Telefon vásárlás

Kötetlen csevegések témái
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

tomi937 írta:Üdv Mindenkinek! :)

Pár hónapja meghalt a Blade-em. Azóta nincs telefonom, (s40-es nokiám van kölcsönbe) szóval vásárlás előtt vagyok és nem szeretném elhamarkodni a dolgot, mert a blade nagyon rossz vétel volt. Bár a kategóriában nem lett volna rossz, de sajnos kifogtam egy selejt példányt ami (valószínűnek tartom valami alaplapi hiba volt) teljesen véletlenszerűen napi 2-3x újraindult, persze amikor épp kellett volna..

Bocs a felvezetőért, ezzel csak arra akarok célozni, hogy Zte-t és Huawei-t semmiképp sem akarok! :D

Ami a lényeg:
Árban 45 max 50 000 amit áldoznék rá, kijelző felbontásban pedig az eddig megszokott 480x800 vagy nagyobb.
Szeretném ha gyors lenne, és néhány komolyabb játékot is könnyedén futtatna.

Amit eddig ajánlottak az a galaxy S2, ami tetszik is, de azért kíváncsi vagyok, hogy ti mit tudtok ajánlani!
A felvezető jó ,csak a lényeg nincs benne. Új , használt , GSMbolt , Hivatalos kereskedés ,szolgáltatós , független stb. :confused2:
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

reddoors írta:
tomi937 írta:Üdv Mindenkinek! :)

...Zte-t és Huawei-t semmiképp sem akarok! :D

Ami a lényeg:
Árban 45 max 50 000 amit áldoznék rá, kijelző felbontásban pedig az eddig megszokott 480x800 vagy nagyobb.
Szeretném ha gyors lenne, és néhány komolyabb játékot is könnyedén futtatna.

Amit eddig ajánlottak az a galaxy S2, ami tetszik is, de azért kíváncsi vagyok, hogy ti mit tudtok ajánlani!
A felvezető jó ,csak a lényeg nincs benne. Új , használt , GSMbolt , Hivatalos kereskedés ,szolgáltatós , független stb. :confused2:
Még kb egy hónap a telefonvásárlás, szóval most csak az a kérdés hogy milyen típusok közt lenne érdemes válogatni! :)
Telenoros vagyok, új vagy használt az nekem igazából mindegy, a lényeg hogy ár/érték arány megfelelő legyen.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

tomi937 írta: Telenoros vagyok, új vagy használt az nekem igazából mindegy, a lényeg hogy ár/érték arány megfelelő legyen.
tessék, 45 ezer Ft a hivatalos ára : http://mobilarena.hu/teszt/overmax_vert ... ezeto.html
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

Alaposan átolvastam, korrekt masina az tény! Ár/tudás aránya a legjobb, de pont a rizikót akarom elkerülni, ezért zártam ki a két kínai csodát.
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”