Mobil internet csevegő

Kötetlen csevegések témái
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Na felraktam a cFos Speed nevű programot főleg ping javítási célból, és tényleg javított, ahogy néztem, abszolút nem ugrál a ping, meg a net is gyorsabban megy ahogy látom. ZTE MF 190 HSUPA modemről van valakinek tapasztalata milyen megbízható? Mert DIGI Move nethez ilyet adnak, mondjuk nem gáz ha nem fog beválni majd, mert itt van mellette a függetlenített Option iCon 225.
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Új mobilnet csomagok a DIGI-nél: http://digi.hu/uploads/documents/aszf_r ... 120301.pdf Remélem korlátlan lesz a böngészés és az e-mailezés is a 2GB-os fölötti csomagokban a 2GB-ost is beleértve, mert a Telenornál úgy van. És ezek a kiírt árak még csak listaárak, az akciós ár még ki sincs írva, az akciós ár szól a DIGI ügyfeleknek.
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Na ma szerváltunk egy DIGI Move mobilnetet, de holnap visszük is vissza, akkora nulla ez a Telenor hálózat. HSDPA-hoz alig van térerő, pedig azt írják hogy Baracs le van fedve. Letöltési sebesség speedtest szerint 0,45 Mbps, míg a T-Mobile-os net a mérés pillanatában 2,2 Mbps-t produkált, meg érzetre is ég és föld a Telenor és a T-Mobile hálózata, úgyhogy én innentől eldöntöttem, hogy Telenoros cuccot soha többet... A Telenoros az oldalakat HSPA-nál is alig hozta be, 20 perc próbálkozás alatt két nagyon kis tartalmú oldalt sikerült betöltenie, olyan kicsi volt az adatmozgás, meg a házban nem is mindenhol működött még ablaknál se. A DIGI-re egyébként nem haragszom, csak a Telenorra, de arra nagyon. :confused2:
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Na kint Baracson udvaron így megy a T-s mobilnet jelenleg:

Kép

Hát elég durva :)

Bent meg néha meg is szakad ez a vicc.
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Mobil internet csevegő

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

T-Mobile Broadband sticket (ZTE MF 195) lehet valahogy függetleníteni ingyen? Mert a DC-Unlocker nevű program nem támogatja. Tudom hogy az oldal nem foglalkozik függetlenítéssel, de fontos lenne azért kérdem, a választ előre is köszönöm.
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”