OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

rydair írta: Ez igaz :D
De mondjuk a C6-01 nem tetszik, tehát az nem kéne, a C7 télnyleg szép és majd hogyha már az NFC chip-et paypass fizetésre is lehet használni, akkor azt is kipróbálnám, az E7 viszont, HDMI-s, qwerty-s, és bazi nagy :D ezért kellene az legfőképpen :D
Itthon már az OTP és a TakarékPénztár elkezdte ;) Már csak a program kell az NFC fizetéshez, mondjuk nekem nem ezért jön be a chip, hanem a gyors ismerkedés miatt. Telefonösszeérintés (Avatar-feeling, látlak téged xD), és az ismi telszáma, facebook adatlapja, stb, megadva, ismerősnek hozzáadva, ésatöbbi.
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Damir »

rydair írta:Ez igaz :D
De mondjuk a C6-01 nem tetszik, tehát az nem kéne, a C7 télnyleg szép és majd hogyha már az NFC chip-et paypass fizetésre is lehet használni, akkor azt is kipróbálnám, az E7 viszont, HDMI-s, qwerty-s, és bazi nagy :D ezért kellene az legfőképpen :D
Nyugi, ha mérséklődik az ár, akkor én is beszerzek egyet :D
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: rydair »

fonix232 írta:Itthon már az OTP és a TakarékPénztár elkezdte ;) Már csak a program kell az NFC fizetéshez, mondjuk nekem nem ezért jön be a chip, hanem a gyors ismerkedés miatt. Telefonösszeérintés (Avatar-feeling, látlak téged xD), és az ismi telszáma, facebook adatlapja, stb, megadva, ismerősnek hozzáadva, ésatöbbi.
Tudom, hogy otthon már kezd felállni ez a rendszer, de valaki tényleg megírhatná ezt az alkalmazást hozzá :D milyen lesz már, pénztárcát, személyit sem kell vinni csak mobilt :D
De amúgy ez a telóösszeérintős ismerkedés szerintem nem valami hasznos.. Hogy hívnak? Kis Vivienn. Kész. gyorsabban beírom jegyzetbe vagy facebook keresőbe (anrdoidnál diktálni is lehet) aztán facebook adatlapon ott van a telszáma stb stb, és ez gyorsabban megvolt mint hogy kikeressem az nfc alkalmazást (mert gondolom nincs 24/7 bekapcsolva ez a modul). Mellesleg ha már valakivel ott tartok, hogy a számát elkérem, akkor valószínűleg tudod a nevét :D tehát nem nagy találmány, arról nem is beszélve, hogy hány embernek lesz NFC-s telefonja?

Damir írta:Nyugi, ha mérséklődik az ár, akkor én is beszerzek egyet :D
Hogyha csak kipróbálni kell (mint nekem) akkor az ár tulajdonképpen tökmindegy, csak azt a 10 ezret kell beleölni amennyit esik az ára az időköz alatt amíg megveszed->eladod. Márhogyha persze tud az ember szerezni elég mozgatható anyagi hátteret. (nekem szerencsére vannak ilyen ismerőseim)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Walaki01 írta:
nokiae668 írta:Nekem van egy Samsung G800 am, de hang van kép nincs, nem tudjátok, hogy mi baja lehet, mobilos boltba azt mondják hogy adatátvívő kábel vagy valami szallag kell bele és az kb. 6000 ezer Ft, és ha valaki tudja hogy mi a baja akkor annak mennyi esélye van hogy az tényleg az is? :hmm2:
És mennyit ér kb. egy ilyen teló? :hmm2:

Előre is köszönöm! ;)

Garancia nincs, mert már vagy 4 éves!!! :D
A szalagkábel,a kijelzővel együtt kapható,az ára kb 3 ezer Ft (Gigatel).Meg persze nem ártana egy szakember aki kicseréli.
Oké, kösz.szépen, majd körül nézek, Nyíregyháza környékén, mert eddig 2 üzletbe voltam az 1.k be 6 ezret a 2. ikba 7 et mondott, de akkor nem csináltatom meg az elsőnél!
A másik kérdésem hogy erre a telora milyen op. rendszert tettek vagy vannak rá progik? ;)
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

nokiae668 írta:
Walaki01 írta: A szalagkábel,a kijelzővel együtt kapható,az ára kb 3 ezer Ft (Gigatel).Meg persze nem ártana egy szakember aki kicseréli.
Oké, kösz.szépen, majd körül nézek, Nyíregyháza környékén, mert eddig 2 üzletbe voltam az 1.k be 6 ezret a 2. ikba 7 et mondott, de akkor nem csináltatom meg az elsőnél!
A másik kérdésem hogy erre a telora milyen op. rendszert tettek vagy vannak rá progik? ;)
Gondolom,a szervízben a munkadíjjal együtt mondták a 6,vagy 7 ezret.Ez szerintem nem rossz ár,de persze lehet próbálkozni,hátha.Azt viszont tudom,hogy a normálisabb szervizek óradíja,általában 6 ezer körül van és minimum 1/2 órát számláznak egy 2 perces munkáért is.
A másik kérdésre:Nézz körül valami samsungos fórumon! ;)
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Walaki01 írta:
nokiae668 írta:
Walaki01 írta: A szalagkábel,a kijelzővel együtt kapható,az ára kb 3 ezer Ft (Gigatel).Meg persze nem ártana egy szakember aki kicseréli.
Oké, kösz.szépen, majd körül nézek, Nyíregyháza környékén, mert eddig 2 üzletbe voltam az 1.k be 6 ezret a 2. ikba 7 et mondott, de akkor nem csináltatom meg az elsőnél!
A másik kérdésem hogy erre a telora milyen op. rendszert tettek vagy vannak rá progik? ;)
Gondolom,a szervízben a munkadíjjal együtt mondták a 6,vagy 7 ezret.Ez szerintem nem rossz ár,de persze lehet próbálkozni,hátha.Azt viszont tudom,hogy a normálisabb szervizek óradíja,általában 6 ezer körül van és minimum 1/2 órát számláznak egy 2 perces munkáért is.
A másik kérdésre:Nézz körül valami samsungos fórumon! ;)
Csak egy egyszerű mobilos boltba mondta hogy 6000 ft és bármikor megcsinálja!!!, nem szervízbe!!! ;)
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: moco »

Aki Budapest és Sopron között utazik, ezentúl jobban jár, ha a MÁV helyett a GYSEV vasúti kocsijába kéri menetjegyét, márciustól ugyanis külön díj megfizetése nélkül használhatja az utazóközönség a GYSEV Intercity szerelvényein a Telenor Magyarország mobilinternet alapú WiFi internetkapcsolatát. A szabadon elérhető, a nagyközönség számára ingyenesen használható, hivatalosan Railnet fantázianevű internetszolgáltatást a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút a Budapest és Sopron között közlekedő, összesen 17 Intercity vagonjában biztosítja a norvég tulajdonú távközlési vállalattal közösen.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

nokiae668 írta:
Csak egy egyszerű mobilos boltba mondta hogy 6000 ft és bármikor megcsinálja!!!, nem szervízbe!!! ;)
Persze.A mobilos boltok,általában szervíz háttérrel működnek.Tehát,vagy nekik van szakemberük,vagy összeköttetésben állnak egy szervízzel.Mert ugye,ha egy náluk vásárolt készülék meghibásodik a garancia idő alatt,akkor azt a vásárló hozzájuk viszi vissza.Természetes,hogy általában vállalják a gari időn túli javítást is. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
laci5909
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2009-02-22 vas. 10:33:31
Készüléktípus: Nokia 3110classic +5130Xpressm
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: laci5909 »

Szia! Mindenkinek!
Valakinek valami ötlete, van-e a következőre:
T-online kábelnet extra: 25 mega letöltés. (Garantált 5 Mega. Sokszor ez sincs meg! )
5 mega feltöltés (Garantált 1 Mega. Ez azért meg van) Egy év hűséggel 6500 forint/hó. :duhos2:
Sajnos itt semmi más nincs! Más szolgáltató, nem jöhet ide.... (hosszú ) Nem miattam!!
Íme az eredmények! Melyek szerintük jók! Szerintem nem!
Kép Ez a mai eredmény.


http://awesomescreenshot.com/0c78vqp93
Kép Ez egy átlag. Ami szerintem sz@r.Valakinek ötlete?
Van IP-Tv is, ami sokszor szaggat, fagy, stb. Szerintük az is jó,úgy ahogy van... :hmm2:
Hová forduljak? Hozzájuk hiába! Már nagyon unom az egészet! Egy Cisco EPC3925 modemen keresztül jön minden.
4 Lan csatlakozó,2 telefon aljzat,1 USB,beépített wifi, ami ki van kapcsolva mert nem kell.
Amint be kapcsolom, a sebesség még alacsonyabb!
Minden ötletet szívesen fogadok! Előre is köszi.
Sajnos a második kép nem megy másként. A mérete:978x531 (Már elszoktam a Magyar oldalaktól, pláne kép beillesztés terén.)
laci5909

Ericsson:GA-2618,GA-2628,(féltéglák)
Alcatel OT-311,Nokia:3310,3330,3410,Motorola:C385,V547,Samsung:X600,...
Jelenleg:Nokia3110c,Nokia5130XpressMusic+4Gb-MicroSDHC+AD54zenevezérlő.
http://p.mobile9.com/laci5909/
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Todo »

Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”