Reagálj a fenti cikkeinkre

Kötetlen csevegések témái
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Segal »

tomtrial írta:Oké hogy bejelentik de nekünk ez nem biztos hogy egyből jóság lesz. Bejelentik hogy a következő hivatalos oprendszerük a Belle lesz és ennyi ... de ezt eddig is tudta mindenki. Nem hinném hogy holnap már meg is jelenik és frissíthető lesz. Tekintve a béták állapotát elég jónak tűnik de sok a foltozgatásra váró feladat szerintem még. Minden esetre kíváncsian várom én is mit jelentenek be ...

Amúgy meg ha Belle meglesz nem hiszem hogy lesz olyan ember aki vissza downgrade-eli Anna-ra :D
Muszáj bejelenteni mert előbbutóbb (október 26-án esz Nokiás bejelentősdi ) kell újabb telefont bejelenteni azt meg nem lehet hogy a telefont bejelentjük az oprendszerét meg nem. Azt vagy együtt vagy előbb az oprendszert. A külön külön azért jobb megoldás mert 2x is cikkeznek a cégről...
Namost a kérdés hogy októberbe mi lesz a WP7-es telefon bejelentése e vagy a Belléseké. MIvel szeptember elsején a Samsung meg a HTC is tervez Mangós (WP7) telefont bejelenteni (legalábbis erről plketykálnak) ezért előbbutóbb a Nokiának sem ártana mert különben lemarad mint a borravaló. Bár az eddigi infóikat figyelembe véve semmivel sem több a telefonjuk mint a konkurencia már megjelent modelljei és ugye az ő új telefonjuk nyilván többet fog tudni mint a már kapható szóval mintha megint lemaradásba lennének. Persze biztos megy majd az igérgetés hogy frissül folyamatosan de hónapokat várni szóval itt is vert helyzetből indulnak...
A Belle meg hangsúlyozom KEZD felzárkózni az Androidhoz de ugye csak szoftveresen hardveresen a telefonok tönkre vannak már most verve az újak meg mire megjelennek addigra itt az Ice Cream Sandwich és az előnye megint Androidnál. Halkan megjegyzem Apple is bőven kiadja az iPhone5-öt addig szóval Nokia továbbra is kullogni fog. A többi WP7-es Nokia meg csak jövőre várható. Ezekbe már biztos lesz némi plusz belecsempé(s)zve de addig még minimum 2 negyedévet kell bejelenteni és magyarázni a részvényeseknek az oltári minuszokat...
Nagyon nem egyszerű helyzet de továbbra is azt mondom megérdemlik mert ott lenne a hatalmas sikert aratott MeeGo.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Segal »

Pedig pont a kijelző buktatja le az N900-ast. Még a Mango is csak 800x480 pixelt támogat és mivel 2012 q1 a megjelenési idő ezért ezt még idén be kéne jelenteni tehát ez kizárt hogy igaz. Utánna jön majd a Tango az már lehet hogy támogat majd ekkora felbontást de azzal meg kizárt a Q1. Amúgy 4 colon egyáltalán nem elképzelhetetlen a HD Ready felbontás sem a Samsung is tervez IDÉN kiadni 4,3 colos ekkora felbontású telefont (4,7 eset is :D ) szóval technikailag simán megoldható. Elég csak az iPhone 4 960x640 pixelesére gondolni 3,5 colon.
A másik ami roppant gyanús az a név mivel a windows-os nokiák a jelenlegi pletykák szerint W névvel fognak érkezni az első neve állítólag W9 lesz.
Harmadik érv hogy a micro SD bővíthetőség sem jellemző a WP7-es telefonokra szóval elég sok szinten sántit.
Végül meg eleve az hogy pont a Nokia tervezne ilyet... Mégha Samsung lenne azt mondom talán de a Nokiára pont nem ez jellemző az utóbbi időbe.
Avatar
MR007
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 18:57:58
Készüléktípus: Nokia 808 PureView + N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: MR007 »

Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: lived »

C3-01 Gold-ba mi a fenének 1Ghz-es processzor?
Szerintem semmi értelme, főleg úgy hogy csak 64 MB ram társul mellé.
A nokia elég hülyén rakja össze a telefonjait.
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: TommyX »

lived írta:C3-01 Gold-ba mi a fenének 1Ghz-es processzor?
Szerintem semmi értelme, főleg úgy hogy csak 64 MB ram társul mellé.
A nokia elég hülyén rakja össze a telefonjait.
Azért kellett(gondolom én), mert a prémium kategóriába elég "égő" lenne szerintem, ha egy minőségi anyag használatú telefon, szoftverileg lassú lenne.
Az csak egy dolog, hogy S40 van rajta, de akik ezt a telefont megveszi,, úgysem a tudásért vesznek telefont, hanem azért, hogy gyorsan tudják használni és minőség érzetük meglegyen.
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Ezt eddig is rá lehetett rakni, mert ez a beta verzió. Az N8 CFW topikba szó is volt erről.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: lived »

Az újonnan megjelent telefonokban elvileg nem csak hogy 1Ghz-es proci lesz hanem 512 MB RAM.

Nem bánnám ha az N8-ast is újra kiadnák ugyan ezzel a vassal.
Plusz még hozzá CBD kijelző, beépített NFC meg ami kell még.
Meg szerintem ugyan ehhez a küllemhez megnövelhetnék a kijelzőt 3,7"-ra. Kisebb lenne a káva a kijelző körül.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

lived írta:C3-01 Gold-ba mi a fenének 1Ghz-es processzor?
Szerintem semmi értelme, főleg úgy hogy csak 64 MB ram társul mellé.
A nokia elég hülyén rakja össze a telefonjait.
Szerintem, túlvásárolták magukat procival, aztán rájöttek, hogy ahhoz nem nyerő amihez vették. Most meg kell tőle szabadulni, hogy ne porosodjon a raktárban. :roll:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
MR007
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 18:57:58
Készüléktípus: Nokia 808 PureView + N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: MR007 »

potter55 írta:
Ezt eddig is rá lehetett rakni, mert ez a beta verzió. Az N8 CFW topikba szó is volt erről.
Egy ideje távol voltam, mert javították a telóm. Úgy majdnem 2 hónapot. Kaptam egy újat. Nade ez egy csoda a videó láttán és egyben egy elgondolkoztató dolog is. Nincsennnek lehetetlen dolgok. Tud még vki androidos telót ami 680Mhz-en így pőrget? Miért kell ezt az elavult symbiant elásni?? :wacko:
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Ezek az új Nokiák sem váltják meg a világot, valószínűleg a WP7-es telóra gyúrnak. Ha arra sem, akkor ennyi.
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”