OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

srácok, van valamilyen módja, hogy egy Samsung telón használt mobil-tv előfizetés használható legyen pc-n? Képernyő tükrözés vagy valamilyen más módon?
köszönöm
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

fefe86 írta:srácok, van valamilyen módja, hogy egy Samsung telón használt mobil-tv előfizetés használható legyen pc-n? Képernyő tükrözés vagy valamilyen más módon?
köszönöm
Play-ről letölthető alkalmazás?

Ahhoz van egy Chrome bővítmény, az ARC Welder.

Átrakod/letöltöd gépre az appot és a program tudja futtatni.
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

tnorbi írta:
fefe86 írta:srácok, van valamilyen módja, hogy egy Samsung telón használt mobil-tv előfizetés használható legyen pc-n? Képernyő tükrözés vagy valamilyen más módon?
köszönöm
Play-ről letölthető alkalmazás?

Ahhoz van egy Chrome bővítmény, az ARC Welder.

Átrakod/letöltöd gépre az appot és a program tudja futtatni.
nem tudom, ezért kérdeztem. Nem használok droidot, és még nincs nálam a készülék. csak tájékozódni próbálok.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Macika »

fefe86 írta:nem tudom, ezért kérdeztem. Nem használok droidot, és még nincs nálam a készülék. csak tájékozódni próbálok.
Az a gond, hogy ha nincs valami szerencsés korlátlan adatcsomagod, akkor nem éri meg.
Na meg folyamatosan dolgozik/merül a telefon, merül (vagy oda vagy kötve a konnektorhoz).
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

fefe86 írta:
tnorbi írta:
fefe86 írta:srácok, van valamilyen módja, hogy egy Samsung telón használt mobil-tv előfizetés használható legyen pc-n? Képernyő tükrözés vagy valamilyen más módon?
köszönöm
Play-ről letölthető alkalmazás?

Ahhoz van egy Chrome bővítmény, az ARC Welder.

Átrakod/letöltöd gépre az appot és a program tudja futtatni.
nem tudom, ezért kérdeztem. Nem használok droidot, és még nincs nálam a készülék. csak tájékozódni próbálok.
Azzal a bővítménnyel a telefon se kell. Gépen tudod megnyitni az alkalmazást, ott lehet belépni. Én pl a DigiOnline-t nézem néha laptopon.
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Hát, nem tartott sokáig a Note tündöklése. Nagyon sajnálom, mert számomra ez a tökéletes telefon. 2. Visszahívás után viszont nem tudom mihez kezdjek. Valószínüleg nem csak az aksikkal van probléma, ha pedig tervezési hiba van, azt nem orvosolják 2 hét alatt. Szerintem kaszálják a 7-est...

LGnek ha lenne esze,ml most hozná be EUba a V20-at, de sajnos buták hozzá. iOS megint csak nem alternatíva. Jön nem sokára a Mate9, ami elég ütős ajánlatnak tűnik, de 5.9 col... Az nagyon nagy. S7-ek majdnem 1 éves telefonok, G5 rusnya, Pixel mégrusnyább, Sony meg a HTC kávabajnok... S8 meg sokára érkezik.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

tnorbi írta:Hát, nem tartott sokáig a Note tündöklése. Nagyon sajnálom, mert számomra ez a tökéletes telefon. 2. Visszahívás után viszont nem tudom mihez kezdjek. Valószínüleg nem csak az aksikkal van probléma, ha pedig tervezési hiba van, azt nem orvosolják 2 hét alatt. Szerintem kaszálják a 7-est...

LGnek ha lenne esze,ml most hozná be EUba a V20-at, de sajnos buták hozzá. iOS megint csak nem alternatíva. Jön nem sokára a Mate9, ami elég ütős ajánlatnak tűnik, de 5.9 col... Az nagyon nagy. S7-ek majdnem 1 éves telefonok, G5 rusnya, Pixel mégrusnyább, Sony meg a HTC kávabajnok... S8 meg sokára érkezik.
Én most direkt nem írtam be a fórumba az újabb problémát nehogy azt hidd hogy jót szórakozunk a te(ti) problémátokon de ha már felhoztad akkor ez gyalázatos dolog. Egyszerűen ott a legnagyobb probléma amit részben a Samsung is látott előre hogy ekkora méretbe a toll mellé nem lehet elég nagy akksit berakni ezért egy átlagosnál nagyobbat erőszakoltak bele ami a külső boritás (és ki tudja még mi) rovására ment. Egy pillanat alatt ki lehetne javítani a hibát egy kisebb akksival de azzal kiakasztanák a tulajokat ugyanezekkel a feltételekkel meg sajnos esélyt sem látok a probléma megoldására. Nyílván nem fogja mindet érinteni és lesz olyan ami tökéletesen le fog húzni éveket de erre mégsem lehet játszani hisz ha mégsem akkor akár rágyújthatja a lakást a családra a telefon...
Megoldás viszont nem nagyon van a problémára. Pénzt nyílván nem fognak visszafizetni, erőszakkal senkit sem lehet belekényszeríteni egy másik Samsung megvásárlásába, jelen esetben a levásárolható kupon is bicskanyitogató lenne tehát el nem tudom képzelni hogy fogják megoldani a problémát.
Emlegetik az S8 előrehozását de az meg csak olaj lenne a tűzre mert akkor az is kevesebb tesztelési időszakot kapna, plusz szoftveresen is beta készülék lenne ez végképp nem megoldás.
Amit írtam is anno az lehetett volna SZERINTEM a tuti megoldás Note részről egyszerűen 5,9 colosba kellett volna kiadni. Beleférhetett volna egy S7edge-nél nagyobb akksi mindenféle erőszak nélkül és még egy második kamera is mert ebbe is nagyon lemaradt a Samsung a konkurenciával szembe. Annyi előnnyel jár hogy nem is értem miért várnak vele. A 6 GB RAM-ot és egy 128GB belső memóriás lehetőséget már csak nagyon halkan jegyzem meg.
Pont ezekbe lesz jó a te általad is megemlített Mate 9 ami egyre inkább bejövős. Számomra szép, ott az 5,9 vagy 6 col, a pletykák szerint akár 6GB RAM és 256GB belső memória és a dupla kamera. Ja meg a 4000-es akksi. Meglátjuk mi lesz belőle de ha igazak a pletykák akkor nálam elég sanszos következő mobilnak. Persze ehez az is kéne hogy OLED kijelzőt kapjon. Mivel a Note 8 mobiljuk azt kapott ezért reménykedem. A többi márka jelenleg nálam is kiesett, az S8 az szerintem bitang telefon lesz csak számomra meg kicsi 1 évet meg nem szivesen várnék hogy kijöjjön belőle a Note változat. Főleg ha jövőre is képesek kiadni a Note-ot 5,7 collal...
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Macika »

Segal írta:Én most direkt nem írtam be a fórumba az újabb problémát nehogy azt hidd hogy jót szórakozunk a te(ti) problémátokon de ha már felhoztad akkor ez gyalázatos dolog. Egyszerűen ott a legnagyobb probléma amit részben a Samsung is látott előre hogy ekkora méretbe a toll mellé nem lehet elég nagy akksit berakni ezért egy átlagosnál nagyobbat erőszakoltak bele ami a külső boritás (és ki tudja még mi) rovására ment. Egy pillanat alatt ki lehetne javítani a hibát egy kisebb akksival de azzal kiakasztanák a tulajokat ugyanezekkel a feltételekkel meg sajnos esélyt sem látok a probléma megoldására. Nyílván nem fogja mindet érinteni és lesz olyan ami tökéletesen le fog húzni éveket de erre mégsem lehet játszani hisz ha mégsem akkor akár rágyújthatja a lakást a családra a telefon...
Megoldás viszont nem nagyon van a problémára. Pénzt nyílván nem fognak visszafizetni, erőszakkal senkit sem lehet belekényszeríteni egy másik Samsung megvásárlásába, jelen esetben a levásárolható kupon is bicskanyitogató lenne tehát el nem tudom képzelni hogy fogják megoldani a problémát.
Emlegetik az S8 előrehozását de az meg csak olaj lenne a tűzre mert akkor az is kevesebb tesztelési időszakot kapna, plusz szoftveresen is beta készülék lenne ez végképp nem megoldás.
Amit írtam is anno az lehetett volna SZERINTEM a tuti megoldás Note részről egyszerűen 5,9 colosba kellett volna kiadni. Beleférhetett volna egy S7edge-nél nagyobb akksi mindenféle erőszak nélkül és még egy második kamera is mert ebbe is nagyon lemaradt a Samsung a konkurenciával szembe. Annyi előnnyel jár hogy nem is értem miért várnak vele. A 6 GB RAM-ot és egy 128GB belső memóriás lehetőséget már csak nagyon halkan jegyzem meg.
Pont ezekbe lesz jó a te általad is megemlített Mate 9 ami egyre inkább bejövős. Számomra szép, ott az 5,9 vagy 6 col, a pletykák szerint akár 6GB RAM és 256GB belső memória és a dupla kamera. Ja meg a 4000-es akksi. Meglátjuk mi lesz belőle de ha igazak a pletykák akkor nálam elég sanszos következő mobilnak. Persze ehez az is kéne hogy OLED kijelzőt kapjon. Mivel a Note 8 mobiljuk azt kapott ezért reménykedem. A többi márka jelenleg nálam is kiesett, az S8 az szerintem bitang telefon lesz csak számomra meg kicsi 1 évet meg nem szivesen várnék hogy kijöjjön belőle a Note változat. Főleg ha jövőre is képesek kiadni a Note-ot 5,7 collal...
Azzal, hogy a zöld pecsétet kapott készülékek is kigyulladnak, azzal bebizonyosodott, hogy NEM akkuprobléma, hanem tervezési. Valahol azt olvastam, hogy olyan áramlökést engednek rá az akksira bizonyos esetekben, amit nem minden akku bír el.

Egymást hajszolják bele a gyártók a vékonyságba, tizedmilliméterekkel versenyeznek a hozzá nem értő, síkhülye laikusok előtt, akiknek csak ez számít, hogy lassan hitelkártya-vastagságú legyen egy telefon. A fizikát viszont nem érdekli a gyártói verseny, egyszercsak azt mondja, hogy ennyi és nem tovább, akkor úgy van!

És ha a bend-testen megbukik a készülék, mert annyira nem lehet ilyen vékonyban hajlításállót csinálni, akkor földet rá!
És ha nem megy el 1 napot erőltetett használatban egy töltéssel, akkor is sz@r.

Megjegyzem, az OnePlus3 vékonyabb, mint a Note7 és mégsem fordult még elő ilyen kigyulladás.

Nem kellett volna erőltetni a hiperfelbontást a Note7 kijelzőn, mert szabad szem számára szükségtelen, másfelé kellene fejleszteni. Mert a kijelzőfelbontás felfelé tornázása csak látszólagos fejlesztés.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Macika »

Jut eszembe, valaki olvasott már Amerikán kívül Note7-es kigyulladásos problémáról? Mondjuk Európában?
Kb. ugyanannyit értékesítettek az EU-ban is, mint Amerikában, ennek ellenére mégsem lehet olvasni az EU-ban kigyulladt Note7-esekről (én legalábbis nem láttam ilyet még).

Az éghajlat miatt lenne? Aligha...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Macika írta:Jut eszembe, valaki olvasott már Amerikán kívül Note7-es kigyulladásos problémáról? Mondjuk Európában?
Kb. ugyanannyit értékesítettek az EU-ban is, mint Amerikában, ennek ellenére mégsem lehet olvasni az EU-ban kigyulladt Note7-esekről (én legalábbis nem láttam ilyet még).

Az éghajlat miatt lenne? Aligha...
Én is pont ezen gondolkoztam. Lehet, hogy a Snapdragon gyorstöltését nem bírja? Azt se értem, hogy mit vártak az új aksiktól...

Nálam ez az újabb balhé tette be a kaput. Az a durva, hogy még mindig reménykedek benne, hogy az EUs, Exynosos modllek megússzák a visszahívást. Ebben a rohadt telefonban testesült meg minden amit elvárok egy készüléktől. Hihetetlen ez az egész.

Segal: Nekem is a M9 van első helyen, de ha nem Amoledet kap... Azért remélem komolyan belebukik ebbe a Samsung. Sajnos a többi gyártónál sok dilettáns van. LG V20, Pixel most nagyot guríthatna. Helyettük majd Apple rekord eladások jönnek.
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”