OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

gjoco1958 írta:Sziasztok!
Egy apró "jelentéktelen" dologban kérném a segitséget/javaslatot/.Tegnap az oldalról felölzöttem bladehu2 álltal közzétett SlideUnlock Full v6.2.0-ás alkalmazást és ott az vagyon irva,hogy automatikusan indul!Nagyon szép kis progi pedig!Sajna már az összes beállitási lehetőséget kipróbáltam,de a teló újrainditásakor nem hajlandó elindulni,hiába van az autostart ON-ra állitva! Tehát,ha szeretném használni mindig manuálisan el kell inditani!Nem tudom mit csinálok rosszul,de úgy gondolom mindent jól állitok be! Ha esetleg van valakinek ez irányú 5-lete nagyon megköszönöm!
Üdv:gjoco
ha az autostart on-ra van állítva akkor el kellene hogy induljon, a többi beállítás erre nincs hatással. talán ha valami cfw-t használsz akkor az miatt nem működik, nekem c: -re van telepítve és vidáman elindul magától kikapcs bekapcs után.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

bladehu2 írta:
gjoco1958 írta:Sziasztok!
Egy apró "jelentéktelen" dologban kérném a segitséget/javaslatot/.Tegnap az oldalról felölzöttem bladehu2 álltal közzétett SlideUnlock Full v6.2.0-ás alkalmazást és ott az vagyon irva,hogy automatikusan indul!Nagyon szép kis progi pedig!Sajna már az összes beállitási lehetőséget kipróbáltam,de a teló újrainditásakor nem hajlandó elindulni,hiába van az autostart ON-ra állitva! Tehát,ha szeretném használni mindig manuálisan el kell inditani!Nem tudom mit csinálok rosszul,de úgy gondolom mindent jól állitok be! Ha esetleg van valakinek ez irányú 5-lete nagyon megköszönöm!
Üdv:gjoco
ha az autostart on-ra van állítva akkor el kellene hogy induljon, a többi beállítás erre nincs hatással. talán ha valami cfw-t használsz akkor az miatt nem működik, nekem c: -re van telepítve és vidáman elindul magától kikapcs bekapcs után.
Szia!
Nokiás szoft. van fönnt,viszont az igaz,hogy az E-re telepitettem!Megpróbálom mindjárt áttenni a C-re és referálok!
Köszi egyébként a gyors válaszod :up:
Üdv:Józsi

Hát sajna ez sem jött be,ugyan az van nem tölti be valamiéért pedig semmi mást nem csináltam rajta csak beállitottam az AutoStart-ot ON-ra:blush:
Akkor viszont nem értem mi lehet a gebasz,pedig annyira tetszene :blush:
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

gjoco1958 írta:
bladehu2 írta:
gjoco1958 írta:Sziasztok!
Egy apró "jelentéktelen" dologban kérném a segitséget/javaslatot/.Tegnap az oldalról felölzöttem bladehu2 álltal közzétett SlideUnlock Full v6.2.0-ás alkalmazást és ott az vagyon irva,hogy automatikusan indul!Nagyon szép kis progi pedig!Sajna már az összes beállitási lehetőséget kipróbáltam,de a teló újrainditásakor nem hajlandó elindulni,hiába van az autostart ON-ra állitva! Tehát,ha szeretném használni mindig manuálisan el kell inditani!Nem tudom mit csinálok rosszul,de úgy gondolom mindent jól állitok be! Ha esetleg van valakinek ez irányú 5-lete nagyon megköszönöm!
Üdv:gjoco
ha az autostart on-ra van állítva akkor el kellene hogy induljon, a többi beállítás erre nincs hatással. talán ha valami cfw-t használsz akkor az miatt nem működik, nekem c: -re van telepítve és vidáman elindul magától kikapcs bekapcs után.
Szia!
Nokiás szoft. van fönnt,viszont az igaz,hogy az E-re telepitettem!Megpróbálom mindjárt áttenni a C-re és referálok!
Köszi egyébként a gyors válaszod :up:
Üdv:Józsi
Ui:Most jutott eszeme netet kér?

Hát sajna ez sem jött be,ugyan az van nem tölti be valamiéért pedig semmi mást nem csináltam rajta csak beállitottam az AutoStart-ot ON-ra:blush:
Akkor viszont nem értem mi lehet a gebasz,pedig annyira tetszene :blush:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gjoco1958 2012-06-14 csüt. 18:13:32-kor.
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
lipiN70
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:29:44
Készüléktípus: P8 Lite
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp\\XXII\XIII\XI.ker
Has thanked: 36 times
Been thanked: 79 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: lipiN70 »

Keresek olyan embert aki tudna nekem segíteni faterom TomTom XL frissítésében....

Előre is köszi!
múlt: ericsson337>768>motorola3690>panasonicGD70>siemensC45>nokia3510i>3200>6230i>N70&6233>N958GB&3110C>E72&2700C>SGS&C5>Note I
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: kukszi »

lipiN70 írta:Keresek olyan embert aki tudna nekem segíteni faterom TomTom XL frissítésében....

Előre is köszi!
http://navigyurci.hu/category/tomtom-frissites/
These users thanked the author kukszi for the post:
lipiN70 (2012-06-15 pén. 09:08:43)
Rating: 2.63%
Skyp: kukuc-
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

Sziasztok!
Elnézést,hogy még egy picit "lovagolok"a SlideUnlok gondomon,de volna itt egy másik kérdés is hozzá kapcsolódóan.Háromszor raktam újra és amikor eltávolitottam a telepitett alkalmazások közül igaz leszedte elméletileg,de az eltávolitást követően azt irta ki,hogy "az eltávolitás sikertelen"!Ugyanakkor már nem szerepel az alkalmazások között!Ezt nem nagyon értem.Nem lehet,hogy valami "piszok"maradt utána és azért nem működik rendeltetés szerűen/nem indul újra automatikusan/Pedig minden eltávolitás után Cleanereztem.Próbáltam E-re illetve C-re is és ugyan az a jelenség nem indul automatikusan,csak manuálisan!
Üdv:gjoco1958
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

gjoco1958 írta:Sziasztok!
Elnézést,hogy még egy picit "lovagolok"a SlideUnlok gondomon,de volna itt egy másik kérdés is hozzá kapcsolódóan.Háromszor raktam újra és amikor eltávolitottam a telepitett alkalmazások közül igaz leszedte elméletileg,de az eltávolitást követően azt irta ki,hogy "az eltávolitás sikertelen"!Ugyanakkor már nem szerepel az alkalmazások között!Ezt nem nagyon értem.Nem lehet,hogy valami "piszok"maradt utána és azért nem működik rendeltetés szerűen/nem indul újra automatikusan/Pedig minden eltávolitás után Cleanereztem.Próbáltam E-re illetve C-re is és ugyan az a jelenség nem indul automatikusan,csak manuálisan!
Üdv:gjoco1958
Én A DzLock-ot használom és nagyon bejött. Ez a közelségérzékelő szenzort figyeli és ha kétszer megsimítod a szenzort kinyitja a telót, újabb két simításra lezárja. ;)
These users thanked the author Walaki01 for the post:
gjoco1958 (2012-06-15 pén. 16:04:30)
Rating: 2.63%
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

gjoco1958 írta:Sziasztok!
Elnézést,hogy még egy picit "lovagolok"a SlideUnlok gondomon,de volna itt egy másik kérdés is hozzá kapcsolódóan.Háromszor raktam újra és amikor eltávolitottam a telepitett alkalmazások közül igaz leszedte elméletileg,de az eltávolitást követően azt irta ki,hogy "az eltávolitás sikertelen"!Ugyanakkor már nem szerepel az alkalmazások között!Ezt nem nagyon értem.Nem lehet,hogy valami "piszok"maradt utána és azért nem működik rendeltetés szerűen/nem indul újra automatikusan/Pedig minden eltávolitás után Cleanereztem.Próbáltam E-re illetve C-re is és ugyan az a jelenség nem indul automatikusan,csak manuálisan!
Üdv:gjoco1958
neeem, azt nekem is ki szokta írni eltávolításnál. valszeg felrak pl két ugyanolyan fájlt és telepítéskor a régi felülírodik, eltávolításnál viszont keresi mindkét fájlt, ha nem talál valamit amit szerinte ő telepített akkor szokott ez lenni.
de ha nem cfw okozza akkor esetleg valami más progi ami auto indul? más ötletem nincs.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bladehu2 2012-06-14 csüt. 21:37:58-kor.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Walaki01 írta:Én A DzLock-ot használom és nagyon bejött. Ez a közelségérzékelő szenzort figyeli és ha kétszer megsimítod a szenzort kinyitja a telót, újabb két simításra lezárja. ;)
régebben énis próbáltam ilyen közelségérzékelős cuccokat, de nem volt vicces mikor a zsebemből tárcsázgattam :) amugy a slideunlockban is van ilyen feature, nekem az szokott az első beállítás lenni hogy azt letiltom.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

bladehu2 írta:
Walaki01 írta:Én A DzLock-ot használom és nagyon bejött. Ez a közelségérzékelő szenzort figyeli és ha kétszer megsimítod a szenzort kinyitja a telót, újabb két simításra lezárja. ;)
régebben énis próbáltam ilyen közelségérzékelős cuccokat, de nem volt vicces mikor a zsebemből tárcsázgattam :) amugy a slideunlockban is van ilyen feature, nekem az szokott az első beállítás lenni hogy azt letiltom.
Nálam a teló, első perctől eredeti, hozzá való kemény tokban van, tehát, kicsi az esély, hogy a zsebemben tárcsázzak.
Nekem azért tetszik, a DzLock, mert nem kell állandóan a mechanikát nyüstölni a készüléken, a kinyitáshoz és a lezáráshoz. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”