Függetlenítés

Kötetlen csevegések témái
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Függetlenítés

Hozzászólás Szerző: vidati »

ferret írta:
vidati írta:Akkor lehet félreértettem valamit de nekem a telekom=t-mobil és az általad ismertetett linken van telefon függetlenítés régi telekhez is. Gondolom az ott beírt kód nem egyezik meg a pannon vagy voda kóddal :)
Persze. A kapott kód függ a szolgáltatótól is. Pannon: 21601, T: 21630, voda: 21670
Mindig az adott szolgáltatóhoz kell fordulni, szóval egy T függő telóval nem megyek a vodához függetlenítésért.
Igen pont ezért kérdeztem hogy más szolgáltató nem engedi el a telt No azt hiszem hogy ha belenéztek az egyéb és ott a telefon az első kiválasztod a tipust és ha a felsorolt telek között megtalálod amit néznél akkor meglátod ott egyből megadja imei cim nélkül a feloldó kódot Tehát ha bemész egy szolgáltatóhoz bármelyhez ott kapásból beütik a 4 vagy 8 jegyü kódot és független a tel :)
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Függetlenítés

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

vidati írta:lehet félreértettem valamit de nekem a telekom=t-mobil és az általad ismertetett linken van telefon függetlenítés régi telekhez is. Gondolom az ott beírt kód nem egyezik meg a pannon vagy voda kóddal
Tudtommal a T csak egy dolgot ellenőriz: hogy ők adták-e el az adott eszközt (IMEI alapján)..
Az SMS-t küldheted (és várhatod is) Vodás és Pannonos számról is.
az első kiválasztod a tipust és ha a felsorolt telek között megtalálod amit néznél akkor meglátod ott egyből megadja imei cim nélkül a feloldó kódot
NEM Alcatel, hanem NOKIA készülékről van szó. kell IMEI és a kapott feloldó kód 15 jegyű..
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Függetlenítés

Hozzászólás Szerző: vidati »

Doky586 írta:
vidati írta:lehet félreértettem valamit de nekem a telekom=t-mobil és az általad ismertetett linken van telefon függetlenítés régi telekhez is. Gondolom az ott beírt kód nem egyezik meg a pannon vagy voda kóddal
Tudtommal a T csak egy dolgot ellenőriz: hogy ők adták-e el az adott eszközt (IMEI alapján)..
Az SMS-t küldheted (és várhatod is) Vodás és Pannonos számról is.
az első kiválasztod a tipust és ha a felsorolt telek között megtalálod amit néznél akkor meglátod ott egyből megadja imei cim nélkül a feloldó kódot
NEM Alcatel, hanem NOKIA készülékről van szó. kell IMEI és a kapott feloldó kód 15 jegyű..
nos lehet csak én jutottam el erre az oldalra de ez miatt kérdezem mert nekem nincs t-mobilos kártyám és gondolom igy már lekorlátozodik a dolog vcsak telekom szolgáltatásra

Nem Windows Phone-os Nokia készülékek általános feloldási lépései:
Helyezzd be egy Telekom SIM-kártyátÍrd be a következő kódsorozatot: #pw+NCK+1#
Megjegyzés:
A p, w, és a + karakterek a * gomb segítségével írhatóak be
Öt próbálkozási lehetőséged van, ezután csak PC software segítségével lehet függetleníteni a készüléked.


és ehez nem kell imei ez az általános Bár most olvastam a vodánál a feltöltös telot vásárlás után ha töltenek a hozzákapott simre a voda rögtön kikódolja Ebből mi igaz hm....
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Függetlenítés

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

vidati írta:és ehez nem kell imei ez az általános
Húú de durva.. Mondd te hány pohár pálinkát húztál le mielőtt ezeket leírtad..? :bolond2:
(az imei-re válaszul szolgáltató által visszaküldött feloldó kódot kell az 'NCK' helyére beírni) :yes:
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Függetlenítés

Hozzászólás Szerző: vidati »

Doky586 írta:
vidati írta:és ehez nem kell imei ez az általános
Húú de durva.. Mondd te hány pohár pálinkát húztál le mielőtt ezeket leírtad..? :bolond2:
(az imei-re válaszul szolgáltató által visszaküldött feloldó kódot kell az 'NCK' helyére beírni) :yes:
Hát Köszi :)
Azért feltételeztem hogy ez már maga is lehet egy kód mert nem rég függetlenítettem gsm nél egy telt és a srác felhívta a szervízt onnan hasonló kódokat mondtak üsse be és sikerült de valami rövid kódók volak Azért köszi :)
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Függetlenítés

Hozzászólás Szerző: ferret »

Eddig sikerült egy telekomos N93-at és egy E7-et függetleníteni, a 1414 hívással. 10 nap alatt jöttek meg a kódok.
These users thanked the author ferret for the post:
Macika (2017-12-01 pén. 23:45:23)
Rating: 2.63%
Kép Kép
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Függetlenítés

Hozzászólás Szerző: Macika »

vidati írta:és ehez nem kell imei ez az általános.......
Ajjajjj, van baj...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
sp3zoli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017-12-27 szer. 14:18:34
Készüléktípus: Nokia 5230 Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Függetlenítés

Hozzászólás Szerző: sp3zoli »

Sziasztok!
Nokia 5230-t szeretnék függetleníteni, /vodás/, a szolgáltató azt mondja 10000 Ft, a függetlenítés, mivel nem én vettem újonnan a telót. Vagy vigyem el Pécsre ott tudják függetleníteni
Itt az oldalon találtam egy progit Nokia Unlock, a dct3, dct4 nem tudom elindítani a Haris DCT4 CAL elindul ott viszont nincs a listába 5230 as.
Előre is köszi az infót!
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Függetlenítés

Hozzászólás Szerző: vidati »

sp3zoli írta:Sziasztok!
Nokia 5230-t szeretnék függetleníteni, /vodás/, a szolgáltató azt mondja 10000 Ft, a függetlenítés, mivel nem én vettem újonnan a telót. Vagy vigyem el Pécsre ott tudják függetleníteni
Itt az oldalon találtam egy progit Nokia Unlock, a dct3, dct4 nem tudom elindítani a Haris DCT4 CAL elindul ott viszont nincs a listába 5230 as.
Előre is köszi az infót!
Azokkal nem tudod kifüggetleníteni de amit mondtak a vodánál neked az baromság
1 ha lejárt a hűség idő ingyenes a hálózat zár levétele
2 ha feltöltőkártyásan vásároltad azt kapásból ha töltesz ott helyszinen rá el kell hogy engedjen Ez az oldalukon olvadható is nézz utánna a gyakori kérdésekbe a voda oldalán és felkészülten mehetsz holnap be :)
Max ha van jótállásod hozzá vidd be nekik hogy nem loptad a telt
These users thanked the author vidati for the post:
sp3zoli (2017-12-27 szer. 20:20:20)
Rating: 2.63%
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Függetlenítés

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

sp3zoli írta:azt mondja 10000 Ft, a függetlenítés
Javaslom messze kerüld azt a boltot ahol ezt mondták neked.. 8)
These users thanked the author Doky586 for the post:
sp3zoli (2017-12-27 szer. 20:19:18)
Rating: 2.63%
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”