Tesztelés

Kötetlen csevegések témái
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Várhatók még készüléktesztek? Nagyon kíváncsi lennék az általatok készített tesztre is :)
Kép
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: moco »

skyrush7 írta:Várhatók még készüléktesztek? Nagyon kíváncsi lennék az általatok készített tesztre is :)
Részemről nem igazán.
1. Én általában 1,5 napra kaptam meg a telót, ennyi idő alatt nem lehet rendesen tesztelni.
2. Nem kevés meló és energia, úgyhogy az eddigi régi teszteléseknél leborulok Segal előtt :Notworty:
These users thanked the author moco for the post:
Segal (2012-07-12 csüt. 06:09:24)
Rating: 2.63%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Készülékteszt: Nokia Lumia 900
http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... loldal=547
Köszönjük Damir! :)

Véleményem szerint jó telefon, kezdő lökésnek elég a Nokiának, hogy megmutassa, át tudja hidalni a WP megkötéseit saját alkalmazásokkal, ezáltal egy nyomós érvet produkálva miért is érdemes Lumiát venni. Majd ezt a szerepet kicsit komolyabban véve átveszi a 920 :D
Egyébként még említést érdemel, hogy ugyan 1,4Ghz-es processzor van benne, majdnem ugyanaz mint a 800-ban, de "fejlettebb". Most konkrétan nem emlékszem rá, de a cache azt hiszem nagyobb, ezáltal növelve a teljesítményt.

A kijelző nagyon jó, sok külföldi oldal is pozitív véleményt alkotott róla a 4.3" vs. HWVGA duó ellenére is.
Viszont a Bluetooth korlátozás nagyon nagy sebhely, amit a Microsoft anno nem vett észre 11-ben :S
Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Damir »

skyrush7 írta:Készülékteszt: Nokia Lumia 900
http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... loldal=547
Köszönjük Damir! :)

Véleményem szerint jó telefon, kezdőlökésnek elég a Nokiának, hogy megmutassa, át tudja hidalni a WP megkötéseit saját alkalmazásokkal, ezáltal egy nyomós érvet produkálva miért is érdemes Lumiát venni. Majd ezt a szerepet kicsit komolyabban véve átveszi a 920 :D
Egyébként még említést érdemel, hogy ugyan 1,4Ghz-es processzor van benne, majdnem ugyanaz mint a 800-ban, de "fejlettebb". Most konkrétan nem emlékszem rá, de a cache azt hiszem nagyobb, ezáltal növelve a teljesítményt.

A kijelző nagyon jó, sok külföldi oldal is pozitív véleményt alkotott róla a 4.3" vs. HWVGA duó ellenére is.
Viszont a Bluetooth korlátozás nagyon nagy sebhely, amit a Microsoft anno nem vett észre 11-ben :S
Igaz a procis dolog, gondolkodtam, hogy beleírom, de akkor javítom :)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Damir »

Sajnos sokat késett a következő teszt, mert rengetek dolgom akadt, vagy ha volt időm gép nem volt a közelemben. Ha minden igaz, akkor a héten újdonsággal tudunk szolgálni, reméljük összejön a dolog :)

Addig is a legfrissebb teszt: Lumia 800

Ja, még valami.... Utánanéztem, hogy mégis mi a különbség a 900 és a 800 CPU-ja között, de elviekben semmi. Legalábbis paraméterekben én nem láttam eltérést. Például a mobilarénán is írják, hogy a 900-ban több a cache, de ez nem igaz, mindkettőben ugyan annyi. Annyiban különböznek, hogy a 900-as az LTE miatt más processzort kapott, ami mellé társítható az LTE.
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: lived »

Jók a tesztek. Szinte az összeset olvastam már. Van amit többször is.
Köszönöm öket.

Olyan kérdésem lenne viszont hogy 808-as vagy N9-es tesztre lehet számitani?
Mind két telefon kuriozum. Kíváncsi lennék a véleményetekre a két készülékkel kapcsolatban. Föleg hogy mindkettöt megszeretném venni.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Segal »

lived írta:Jók a tesztek. Szinte az összeset olvastam már. Van amit többször is.
Köszönöm öket.

Olyan kérdésem lenne viszont hogy 808-as vagy N9-es tesztre lehet számitani?
Mind két telefon kuriozum. Kíváncsi lennék a véleményetekre a két készülékkel kapcsolatban. Föleg hogy mindkettöt megszeretném venni.
Szia én már visszavonultam moco-nak meg nem fér bele a heti programjába a telefontesztelés. Ha valaki elválallja a személyzetből akkor akár újra is indulhat a dolog mert a lehetőség adott de eddig nem jelentkezett senki.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Segal írta: Szia én már visszavonultam moco-nak meg nem fér bele a heti programjába a telefontesztelés. Ha valaki elválallja a személyzetből akkor akár újra is indulhat a dolog mert a lehetőség adott de eddig nem jelentkezett senki.
Damir csinálja a teszteket. Már kettőt készített, majd kiderül, hogy fogja-e a két említett készüléket is.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: ferret »

Damirnak van N9, úgyhogy elég tartalmas teszt lehetne. Nyaggatni kell. :D
Kép Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Damir »

ferret írta:Damirnak van N9, úgyhogy elég tartalmas teszt lehetne. Nyaggatni kell. :D
Nem kell nyaggatni, tervben van már, csak nem akartam szólni róla :) Egy kis időt szántam magamnak a pihenésre a vizsgák után, szóval a következő két hétben bármi megtörténhet :)

808-as tesztet sajnos csak akkor tudnék csinálni, ha valaki kölcsönadná 1-2 napra, ugyanis a boltnak már nincs raktáron ilyen készüléke. A 820-at se tudtam elhozni időben, azt is eladták már, pedig megjelenés előtt lett volna róla cikk, csak sajnos vagy náluk nem volt a telefon, vagy én nem tartózkodtam Budapesten.
Pörögnek elég gyorsan a telefonok náluk, ami nekik nyilván jó, nekünk meg annyira nem :D

Ja, és természetesen köszönöm a pozitív kritikát :)
These users thanked the author Damir for the post:
ferret (2013-01-21 hétf. 23:08:53)
Rating: 2.63%
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”