Androidos csúcskészülékek típushibái.

Kötetlen csevegések témái
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Androidos csúcskészülékek típushibái.

Hozzászólás Szerző: Macika »

reddoors írta:Még mindig az XPERIA Z , szoftveres problémák és túlmelegedés!
http://www.youtube.com/watch?v=_hG3wioudGo
http://www.youtube.com/watch?v=eQ11pQmORng
A szoftveres problémát nem tudom, hogyan idézték elő, de nem hiszem, hogy naponta többször előforduló lenne, sejtésem szerint van pártucat program behívva a háttérben.
A melegedés pedig... Szerintem 45 fok az igencsak elfogadható hőmérséklet egy olyan játék futása esetén, ami csontra izzasztja a FullHD-s grafiaki vezérlőt.
Tegyenek mellé egy azonos játékot, azonos módon futtató (és nem sötét képernyővel pihenő) Note2-t, és mérjék meg annak a hőmérsékletét is!
Akkor térjünk vissza.

KORREKTSÉGET, NA!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Androidos csúcskészülékek típushibái.

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Macika írta:
reddoors írta:Még mindig az XPERIA Z , szoftveres problémák és túlmelegedés!
http://www.youtube.com/watch?v=_hG3wioudGo
http://www.youtube.com/watch?v=eQ11pQmORng
A szoftveres problémát nem tudom, hogyan idézték elő, de nem hiszem, hogy naponta többször előforduló lenne, sejtésem szerint van pártucat program behívva a háttérben.
A melegedés pedig... Szerintem 45 fok az igencsak elfogadható hőmérséklet egy olyan játék futása esetén, ami csontra izzasztja a FullHD-s grafiaki vezérlőt.
Tegyenek mellé egy azonos játékot, azonos módon futtató (és nem sötét képernyővel pihenő) Note2-t, és mérjék meg annak a hőmérsékletét is!
Akkor térjünk vissza.

KORREKTSÉGET, NA!
Igazából itt a hozzászólásokban inkább a teljesen zárt műanyag házat sérelmezik amelyik nem vezeti el megfelelően a hőt , és gyorsabban(másodpercek alatt) melegszik mint az átlag. Az más kérdés , hogy az IP57 tanúsítvány miatt lehet hideg vízzel hűteni. :) Az , hogy meddig bírja a gyűrődést és pontosan mennyi idő és fok után kapcsol le a biztonsági hőérzékelő azt majd az idő mondja meg.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Androidos csúcskészülékek típushibái.

Hozzászólás Szerző: Macika »

reddoors írta:Igazából itt a hozzászólásokban inkább a teljesen zárt műanyag házat sérelmezik amelyik nem vezeti el megfelelően a hőt , és gyorsabban(másodpercek alatt) melegszik mint az átlag. Az más kérdés , hogy az IP57 tanúsítvány miatt lehet hideg vízzel hűteni. :) Az , hogy meddig bírja a gyűrődést és pontosan mennyi idő és fok után kapcsol le a biztonsági hőérzékelő azt majd az idő mondja meg.
Gondolom, ha lekapcsolna, ha lenne ilyen, akkor nem "bohóckodnának" lézeres hőmérővel, hanem mutatnák, hogy túlmelegedett, kikapcsolt, hisztizik a telefon.
Ahogy más készüléknél mutatták is.
Szerintem senkinek nem sikerült még kameravégre kapni a tényleges túlmelegedést. Ami - szerintem - jót jelent...

Nem, nem szeretem a SONY(Ericsson)-okat.

Csak a korrektség mondatja velem.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Androidos csúcskészülékek típushibái.

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Macika írta:
reddoors írta:Igazából itt a hozzászólásokban inkább a teljesen zárt műanyag házat sérelmezik amelyik nem vezeti el megfelelően a hőt , és gyorsabban(másodpercek alatt) melegszik mint az átlag. Az más kérdés , hogy az IP57 tanúsítvány miatt lehet hideg vízzel hűteni. :) Az , hogy meddig bírja a gyűrődést és pontosan mennyi idő és fok után kapcsol le a biztonsági hőérzékelő azt majd az idő mondja meg.
Gondolom, ha lekapcsolna, ha lenne ilyen, akkor nem "bohóckodnának" lézeres hőmérővel, hanem mutatnák, hogy túlmelegedett, kikapcsolt, hisztizik a telefon.
Ahogy más készüléknél mutatták is.
Szerintem senkinek nem sikerült még kameravégre kapni a tényleges túlmelegedést. Ami - szerintem - jót jelent...

Nem, nem szeretem a SONY(Ericsson)-okat.

Csak a korrektség mondatja velem.
Nem nem :D az utolsó mondat csak részemről feltételezés (oda is írtam , hogy az "idő mondja...") :) arról nincs szó a videóban és a hozzászólásokban ,csak mint tudjuk van elég típus ahol ez előfordult már főleg ha ekkora hő képződik. A videóban inkább a hirtelen felmelegedésre és a teljesen zárt házra utalnak. :)
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Androidos csúcskészülékek típushibái.

Hozzászólás Szerző: Macika »

reddoors írta:Nem nem :D az utolsó mondat csak részemről feltételezés (oda is írtam , hogy az "idő mondja...") :) arról nincs szó a videóban és a hozzászólásokban ,csak mint tudjuk van elég típus ahol ez előfordult már főleg ha ekkora hő képződik. A videóban inkább a hirtelen felmelegedésre és a teljesen zárt házra utalnak. :)
Én értelek, de megismétlem, ha lett volna olyan esemény, amikor lekapcsolt volna túlmelegedés miatt a készülék, akkor azt mutatták volna.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”