Tesztelés

Kötetlen csevegések témái
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Moco, milyen verziójú maps van rajta? Csak mert a kinézete a 3.03/3.04 -esé, viszont azokban nincs már gps térerő jelző. A képen meg van.
Amúgy köszi, gondolkoztam egy ilyenen de valszeg a teszt fényében (főleg h lötyög) nem adok érte ennyit.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: moco »

bladehu2 írta:Moco, milyen verziójú maps van rajta? Csak mert a kinézete a 3.03/3.04 -esé, viszont azokban nincs már gps térerő jelző. A képen meg van.
Amúgy köszi, gondolkoztam egy ilyenen de valszeg a teszt fényében (főleg h lötyög) nem adok érte ennyit.
Megnézem, még épp jókor, mert délután viszem vissza. Ez a screenshot működés közben készült, tehát nem máshonnan van a kép.
megnéztem. v3.03 van rajta
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Moco:
Gratulálok a teszthez. Lájkoltam. :D
Az N97 mini és az 5800-hoz képest a képek jobbak vagy rosszabbak? Köszi a választ.

Talán majd a Nokia később kiadott C6-osai nem fognak lötyögni és akkor elég jó telefon lesz belőle. Meg ha később kiad egy ilyen telefon egy kicsit jobb hardverrel akkor az elég jó választás lehet. De a Nokiát ismerve szerintem ez nem fog megtörténni.
Meg minek ennyi alkalmazás? Én a felét se használnám. Úgy lenne a legjobb, hogy a kártyára rárakják a telepítőket és aki akarja az telepíti, ami neki kell.
Az árra meg biztos esni fog, mert még csak most jött be.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

moco grat a teszthez.

Viszont ez a teló egy rókabőr, egy tákolmány a raktárban hagyott alkatrészekből, erre egyáltalán nem volt szükség a jelenben!

Azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy a Spica jobb ár/érték arányt képvisel.

Nem tudom mit akar a Nokia, de ez nem színvonal.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Limahl »

luciuscornelius írta:moco grat a teszthez.

Viszont ez a teló egy rókabőr, egy tákolmány a raktárban hagyott alkatrészekből, erre egyáltalán nem volt szükség a jelenben!

Azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy a Spica jobb ár/érték arányt képvisel.

Nem tudom mit akar a Nokia, de ez nem színvonal.
Tőkéletesen egyet értek lassan már nem is kell több nokia teszt mert ha egyet láttál láttad mindet mind ugyanaz a telefon csak hol qweritivel hol nélküle ilyen kamera meg olyan de a hardver sz... stb az nemváltozik majdcsak felébred a nokia hamár elveszti a piacvezetö szerepét de lehet akkor sem
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

luciuscornelius írta:moco grat a teszthez.

Viszont ez a teló egy rókabőr, egy tákolmány a raktárban hagyott alkatrészekből, erre egyáltalán nem volt szükség a jelenben!

Azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy a Spica jobb ár/érték arányt képvisel.

Nem tudom mit akar a Nokia, de ez nem színvonal.
200%-os egyetértés. A spicát már 60 körül meg lehet venni, ehhez az árhoz képest böhömerős hardver van benne (ahogy olvastam 256MB RAM, 800MHz proci, a kamera "csak" 3,2MP, de az is bőven elég, szép a képernyője és nagyon egyben van a telefon :D ).
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: moco »

nem lehúzni akarom ezt a telefont, mert nagyon jó lenne, ha...és ez a ha a legrosszabb, az összeszerelés és a gyorsaság. ha ezen változtattak volna pozitív irányban, akkor azt mondtam volna, hogy jó kis telefon. de ahogy kézbe vettem, olyan pipa lettem, mint a fene. szidtam a Nokiát, rendesen, hogy hogy lehet így tönkrevágni egy jónak tűnő telefont. lehet, hogy csak ennél a készüléknél volt ilyen lötyögés és ki kell fogni a lötyögésmenteset, de a hátlap is legalább 1mm-rel nem passzolt rendesen. az viszont tény, hogy a billentyűzet és a gps, ezek nagyon jók voltak benne. és ugye, ha nézem a C3-mat, tényleg visszafejlődéses bőrlehúzás van teljesen.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: moco »

potter55 írta:Moco:
Gratulálok a teszthez. Lájkoltam. :D
Az N97 mini és az 5800-hoz képest a képek jobbak vagy rosszabbak? Köszi a választ.
nem is tudom. én még mindig ott tartok, hogy N82 mint telefonos fényképező a favorit nálam.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: moco »

VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Damir »

Jó kis teló, lenne.... Nagyon nagy hiba az USB töltés hiánya, az adatkábel szintén, aprópénz egy kábel, nem értem miért nem sikerült beletenni, legalább azt a cafatot ami az 5800 mellé jár. A memkari hiánya még elmegy, ha lenne mellé, akkor se lenne nagyobb 1gigánál, valószínűleg úgyis lecserléné az ember valami nagyobbra.
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”