Mobil internet csevegő

Kötetlen csevegések témái
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Telenorosok figyelem: http://www.hwsw.hu/hirek/47223/telenor- ... -hspa.html
Nem tűnik rossznak, kérdés, tényleg milyen a hálózat, vagy milyen lesz.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

nokia5130XpressMusic írta:
Ja jön az ún. Hipernetjük, kiváncsi leszek rá milyen lesz. :roll: :D
T-Mobnál ez a HSPA+ vagy mi a fene ez javította az ár-érték arányt, változtak a csomagok úgy hogy nőtt az adatforgalom az összes Relax Net csomagban, az előfizetők érdekében remélem a Telenornál és a Vodánál is fognak.
Nem is rossz. A relaxnet csomagok kaptak ajándékba plusz 1 Giga adatforgalmat, a díj nem változott. A HSDPA sebesség 7,2 Megabit. Az új HSPA+ sebessége pedig 21 Megabit. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

A DIGI Move mobilinternetről van valakinek tapasztalata? Szerintetek milyen? Mert havidíjban ha van mellette más DIGI szolgáltatásod (TV, stb.) akkor nem rossz. Pl. a Quick Stick 5, 5GB adatforgalommal 3600 ft így, amúgy 5k.
marcika23
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 20:57:57
Készüléktípus: Nokia E51 nokiac7
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: marcika23 »

mobil online 1gigabyte csomagot használok a telenornál, ha nem vagyok otthon, teljesen korrekt, telefonomat használom modemként, "nokiac7" otthon 3mega letöltést és 1mega feltöltést ad, mikor elérem a limitet csak lassítják a netet. és nem kel fizetem többet a havidíjnál.
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Na itt most így megy a T-s mobilnet Hauwei E220-al:

Kép
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

nokia5130XpressMusic írta:
lipiN70 írta:fejleszt.... :roll:
Ja jön az ún. Hipernetjük, kiváncsi leszek rá milyen lesz. :roll: :D
T-Mobnál ez a HSPA+ vagy mi a fene ez javította az ár-érték arányt, változtak a csomagok úgy hogy nőtt az adatforgalom az összes Relax Net csomagban, az előfizetők érdekében remélem a Telenornál és a Vodánál is fognak.
Mondjuk a T "kicsit" sandított ezzel az augsztus 1-től plusz 1GB adatforgalommal. Nálam pl. augusztus 23-tól van a plusz 1GB. Írtam is nekeik e-mailt ezzel kapcsolatban, azt válaszolták hogy a fordulónaptól (ami 23.-a) onnantól lesz, úgyhogy nem teljesen egyenesek. Meg azt is olvastam és meg is figyeltem, hogy náluk 1GB=1000 MB, amúgy meg 1GB=1024MB, tehát ezzel is "csalnak".
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

nokia5130XpressMusic írta:
Mondjuk a T "kicsit" sandított ezzel az augsztus 1-től plusz 1GB adatforgalommal. Nálam pl. augusztus 23-tól van a plusz 1GB. Írtam is nekeik e-mailt ezzel kapcsolatban, azt válaszolták hogy a fordulónaptól (ami 23.-a) onnantól lesz, úgyhogy nem teljesen egyenesek. Meg azt is olvastam és meg is figyeltem, hogy náluk 1GB=1000 MB, amúgy meg 1GB=1024MB, tehát ezzel is "csalnak".
Namost. Bár nem védem a T-t, de gondold végig! Ha megkaptad volna a fordulónap előtt, akkor azt a plusz 1 Gígát az előző havi csomaghoz kapod. Nekem pl 18-a volt a fordulónap, én is csak akkor kaptam meg. Szerintem, örüljünk neki, hogy adták!
Az 1000 Mega, bár tényleg nem egy Giga, de véleményem szerint az a 24 Mega nem számottevő. ;)
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Walaki01 írta:
nokia5130XpressMusic írta:
Mondjuk a T "kicsit" sandított ezzel az augsztus 1-től plusz 1GB adatforgalommal. Nálam pl. augusztus 23-tól van a plusz 1GB. Írtam is nekeik e-mailt ezzel kapcsolatban, azt válaszolták hogy a fordulónaptól (ami 23.-a) onnantól lesz, úgyhogy nem teljesen egyenesek. Meg azt is olvastam és meg is figyeltem, hogy náluk 1GB=1000 MB, amúgy meg 1GB=1024MB, tehát ezzel is "csalnak".
Namost. Bár nem védem a T-t, de gondold végig! Ha megkaptad volna a fordulónap előtt, akkor azt a plusz 1 Gígát az előző havi csomaghoz kapod. Nekem pl 18-a volt a fordulónap, én is csak akkor kaptam meg. Szerintem, örüljünk neki, hogy adták!
Az 1000 Mega, bár tényleg nem egy Giga, de véleményem szerint az a 24 Mega nem számottevő. ;)
Igen, igazad van.
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Ausztriáról mobilnetben is példát lehetne venni, ott a T-Mobile-nál 15 Euro a 20GB-os csomag havidíja, és 10 Euro a 10GB-sé, és a lefedettség is jóval jobb mint nálunk, ott az A1-nek van a legjobb lefedettsége, de ők valamivel drágábbak. És ott a sebesség is jó lehet. Valakinek van tapasztalata az osztrák mobilhálózattal kapcsolatban? Én a határ mellett voltam, 3 városon mentünk át, és 3-ból 2-ben 3G volt full térerővel (Eltendorfban, és Fürstenfeldben volt így), a telefonomon néztem, nem neteztem rajta. Valaki tudna mobilhálózati lefedettséget Ausztriáról? Mondjuk náluk már 2007-ben, mikor nálunk bevezették a mobilnetet, náluk 60 %-os lefedettség volt...
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

nokia5130XpressMusic írta:Ausztriáról mobilnetben is példát lehetne venni, ott a T-Mobile-nál 15 Euro a 20GB-os csomag havidíja, és 10 Euro a 10GB-sé, és a lefedettség is jóval jobb mint nálunk, ott az A1-nek van a legjobb lefedettsége, de ők valamivel drágábbak. És ott a sebesség is jó lehet. Valakinek van tapasztalata az osztrák mobilhálózattal kapcsolatban? Én a határ mellett voltam, 3 városon mentünk át, és 3-ból 2-ben 3G volt full térerővel (Eltendorfban, és Fürstenfeldben volt így), a telefonomon néztem, nem neteztem rajta. Valaki tudna mobilhálózati lefedettséget Ausztriáról? Mondjuk náluk már 2007-ben, mikor nálunk bevezették a mobilnetet, náluk 60 %-os lefedettség volt...
Ausztria lefedettsége 100-120% http://hu.wikipedia.org/wiki/Eur%C3%B3p ... st%C3%A1ja
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”