akkor tudnátok ezt orvosolni? Köszönöm!
Avatar
botond
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 6811
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:09:08
Készüléktípus: Huawei P20 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 25 times
Been thanked: 58 times
Kapcsolat:

Re: Hiba az oldalban

Hozzászólás Szerző: botond »

IP tartományok kerülnek tiltásra olyankor, ha nagy mennyiségű gyanús regisztráció történik a tartomány több IP címéről, vagy ha például letöltésvezérlőkkel tolja végig valaki az oldalt, és ezzel sokezer lekérést generál rövid idő alatt.
Így elképzelhető, hogy a címed rákerülhetett a listára.
Így nem találtam a szűrőben ilyen névvel, hogy "JACSANET". Esetleg egy IP címet adhatnál, amiről nem enged be, és akkor úgy is rákeresek.
sjozsi70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013-05-20 hétf. 19:35:11
Készüléktípus: sony
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hiba az oldalban

Hozzászólás Szerző: sjozsi70 »

botond írta:IP tartományok kerülnek tiltásra olyankor, ha nagy mennyiségű gyanús regisztráció történik a tartomány több IP címéről, vagy ha például letöltésvezérlőkkel tolja végig valaki az oldalt, és ezzel sokezer lekérést generál rövid idő alatt.
Így elképzelhető, hogy a címed rákerülhetett a listára.
Így nem találtam a szűrőben ilyen névvel, hogy "JACSANET". Esetleg egy IP címet adhatnál, amiről nem enged be, és akkor úgy is rákeresek.
Az én IP címem: 171.25.181.21

Köszönöm!
Avatar
botond
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 6811
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:09:08
Készüléktípus: Huawei P20 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 25 times
Been thanked: 58 times
Kapcsolat:

Re: Hiba az oldalban

Hozzászólás Szerző: botond »

Ok, most már jó lesz.

Nem volt tiltólistán a címed, csak a szolgáltatód nem adta meg az IP címedről a host adatokat, így másik ágba dobott a szűrő.
Tehát most már jónak kell lennie.

Elnézést a kellemetlenségért!
sjozsi70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013-05-20 hétf. 19:35:11
Készüléktípus: sony
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hiba az oldalban

Hozzászólás Szerző: sjozsi70 »

botond írta:Ok, most már jó lesz.

Nem volt tiltólistán a címed, csak a szolgáltatód nem adta meg az IP címedről a host adatokat, így másik ágba dobott a szűrő.
Tehát most már jónak kell lennie.

Elnézést a kellemetlenségért!
Tökéletesen működik! Köszönöm a segítséget és a fáradozást! :)
Avatar
botond
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 6811
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:09:08
Készüléktípus: Huawei P20 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 25 times
Been thanked: 58 times
Kapcsolat:

Re: Hiba az oldalban

Hozzászólás Szerző: botond »

Szívesen!
Válasz küldése

Vissza: “Oldal (csak az oldallal kapcsolatos dolgok!)”