OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Macika »

nsee írta:Erről Macikának más lesz a véleménye :D
Mihamarabb el kéne vinni UH tisztításra, de addig be ne kapcsold.
Pontosan.
Az a baj, hogy az emberek 99%-a úgy ellenőrzi, lett-e valami baja a készüléknek vízbe esés után, hogy erővel be akarja kapcsolni, nyomva tartva több mp-ig (akár többször is) a bekapcsológombot. Ha a készülék nem ment tönkre a vízbe eséstől, akkor ettől az erőszakos bekapcsolástól BIZTOSAN tönkre fog.
Lévén még a majdnem lemerült akksi is képes zárlatos áramkör esetén pár másodpercig akár 5-6 Amper áramot is leadni, ami sokkal vastagabb vezetékek elégetésére is elég, mint amit alkalmaznak a mobilok alaplapjainál.
These users thanked the author Macika for the post:
tnorbi (2015-04-02 csüt. 21:36:11)
Rating: 2.63%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Macika írta:
nsee írta:Erről Macikának más lesz a véleménye :D
Mihamarabb el kéne vinni UH tisztításra, de addig be ne kapcsold.
Pontosan.
Az a baj, hogy az emberek 99%-a úgy ellenőrzi, lett-e valami baja a készüléknek vízbe esés után, hogy erővel be akarja kapcsolni, nyomva tartva több mp-ig (akár többször is) a bekapcsológombot. Ha a készülék nem ment tönkre a vízbe eséstől, akkor ettől az erőszakos bekapcsolástól BIZTOSAN tönkre fog.
Lévén még a majdnem lemerült akksi is képes zárlatos áramkör esetén pár másodpercig akár 5-6 Amper áramot is leadni, ami sokkal vastagabb vezetékek elégetésére is elég, mint amit alkalmaznak a mobilok alaplapjainál.
Sajnos másnap bekapcsoltam. A kijelző volt ami nem reagált, de aztán jó volt, de inkább kikapcsoltam... Remélem nem lett baja. Tetejétől kb a közepéig esett bele a vízbe, aksit nem érte, persze nem sokat számít, de hátha... Holnap kipróbálom, hogy áll, aztán beviszem a szervizbe, hogy mondjanak róla valamit, remélem ők látják ha valami nem stimmel, vagy majd később tönkremehet(oxidálódik).
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

tnorbi írta:
Macika írta:
nsee írta:Erről Macikának más lesz a véleménye :D
Mihamarabb el kéne vinni UH tisztításra, de addig be ne kapcsold.
Pontosan.
Az a baj, hogy az emberek 99%-a úgy ellenőrzi, lett-e valami baja a készüléknek vízbe esés után, hogy erővel be akarja kapcsolni, nyomva tartva több mp-ig (akár többször is) a bekapcsológombot. Ha a készülék nem ment tönkre a vízbe eséstől, akkor ettől az erőszakos bekapcsolástól BIZTOSAN tönkre fog.
Lévén még a majdnem lemerült akksi is képes zárlatos áramkör esetén pár másodpercig akár 5-6 Amper áramot is leadni, ami sokkal vastagabb vezetékek elégetésére is elég, mint amit alkalmaznak a mobilok alaplapjainál.
Sajnos másnap bekapcsoltam. A kijelző volt ami nem reagált, de aztán jó volt, de inkább kikapcsoltam... Remélem nem lett baja. Tetejétől kb a közepéig esett bele a vízbe, aksit nem érte, persze nem sokat számít, de hátha... Holnap kipróbálom, hogy áll, aztán beviszem a szervizbe, hogy mondjanak róla valamit, remélem ők látják ha valami nem stimmel, vagy majd később tönkremehet(oxidálódik).
A legfontosabb az akksi kiszed és a rizs minimum 1 napig de több nap sem árt.
Ettől függetlenül ha működik is akkor is oxidálódik ez nem is kérdés tehát hosszabb távon semmi jót nem jelent. Ha a Samsunghoz viszed ők ugyis továbbküldik a telemax-nak ők meg egyértelműen meg fogják mondani hogy beázott. Persze ettől függetlenül megcsinálják ha kéred de egy vagyonért mert erre nem érvényes a gari.
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Segal írta: A legfontosabb az akksi kiszed és a rizs minimum 1 napig de több nap sem árt.
Ettől függetlenül ha működik is akkor is oxidálódik ez nem is kérdés tehát hosszabb távon semmi jót nem jelent. Ha a Samsunghoz viszed ők ugyis továbbküldik a telemax-nak ők meg egyértelműen meg fogják mondani hogy beázott. Persze ettől függetlenül megcsinálják ha kéred de egy vagyonért mert erre nem érvényes a gari.
Ami nálunk van szerviz, az helyben csinálós... Elvileg nem küldözgetik. Volt már usb csatlakozóm oxidálódva, és garanciába kicserélte a srác. Ezért reménykedek, hogy valamit lehetne vele kezdeni garanciában. Viszont ha az egész belseje taccsra ment, akkor mehet a kukába?. :weep: :cry2:

Egyébként érdekes, hogy az S1-em is esett vízbe és még mindig működik... Egyre kényesebbek ezek a kütyük.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Macika »

tnorbi írta:
Segal írta: A legfontosabb az akksi kiszed és a rizs minimum 1 napig de több nap sem árt.
Ettől függetlenül ha működik is akkor is oxidálódik ez nem is kérdés tehát hosszabb távon semmi jót nem jelent. Ha a Samsunghoz viszed ők ugyis továbbküldik a telemax-nak ők meg egyértelműen meg fogják mondani hogy beázott. Persze ettől függetlenül megcsinálják ha kéred de egy vagyonért mert erre nem érvényes a gari.
Ami nálunk van szerviz, az helyben csinálós... Elvileg nem küldözgetik. Volt már usb csatlakozóm oxidálódva, és garanciába kicserélte a srác. Ezért reménykedek, hogy valamit lehetne vele kezdeni garanciában. Viszont ha az egész belseje taccsra ment, akkor mehet a kukába?. :weep: :cry2:

Egyébként érdekes, hogy az S1-em is esett vízbe és még mindig működik... Egyre kényesebbek ezek a kütyük.
A microUSB csatlakozó panelje egy kis pár centis darabka, azt jóhogy tudja cserélni pár perc alatt, helyben a mobilszervizes!

Ha az ázás után a működésben BÁRMI eltérés van, akkor ott nem egy microUSB-bonyolultságú panelnek van baja, hanem a fő alaplapnak, ami a készülék új árának minimum 60%-a.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Macika írta: A microUSB csatlakozó panelje egy kis pár centis darabka, azt jóhogy tudja cserélni pár perc alatt, helyben a mobilszervizes!

Ha az ázás után a működésben BÁRMI eltérés van, akkor ott nem egy microUSB-bonyolultságú panelnek van baja, hanem a fő alaplapnak, ami a készülék új árának minimum 60%-a.
Bekapcsoltam... Sajnos nem frankó. Ujjaimat nem mindig érzékeli, illetve néha megbolondul és lehúzza a redőnyt, aztán belép az órába. :( Tollal minden normálisan működik. Gondoltam rá, hogy a védőüveget kéne levenni, hátha aláment valami, de ez inkább csak elkeseredettség. Rossz tulajdonság, hogy ennyire kötődök egyes dolgaimhoz, most nagyon szarul érzem magam.
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: nsee »

tnorbi írta:
Macika írta: A microUSB csatlakozó panelje egy kis pár centis darabka, azt jóhogy tudja cserélni pár perc alatt, helyben a mobilszervizes!

Ha az ázás után a működésben BÁRMI eltérés van, akkor ott nem egy microUSB-bonyolultságú panelnek van baja, hanem a fő alaplapnak, ami a készülék új árának minimum 60%-a.
Bekapcsoltam... Sajnos nem frankó. Ujjaimat nem mindig érzékeli, illetve néha megbolondul és lehúzza a redőnyt, aztán belép az órába. :( Tollal minden normálisan működik. Gondoltam rá, hogy a védőüveget kéne levenni, hátha aláment valami, de ez inkább csak elkeseredettség. Rossz tulajdonság, hogy ennyire kötődök egyes dolgaimhoz, most nagyon szarul érzem magam.
Ne érezd magad a kötődés miatt sz@rul!
Az miatt inkább hogy nem a szakszerű tisztítást választottad. :hmm2:
:( Sajnálom, hogy ez történt a telefonoddal.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

Sziasztok!
Lehet nem jó helyre irok,de volna egy kérdésem.Tegnap operációs rendszert váltottam a számitógépemen(Win(8.1) és a nagy gond,hogy sehol nem látja a telefont a gép.Első alkalommal,amikor rádugtam úgy látszott,hogy telepit valamit a teló,gondolom illesztő programot,de igy sem látta.Utána feltettem egy Samsung drivert(ami a laptopomon van,azon Win7 van),de igy sem látja sehol.Még a "Saját gépben" sem.Az meg már csak hab a tortán,hogy a TC-ben a Plugint nem is engedi telepiteni.
Minden ötletet-tanácsot szivesen várok és elfogadok,mert ez az új rendszer elég kacifántos e nélkül is :whistle: Tehát,ha Valaki win8-at használ meg köszönöm a tapasztalatokat ez ügyben. :Notworty:

Üdv:gjoco

Nos közben találtam ezt,de semmi változás,úgyhogy várom továbbra is a megoldást!
https://forums.oneplus.net/threads/inst ... its.51264/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gjoco1958 2015-04-03 pén. 14:38:39-kor.
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Macika »

tnorbi írta:Gondoltam rá, hogy a védőüveget kéne levenni, hátha aláment valami,...
Azt aligha hiszem, össze van ragasztva az érintőplexi a kijelzővel minden AMOLED kijelzőnél, van közötte egy hajszálvékony rugalmas ragasztóréteg.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Macika írta:
tnorbi írta:Gondoltam rá, hogy a védőüveget kéne levenni, hátha aláment valami,...
Azt aligha hiszem, össze van ragasztva az érintőplexi a kijelzővel minden AMOLED kijelzőnél, van közötte egy hajszálvékony rugalmas ragasztóréteg.
"páncélüvegre" gondoltam, amit pluszba raktam fel. Viszont már elmúlt a hülyéskedése, és megy, ahogy kell... Most még tanácstalanabb vagyok, hogy vajon meddig bírja. :confused3: Note5re akartam lecserélni, de akkor is párom kapta volna meg, mert már az S3-as se mai csirke.
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”