Telefon vásárlás

Kötetlen csevegések témái
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: rydair »

Tyű, lesz egy kicsinyke akcijó a Tescoban. Ha valaki most szeretne telefont venni csak ajánlani tudom! Kicsit elkerekedett a szemem az áraktól!
http://kepfeltoltes.hu/view/131009/3590 ... es.hu_.jpg
These users thanked the author rydair for the post (total 3):
moco (2013-10-09 szer. 13:09:33) • bladehu2 (2013-10-09 szer. 16:54:07) • fefe86 (2013-10-10 csüt. 20:07:27)
Rating: 7.89%
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

rydair írta:Tyű, lesz egy kicsinyke akcijó a Tescoban. Ha valaki most szeretne telefont venni csak ajánlani tudom! Kicsit elkerekedett a szemem az áraktól!
http://kepfeltoltes.hu/view/131009/3590 ... es.hu_.jpg
biztos kaptak egy konténernyi ázsiai szürkeimportost :D de ezek lennének kb a reális árak. jó nem az átlagfizetéshez képest reálisak hanem az átlag felettihez.
pl ez az S3 független, hűségmentes és 89990. vodafone-nál ugyanez úgy néz ki hogy 2 év hűség, havi 9990-es red csomaggal, telefon 44990+72000(részletben)=116990 :shock:
most komolyan ki az az elmebeteg aki még mindig a szolgáltatónál vesz függő+hűséges telefont a piaci ár fölött 30%-al? régebben ez úgy nézett ki hogy mindent összeadva is a telefon ára a piaci ár ALATT volt minimum 20-30-40%-al. ezért érte meg hűséget vállalni meg azt hogy nem teheted bele külföldön az olcsóbb helyi kártyát. és most vajon mi az indok, miért is érné meg többet fizetni kevesebb lehetőségért? rydair mint benfentes biztos tudna mondani pár vicces marketingszöveget amivel még talán meg lehet etetni a nyugdíjasokat és pár bölcsész egyetemistát :)
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: rydair »

Nem mellesleg a tescoban is meg lehet venni részletre a függetlent, 0Ft kezelési költség 0%THM 0%kamat.
De ezt sokan nem tudják, és akinek nincs száz pénze egyben az vásárol ugyebár szolgáltatóknál részletre. No de nem is ez a lényeg.

Beugrottam a raktárba egy pillantásra, az akcióban lévő készülékek után kutakodva, az S3, S4 mini dobozain franciául van a szöveg, az S3 mini doboza kosher, az angol. S3 régió lock-os. (EU) VisualGo Hungary cégtől vannak, Telemax GSM szervíz a hivatalos szervízpartnerük, habár a Telemax oldalán fönt van a Samsung márkaboltok címe is, nem tudom hogy ezek akkor most samu garisak rendesen, vagy mivan. A dobozban minden papír, leírás is franciául van, egy ilyen garipapírt mellékeltek, ezen benne van (angolul), hogy az adott országban a hivatalos samsung szervízhez fordulhatunk. Szóval elvileg..
17.étől éles az akció, készlet erejéig. Típusonként 6-10 darab készülék lesz budapest 4 nagyobb áruházában.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Érdemes elolvasni ezt a cikket , talán a jelenlegi csúcskategóriáról szól .
http://www.gsmarena.com/lg_g2_vs_samsun ... w-1000.php
Rengeteg tesztet véleményt olvastam már de összességében általában az LG csúcsgépét hozzák ki első helyen .Talán van is benne sok igazság , egy fantasztikus telefon és a felhasználói felület egy élmény a mindennapi használatban.
Aki vásárlás előtt áll mindenképpen olvassa el .
Kép
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
hanti
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 09:27:08
Készüléktípus: NOTE 4 C
Nem: Férfi
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: hanti »

reddoors írta:Érdemes elolvasni ezt a cikket , talán a jelenlegi csúcskategóriáról szól .
http://www.gsmarena.com/lg_g2_vs_samsun ... w-1000.php
Rengeteg tesztet véleményt olvastam már de összességében általában az LG csúcsgépét hozzák ki első helyen .Talán van is benne sok igazság , egy fantasztikus telefon és a felhasználói felület egy élmény a mindennapi használatban.
Aki vásárlás előtt áll mindenképpen olvassa el .
Kép
Te másik cikket olvastál a győztes a Note 3, csak ha valakinek nagy akkor javasolja a G2-öt.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

hanti írta:Te másik cikket olvastál a győztes a Note 3, csak ha valakinek nagy akkor javasolja a G2-öt.
Lassan ez a telefon kérdés hasonlóan kényes dologgá válik mint a nők megítélése. :)
Abban az esetben is nagyon sokoldalúak lehet a vélemények , attól függ honnan nézzük és milyen az ízlésünk. ;)
These users thanked the author reddoors for the post:
moco (2013-10-18 pén. 13:43:02)
Rating: 2.63%
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

reddoors írta:
hanti írta:Te másik cikket olvastál a győztes a Note 3, csak ha valakinek nagy akkor javasolja a G2-öt.
Lassan ez a telefon kérdés hasonlóan kényes dologgá válik mint a nők megítélése. :)
Abban az esetben is nagyon sokoldalúak lehet a vélemények , attól függ honnan nézzük és milyen az ízlésünk. ;)
Én pl a Sonyknál rondább telefont nem láttam mostanában. Alul felül az az ormótlan "káva", a képernyőgomb fekete háttere... Brutálronda szerintem. Kézbevételkor meg valami nagyon silány anyaghasználatnak tűnik.
Avatar
hanti
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 09:27:08
Készüléktípus: NOTE 4 C
Nem: Férfi
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: hanti »

reddoors írta:
hanti írta:Te másik cikket olvastál a győztes a Note 3, csak ha valakinek nagy akkor javasolja a G2-öt.
Lassan ez a telefon kérdés hasonlóan kényes dologgá válik mint a nők megítélése. :)
Abban az esetben is nagyon sokoldalúak lehet a vélemények , attól függ honnan nézzük és milyen az ízlésünk. ;)
Én nem a te véleményedet kritizáltam. Kinek a szőke kinek a barna!
De ez a cikk egyértelműen a Note 3-at hozta ki győztesnek!
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

hanti írta:
reddoors írta:
hanti írta:Te másik cikket olvastál a győztes a Note 3, csak ha valakinek nagy akkor javasolja a G2-öt.
Lassan ez a telefon kérdés hasonlóan kényes dologgá válik mint a nők megítélése. :)
Abban az esetben is nagyon sokoldalúak lehet a vélemények , attól függ honnan nézzük és milyen az ízlésünk. ;)
Én nem a te véleményedet kritizáltam. Kinek a szőke kinek a barna!
De ez a cikk egyértelműen a Note 3-at hozta ki győztesnek!
a cikk meg a samu elvakultak,ezért tartunk ott ahol,samu fan-ként idáig sok feles bisz-basz amit kb sose használsz ez a samu. :D élöben kézben,stb stb g2 a nyerő :D
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

Üdv Mindenkinek! :)

Pár hónapja meghalt a Blade-em. Azóta nincs telefonom, (s40-es nokiám van kölcsönbe) szóval vásárlás előtt vagyok és nem szeretném elhamarkodni a dolgot, mert a blade nagyon rossz vétel volt. Bár a kategóriában nem lett volna rossz, de sajnos kifogtam egy selejt példányt ami (valószínűnek tartom valami alaplapi hiba volt) teljesen véletlenszerűen napi 2-3x újraindult, persze amikor épp kellett volna..

Bocs a felvezetőért, ezzel csak arra akarok célozni, hogy Zte-t és Huawei-t semmiképp sem akarok! :D

Ami a lényeg:
Árban 45 max 50 000 amit áldoznék rá, kijelző felbontásban pedig az eddig megszokott 480x800 vagy nagyobb.
Szeretném ha gyors lenne, és néhány komolyabb játékot is könnyedén futtatna.

Amit eddig ajánlottak az a galaxy S2, ami tetszik is, de azért kíváncsi vagyok, hogy ti mit tudtok ajánlani!
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”