Reagálj a fenti cikkeinkre

Kötetlen csevegések témái
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: moco »

Roland írta:Helló!
Ez a Layar AR Budapesten is használható?
persze
http://www.technet.hu/teszt/20100506/la ... valosagot/
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Roland
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:33:15
Készüléktípus: Lumia 800 + BB Z10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Roland »

Köszi.

Fel is tettem, rögöt azzal kezdte, hogy a szoftverem nem naprakész. :D (T-s vagyok.)
...::: Nokia Lumia 800 Cyan & BlackBerry 9360 :::...
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Todo »

moco írta:
Roland írta:Helló!
Ez a Layar AR Budapesten is használható?
persze
http://www.technet.hu/teszt/20100506/la ... valosagot/
Még Szegeden is!
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Todo »

Ahhoz képest, hogy az X7-es állitólag multimédiára kihegyezett készülék, siralmas, hogy csak egy edofos kamerát raknak bele mint a C7-be vagy az E7-be! Utobbiak nem multimédiás szériák mégis elviseltek volna legalább egy autofókuszt, pláne ez az új jövevény!
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Todo írta:Ahhoz képest, hogy az X7-es állitólag multimédiára kihegyezett készülék, siralmas, hogy csak egy edofos kamerát raknak bele mint a C7-be vagy az E7-be! Utobbiak nem multimédiás szériák mégis elviseltek volna legalább egy autofókuszt, pláne ez az új jövevény!

Hát én sem értem öket látják hogy süllyed a hajo és még vágnak rá egy két lukat :no:
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: rydair »

Limahl írta:
Todo írta:Ahhoz képest, hogy az X7-es állitólag multimédiára kihegyezett készülék, siralmas, hogy csak egy edofos kamerát raknak bele mint a C7-be vagy az E7-be! Utobbiak nem multimédiás szériák mégis elviseltek volna legalább egy autofókuszt, pláne ez az új jövevény!

Hát én sem értem öket látják hogy süllyed a hajo és még vágnak rá egy két lukat :no:
Hát de miért, figyeljetek. Lehet hogy olyan embereket mint pl egnem ez elijeszt, de szerintem ez egy ilyen átlag tininek (esetleg gazdagabb tiniknek) van célozva szerintem. Ők most nem fognak kis virágocskákról makrózni, ellenben az utcán zenét üvöltetni és filmeket nézni. Plusz gondolom a "komoly" fotózásokra rendes fényképezőjük is van. Van nekem is pár ilyen 13-18 éves ismerősöm. Nekik ez a telefon így is tökéletesen meg fog felelni. A komolyabb emberek meg nem fognak 4 hangszóróval akárhol zenét üvöltetni és 4.0 hanghatású játékokat játszani, így megelégszenek az N8-cal is :D
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: rydair »

Roland írta:
Köszi.

Fel is tettem, rögöt azzal kezdte, hogy a szoftverem nem naprakész. :D (T-s vagyok.)
Én még 2010 nyarán próbáltam, froyoval remekül működött, mutatta az ismerősöm háza előtt a villamos és busz vonalakat a Teleki téren, és meglepően jól tudta követni azt, hogy pörögtem össze vissza :)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5560
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: ferret »

Todo írta:Ahhoz képest, hogy az X7-es állitólag multimédiára kihegyezett készülék, siralmas, hogy csak egy edofos kamerát raknak bele mint a C7-be vagy az E7-be! Utobbiak nem multimédiás szériák mégis elviseltek volna legalább egy autofókuszt, pláne ez az új jövevény!
Az X szériába tertozó telók zenetelók, így az X7 is. Ezért is a négy hangszóró. Az N-esek a multimédiások. Ettől függetlenül fájó pont az autofókusz hiánya és szerintem is belekerülhetett volna. Főleg, hogy nyilván 100ezer ft felett lesz bőven az ára. :roll:
Kép Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Damir »

ferret írta:
Todo írta:Ahhoz képest, hogy az X7-es állitólag multimédiára kihegyezett készülék, siralmas, hogy csak egy edofos kamerát raknak bele mint a C7-be vagy az E7-be! Utobbiak nem multimédiás szériák mégis elviseltek volna legalább egy autofókuszt, pláne ez az új jövevény!
Az X szériába tertozó telók zenetelók, így az X7 is. Ezért is a négy hangszóró. Az N-esek a multimédiások. Ettől függetlenül fájó pont az autofókusz hiánya és szerintem is belekerülhetett volna. Főleg, hogy nyilván 100ezer ft felett lesz bőven az ára. :roll:
Ezt a multimédia + fixfocus hülyeséget én se értem.... :roll:
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: istnag »

Damir írta:
Ezt a multimédia + fixfocus hülyeséget én se értem.... :roll:
Én meg azt, amit rajtam kívül sokan, mit tököl ezzel is a Nokia,ha kint lenne a boltok polcain,akkor is késő lenne már... :confused2: ,hisz mindenki jelenti be a dupla magos processzorokat, a két trilliárd huszonhat millió ram- al rendelkező telefonokat,erre ő mit csinál, itt kinlódik egy telefonnal, ami bőven 100 fölött lesz árban 256M ram -al és fixfókuszos (na jó EDOF) kamerával, a processzor -ami nyilván az N8 -asé- lesz a legjobb pontja ,de mire ez kijön, szerintem már kevéske lesz :sad: ...Sajnálom őket tényleg!
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”