A múlt királyai

Kötetlen csevegések témái
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: A múlt királyai

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Ilyen nem volt senkinek? Nokia 2110
Ez volt az első telefonom. Nagyon jó volt.
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
tenkjuh
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 21:33:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: A múlt királyai

Hozzászólás Szerző: tenkjuh »

:D naon jo téma! Nekem az első egy vodás motorola t720 vagy mi !aztná a "gumibugyis motorola" igazi menő volt rádioval!
Siemens m35i vettem akkor még westel nél 9900 előfizuval 2 év hüségre! Kicsit buta voltam mert 3310 is annyiba került volna de mivel mindenkinek olyan volt igy nem akartam tucat telot! :D de a kedvencem és ha tehetem ujra beszerzem az siemens SX 1 ! olyan egyedi telom azota sem volt!most n95 öm van! de sztem az is marad egy ideig mert mostannra rájöttem h nem érdemes teloba feccölni kisebb vagyonokat csak azért mert kicsit szebb játékot futatt! jelenleg
mobilom van!

lg b1200
motorola c385 és e389
samsung c100
nokia n70
siemens a40 és cf 62
nokia n95
nokia 6280
nokia 2650 (ezt sajna zároltam )
sonye k300
.....

amit Szeretnék motorola V70
Samsung v200
nokia 3650 v 7650 ....
Avatar
Attilka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:57:59
Készüléktípus: HTC Desire S
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: A múlt királyai

Hozzászólás Szerző: Attilka »

Én egy Siemens c35i-n kezdtem az ipart, amit hamar lecseréltem egy Nokia 3210-re. Nagyon szerettem azt a telót, de egyszer igen durván találkozott a talajjal, így átmenetileg lett egy Alcatel One Touch CLUB db-m. Ezt egy idő múlva Siemens st55-re cseréltem. Szintén nagyon szerettem, az első fotós telefonom volt. Aztán anyagi okok miatt Siemens mc60-ra cseréltem. Ezt párhuzamosan használtam a tesóm áltam leselejetezett Siemens c45-el. Aztán jött a Nokia 6230. Jó gép volt, első bővíthető memóriás gépem volt. Csak aztán ellopták, így - szintén tesóm által selejzetett - SonyEricsson K700i-t használtam egy ideig. Aztán jött az első Symbian-os telefonom egy Nokia 3650. Eleinte kicsit fura volt, de hamar megszoktam, de végül tönkrement. Utána jött egy Nokia N70 - mára azonban ez sincs meg. Aztán vettem egy Nokia 6120c-t amit jelenleg is használok egy Nokia 5800 mellett.
Avatar
Ruff92
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:42:36
Készüléktípus: nokia n82 E7 Lumia 1020
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: A múlt királyai

Hozzászólás Szerző: Ruff92 »

hát akkor énis irok 1 kis regényt :D

én legelöször 1 5110 est kaptam apuéktol 3. ba amikor táborba mentem :D az volt az elsö de azmég nem teljesen volt az enyém.
Ez után sikerült apámtol megkaparinani a 3310 esés amiért éltem haltam életem teloja volt az a kialakitás és az a snake hihetetlen hogy szerettem.
eszméletlen 1 telo volt de tényleg. :D azzal aludtam azzal csináltam mindent egészen az akkor jövö karácsonyig amiko ris megkaptam életem elsö zsir uj telefonját és egyben elsö szines kijelzösét is a siemens S55 az meg szint ugy nagyon tetszett már elötte és anyuéknak addig mondogattam mig megkaptam :D
azt nagyon sokáig használtam másfél évig. aztán jött az elsö kamerás telefonom a sagem my-v 56 amit kicsit nehezen fogadtam el mert a siemeset nagyon sajnáltam :( de azért nagyon tetszett ezt születésnapomra kaptam. a következö telomat is születésnapomra kaptam méghozzá 1 évvel a sagem után ez a telo volt az utolso amit kaptam (anyuék megunták) :D ez pedig nem más mint a sony ericcson W300i volt és t-mobilos. azt elfelejtettem hogy az 5110 töl kezdve a siemensig mindegyik pannonos volt aztán a sagem vodás ez meg t-mobilos :D ez volt az elsö bövithetö memoriás mp3 as telom nagyon tetszettek de a kamera miatt ezis csak 1 évig birta mert következö nyáron már én vettem magamnak telot méghozzá 1 K610i -t mondjuk nem ezt akartam hanem 1 N70 est csak 1 ik pannonos bolta sem lehetett kapni pedig nagyon sokba voltunk. mind1 hát lett ez a K610 amit a kamera miatt vettem mert akkor ez a 2 mp jonak számitott és tényleg jo kis képeket csinált. :D csak ezért cserébe bekelett adnom 1 3310 est amit bánok mert nagyon sajnáltam de 10 000 ért beszámitották... :) aztán tavaly nyáron végre eljutottam a csucsra amikoris a sok munkának köszönhetöen megegedhettem magamnak hogy megvegyem az N82 esemet :D na azota is ezt gyüröm megprobáltam lecserélni dehát nagyon hozzám nött és nemvolt szivem eladni igy használom mig felnem adja :) nahh ez az én telos sztorim :D
Nokia5110,nokia3310,Siemens S55,sagemmyv56,sony e.w300i sony e.K610i, N82 N96 mostNokia N82 black 8gb nokia micro sdhc V 20.0.062 6600
Egy év terápia után a pszichiáterem azt mondta nekem: "Lehet, hogy az élet mégse való mindenkinek.
Avatar
B0SS
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:14
Készüléktípus: Sony Ericsson Live with Walkma
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pécs-Szekszárd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: A múlt királyai

Hozzászólás Szerző: B0SS »

Nem mesélek az összes telómról mert nekem is sok volt, csak a fontosabbakat említeném meg. :)

Az első színes kijelzős telóm egy SE T310 volt ez a mai napig műxik és fater használja, áltsulis ballagási pénzből vettem. :D
Kép


Az első nokiám egy 6020as volt, na az t nagyon szerettem és most hiányzik vettem rá f@sza fekete előlapot és a suliba még lézerrel bele égettem h B0SS és a felírt olyan volt mintha bőrből lenne ráragasztva, aztán sajnos eladtam de ma már bánom h azzal az előlappal eladtam. Ha tehetnám visszavásárolnám... :cry3:
Kép

A következő nagy kedvenc az az e61 volt mind a 60ezret én gyűjtöttem rá, ez volt az első teló amit én vettem és nem kaptam, ezért a szívemhez nőtt, ez is nagyon hiányzik.

Kép

Hát ők állnak a szívemhez legközelebb. :love: :D
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: A múlt királyai

Hozzászólás Szerző: sozs »

Én 1996-ba kezdtem mobil pályafutásomat a Panninál. Akkor még nem voltak akciós telefonos csomagok (ha jól emléxem ebben az évben jött a télapós kedvezmény olcsón teló+kártya), így csak egy kártyát kaptam 5000.- Ft-ért 1200 Ft havidíjas csomagot, 30 perc ingyen beszélgetés bárhova országon belül, de telefon nélkül. Olyan kölcsön készülékeken használtam, amit azóta sem láttam, egy akkori GSM 450 analóg (Westel 0660) hasonló bőrönd telefon, ami viszont 900-as volt, illetve egy Ericsson GH 197!
Kép
Aztán megvettem életem első telefonját ami saját volt, és a mai napig üzemképes, bár az aksi igen szar, ez van az avataromban is: Nokia 2010!
Ez a készülék az akkori lefedettség mellet is a kihúzhatós antennával, olyan helyen ahol más készüléknek nem volt térereje, én nyugodtan tudtam beszélni.
Kép
Egy ismerőstől vettem egy Ericsson T 10 telót T 18-as szoftverrel. (volt benne hanghívás, hangvezérlés ami a T 10-ben nem volt)
Kép
Íme a szoftverdonor a T 18-as:
Kép
Következő telefonom egy 3210 volt amire olyan előlapot lehetett venni, mi lenyithatós volt, mint az Ericsson T10-s!
Kép
Ezt később az asszony örökölte, és addig használta míg az aksi teljesen tönkre nem ment.
Közben nekem lett egy Ericsson 2618 amivel sok gondom volt, így lecseréltem (Panni cserélte ki a sok javítás miatt, azóta viszont ilyet nem igazán tesz a cég) egy Panasonic GD 35-re, sajnos annak csak másfél évet bírt az aksija, viszont az első két telefonom volt amiken tudtam wappolni (hívás-kapcsolt netkapcsolat), és ez akkoriban keveseknek volt.
Kép
A GD 35 két színű navi gombbal került forgalomba, az enyém a szürke volt, édesanyámnak a narancs színű.
Kép
Kép
Aztán jött ez első színes kijelzős telefonom a Nokia 3510i amit elcserélte (szintén sok javítás miatt) egy Siemens C25-re, de mivel az antennája meg volt buherálva, így az letörött, és kollégám Siemens C55-t vettem meg és használtam.
Kép
Kép
Kép
C55-t az egyik rokonomnak adtam ajándékba, és én megvettem első Symbian-os telefonomat a 3650-t, ami a mai napig működik egy Vodás kártyával, csak az kasi a gond itt is....
Kép
Azóta csak Symbis telóm van bár az is csak a második a 6120c ami jelenleg a sz@r új szoftver miatt szervizben van már két hete.
Kép
Ezenkívül a következő telefonok voltak a családomban, illetve rövid próba idejéig mindet használtam kicsit..
Nokiák: 5110, 3410, 3510, 3330 (Voda kártyával vettem használtam, működik most is felváltva a 3650-el), 3120, 2680 (anyósé), Siemens c30, s3, LG B1200, KF310 (gyerekeké), Samsung SGH-X640, E250, S5230 (asszonyé).
Általánosan minden telefonnal meg voltam elégedve, bár mindegyiknek voltak előnyei, hátrányai. Viszont a mai készülékek már nem olyan hosszan kitartó, strapabíróak mint régen, így sokszor nosztalgiából előveszem őket és még most is HASZNÁLOM, ami a mai készülékekről 1-2 év után nem mondható el.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sozs 2010-09-09 csüt. 19:18:46-kor.
ordogugyvedje
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-08-26 szer. 19:25:09
Készüléktípus: omnia HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A múlt királyai

Hozzászólás Szerző: ordogugyvedje »

Sziasztok!
A tema teljesen jo,gratulalok hozza.Nekem eleg sok telefonom volt,de a mai napig hasznalok egy 6310i-t,szerintem az egyik legjobb telefon a vilagon.Most Omnia Hd-m van,a menyaszonyom orokolte a Omnia-t (i900),es volt Iphone-m is.En szeretem (szerettem) mindegyiket,mindegyik teljesen mas.Nem is ertem mit tudnak itt veszekedni kulonbozo forumokon hogy melyik a jobb...Szoval igazan udito egy ilyen forum ahol semmilyen hulyeseget nem irnak be...rajtam kivul...amiert elnezest.. :whaaa: :lol: Tovabbra is olvasom ezt a forumot,szep napot.
Avatar
C D
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:01:45
Készüléktípus: iPhone 3GS + XPERIA X8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: A múlt királyai

Hozzászólás Szerző: C D »

Üdv,

Első telóm egy Nokia 6110 volt, nagyon szerettem csak sajnos elrepedt az antennája, ami a végét jelentette.
Kép

Utána következett az első színes kijelzős telefonom, a Siemens M55. Nem volt rossz telefon, de a Siemens rendszere valahogy nem jött be, így lecseréltem.
Kép

Ezután jött a Sony Ericsson T630. Szép, jó telefon volt, de a 2MB memória csekély volt.
Kép

A T630-t az első Symbianes telómra cseréltem az akkori "etalon" 6600-ra. Kiváló telefon volt imádtam, 256MB-os kártya tele volt programmal.
Kép

A 6600 után az N70 következett. Kifogástalan volt ez a telefon is, maximálisan kihasználtam minden funkcióját, a wifi hiánya miatt cseréltem.
Kép

Jelenleg Nokia E65-öt nyúzok, meg vagyok vele elégedve, bár a processzora elég gyengus, és az akksija se már a régi, így
tervben van egy 5800.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: A múlt királyai

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Hát nekem idáig nem volt sok telefonom. :D Szám szerint 3. :D
Az elsőt 2003-ban kaptam egy Siemens A50 volt. Akkor még nem tudtam sokat a telefonokról, így telefonálásra jó volt. :D
Kép

A második egy SonyEricsson K700i volt. A kamerája jó képeket csinált, meg sokat játszottam rajta, de a memória kevés volt. (Eleinte amikor megkaptam a 40mb soknak tűnt de egy idő után elfogyott és kevés lett. :D )
Kép

A harmadik amit most is használok az egy Nokia N73-as telefon. Szerintem jó telefon, hangos, jó képeket csinál. Szerintem többet nem írok a telefonról mert mindenki ismeri. :D
Kép
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
nababika
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:41:26
Készüléktípus: Htc desire ReflexTsense HD 1.8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: A múlt királyai

Hozzászólás Szerző: nababika »

Ti nagyon fiatalok vagytok, vagy en vagyok tul oreg? :D Ez az en elso telom.Kép Utanna Kép Utanna. Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nababika 2009-12-18 pén. 09:32:53-kor.
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”