OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Macika »

tnorbi írta:
Damir írta:
szutty írta:Valaki tud egy jó navigációt ami nem használ mobilnetet és spanyolország is benne van.
HERE
iGo meg a Sygic miben tud többet, mint a HERE? Csak mert azok több ezer forintok...
iGO nincs androidra, csak a törököknek és az izraelieknek. Tehát a szempontunkból olyan, mintha nem is lenne.
A Sygic időben korlátlan támogatású, MAGYAR NYELVŰ hangnavigációval IGEN fejlett, évente többszöri frissítésű térképekkel, sávasszisztenssel, táblaasszisztenssel rendelkezik és 3 készüléken használható egyidőben egy megvásárlásért. Külön pénzért TMC, szélvédőben tükröződős kijelzés, egyebek.

A HERE-től nagyon sokat vártam, amikor megjelent, lévén a Nokia navija tetszett mindig is, de közel 1 év alatt nem került bele a magyar hangú navigáció (legalábbis addig, míg figyelemmel kísértem), így számomra felejtős.
De, tudok angolul/németül, de jobban szeretem, ha az anyanyelvemen navigálnak.

A Sygic hatezerpárszáz Ft-os ára most szinte hihetetlenül jó.

És hát a legvégére hagytam az erkölcsi kérdést. Ha én elvárom, hogy megfizessék a munkámat, akkor örömmel fizetem meg én is mások munkáját, lassan levetkőzi az ember az egyetemista ingyenélő korszakát... :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Macika »

sozs írta:Igo-t nem használom, nem jött be. Sygicet használom, jobban elfut kis teljesítményü mobilon, szerintem gyorsabb és pontosabb mint az Igo, Here. Here nálam a városba pontatlanab házszámba is, illetve többször elvitt kitérővel a rövidebb út helyett. Valamelyik topikba képpel illusztráltam.
Ergó Sygic, Here próbáld ki és válasz! :hmm2:
Kipróbáltam Note4-en az iGO aktuális, törött, közkézen forgó, TUTI(nak mondott) változatát 2k-s kijelzőre, hát kérem 0,5 fps-sel rángatózott a kijelzőn, ráadásul a vektoros térképek fele nem is rajzolódott ki. Közben pedig ezerrel pörgött mind a 8 mag, melegedett ész nélkül és homorúra szívta az akksit.

Meggyőződésem, hogy bennem van a hiba, de én nem találtam még tökéletesen működő iGO-t Note4-re.

A Sygic (bár - bevallottam mér párszor - nem szerettem), nagyon komfortos program...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Damir »

@tnorbi

Elmondták előttem, én még annyit fűznék hozzá, hogy a térképei több helyet foglalnak, mint a másik kettőnél.

@Macika

Magyar hangos navigáció került bele a legutóbbi frissítés alkalmával, viszont magyarul még mindig nem tud a program. Ami azért fura.... :roll:
Régen én sem csíptem a Sygic-et, valahogy nem jött be, múltkor viszont egy ismerősömnél ránéztem, és egész kellemesnek tűnik.
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: sozs »

Macika írta:A HERE-től nagyon sokat vártam, amikor megjelent, lévén a Nokia navija tetszett mindig is, de közel 1 év alatt nem került bele a magyar hangú navigáció (legalábbis addig, míg figyelemmel kísértem), így számomra felejtős.
Regisztráltam, és küldték is a hirt amikor ki jött az 1.0.175 béta, 2014.10 hónaja körül. Azóta semmi változás, és nem úgy tűnik, hogy lesz. Még térkép frissítés sem! :sad:
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: sozs »

Damir írta:Magyar hangos navigáció került bele a legutóbbi frissítés alkalmával, viszont magyarul még mindig nem tud a program. Ami azért fura.... :roll:
Mikor, milyen verzió? Androidra? :o
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Damir »

sozs írta:
Damir írta:Magyar hangos navigáció került bele a legutóbbi frissítés alkalmával, viszont magyarul még mindig nem tud a program. Ami azért fura.... :roll:
Mikor, milyen verzió? Androidra? :o
sozs írta:
Macika írta:A HERE-től nagyon sokat vártam, amikor megjelent, lévén a Nokia navija tetszett mindig is, de közel 1 év alatt nem került bele a magyar hangú navigáció (legalábbis addig, míg figyelemmel kísértem), így számomra felejtős.
Regisztráltam, és küldték is a hirt amikor ki jött az 1.0.175 béta, 2014.10 hónaja körül. Azóta semmi változás, és nem úgy tűnik, hogy lesz. Még térkép frissítés sem! :sad:
Igen, Androidra. Azóta kilépett a bétából, és március 19-én frissült legutoljára, előtte is volt azért pár frissítés, most 1.1-es verziót ír a Play, a programban pedig 1.1.423 wk11 (8.31.57.115). Szóval foglalkoznak vele.
Térképfrissítés nem emlékszem, hogy jött-e vagy nem. :hmm2:
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Valamelyikőtöknek esett már vízbe a telefonja? Van némi esély rá, hogy kiszáradás után használható marad? Note-omat a mosdócsészébe ejtettem :( :weep:
Avatar
saca1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2009-03-16 hétf. 23:18:33
Készüléktípus: OnePlus 3
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 22 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: saca1 »

tnorbi írta:Valamelyikőtöknek esett már vízbe a telefonja? Van némi esély rá, hogy kiszáradás után használható marad? Note-omat a mosdócsészébe ejtettem :( :weep:
Ha honlapig szárítod és nem próbálod bekapcsolni,van esély rá!!!
Meleg száraz hely!
Próbáld meg!!!
These users thanked the author saca1 for the post:
tnorbi (2015-04-02 csüt. 21:36:25)
Rating: 2.63%
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Damir »

tnorbi írta:Valamelyikőtöknek esett már vízbe a telefonja? Van némi esély rá, hogy kiszáradás után használható marad? Note-omat a mosdócsészébe ejtettem :( :weep:
Rakd bele rizsbe, az kiszívja a nedvességet.
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: nsee »

Erről Macikának más lesz a véleménye :D
Mihamarabb el kéne vinni UH tisztításra, de addig be ne kapcsold.
These users thanked the author nsee for the post:
tnorbi (2015-04-02 csüt. 21:36:19)
Rating: 2.63%
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”