Reagálj a fenti cikkeinkre

Kötetlen csevegések témái
Avatar
tomika085
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 16:30:25
Készüléktípus: Samsung S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: tomika085 »

Fnzoley írta:Az itt látható vélemények alapján dobhatom a kukába a nokia telefonjaimat. Kár értük, szerettem őket. Ezek után gondolom senki se fog programokat irni vagy fejleszteni symbianra. Felesleges megtartani a telefonokat. Tovább kell lépni anrdoidra vagy iOS-ra. Sír szivem! :sad:
Dehogy kell kidobni őket :D . Ha ez megnyugtat most próbálok szerezni egy N95 8GB-t. Nagyon is jók ezek a telefonok, azért nem kell elhajítani mert már nem a symbian lesz a csúcs.
Múlt: Nokia 3310, Nokia 3410, Samsung X660, Samsung E250, Nokia N95 8Gb, Nokia N96, Samsung I9000.
Jelen: Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy S4, Galaxy S4 Mini, Nokia N80
palapp
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009-09-03 csüt. 00:46:05
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: palapp »

Elop egy nagyon jó ember! Végre aki normálisra csinálja a nokiát! A lehető legjobb döntést hozta a Nokia. :taps2:

Nagyon jó hírek ezek. :yeah: Éppen ideje volt már azt a gagyi Symbiant kidobni a felső kategóriából. A Symbian már régóta egy haldokló operációs rendszer, és a szar Android és Apple operációs rendszerek helyett ideje már, hogy végre Windows legyen! Mert Windows a legjobb! :taps1:

Az N82 óta megutáltam a Nokiát. De most újra van remény, hogy a legjobb telefonokat fogják megcsinálni. 8-)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Damir »

2ma írta:
Damir írta:
Egyébként ez Eloptől egy eléggé kritikán aluli teljesítmény, lóf :censored: t nem csinált, csak a cimborákkal szövetkezett. Olyan mint nálunk egy kormányzati beruházás, a kedves politikusok haverjai csinálják az összeset. Ezt én is meg tudtam volna csinálni, sőt, bárki. Ha belerúgott volna a fejlesztőkbe, na az lett volna a teljesítmény. Ha láthattunk volna 1-2 hónapon belül egy N9-et, az lett volna a teljesítmény. Ha a PR2.0-t symbianra kiadják nagyon rövid időn belül, az lett volna a teljesítmény. Ez így egy jó nagy 0 :duhos2:

Én még megvárom, hogy mi lesz a vége ennek a hétnek, aztán lehet, hogy búcsút mondunk egymásnak.

szerintem itt nem elop hozta be a microsoft-ot,azmár lefutott meccs volt,és őt pont azért hozták be, hogy könnyebben menjen az "összeolvadás". Sajnálom a nokiát minden esetre, hardver szinten még mindig az egyik legjobb ha nem a legjobb gyártó.
Akkor főleg szarháziak, etették itt a népet a MeeGo-val meg az új Symbiannal, aztán egyszer csak hopp, vége lesz az egésznek 1-2éven belül.

Szerintetek mennyi lóvét fognak ölni egy olyan platfrom fejlesztésébe, ami nyilvánvalóan kukába kerül 2 év múlva? Innen gondolom mindenki összerakja magának a képet.....
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5561
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: ferret »

Nokia forradalom: halott Symbian, kivérző MeeGo?
http://www.mobilport.hu/nokia_blog/2011 ... rzo_meego/
Kép Kép
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

ferret írta:Nokia forradalom: halott Symbian, kivérző MeeGo?
http://www.mobilport.hu/nokia_blog/2011 ... rzo_meego/
Nos, elég szkeptikus a cikkíró. Valóban nagy kitolás lenne a kedves N8-00, C7-00, C6-01 és E7-00 tulajdonosokkal, ha végül nem jönne a symbian^4-nek szánt megafrissítés.
Nehéz levonni messze menő következtetéseket...
Úgy gondolom, hogy itt csak egy valami biztos: a symbian kiszáll a felső kategóriából. Ez akkor is igaz lehet, ha buknak egy szépet a Windows Phone 7-tel, hiszen akkor is állni fog, hogy újítaniuk kell.
Egyelőre nem akarom leírni őket, mert ez a Windows operációs rendszer még változhat és az Android is megrekedhet még a jövőben a megannyi platform miatt és az is valószínű, hogy a Nokia márkanév miatt sokan fogják megvenni (még egy ideig) a telefonokat.
Meglátjuk mi lesz, de én azt mondom, hogy a legrosszabb esetben is a Nokia egy olyan cég lesz, amely egyértelműen a közép és alsó kategóriából él meg, tartja fenn magát, őrzi majdani x százalékos piaci részesedését, hiszen ha úgy adódik, hogy kimúlik ez a nagy cég, akkor ahhoz is idő kell.
A pozitív vagy negatív jövőkép eljöveteléig szívesen látunk mindenkit itt az oldalon és figyeljetek a hamarosan kezdődő MWC-re, nokiás ismerősöm szerint már ott bemutathatnak egy WP7-es Nokia készüléket.
Meglátjuk :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Természetesen ebben is van valami:

Dyra a mobilarena fórumából:

"Óriási hülyeséget csináltak. Az MS nem. De a Nokia ebbe bele fog bukni. A saját rendszerük egyáltalán nem szar. Volt szerencsém N8 -hoz és nem éreztem, hogy olyan hatalmas lemaradásban lenne. És igenis volt pár egyedi cuccuk ami csak Nokiás volt.

Most lesz egy tucat szar, amikor az ember már nem a telefon márkáját nézi hanem az OS -t ami fut rajta.

Az SE már egy teljesen súlytalan cég lett a Motorola is hála az Androidnak mert bár lehet, hogy mindketten túléltek mint gyártók, de egyik sem egyedi egyik sem valami más mint a többi Androidos teló (1 - 2 lényegtelen gyári alkalmazást nem számolva).

Ez vár a Nokiára is. Hatalmas csalódás ez nekem. Épp mostanság gondolkodtam azon, hogy Androidról váltok valami másra, mert már a szomszéd néninek is Androidos telója van.

Ezután akinek Nokiája lesz nem azt fogja mondani, hogy Nokiám van hanem, hogy egy WP7 -es telóm van. Mint ahogy én is ha kérdezik milyen telóm van egyből rávágom , hogy Androidos! A legtöbb embernek ez elég is. Nagy ritkán kérdezik magának a telefonnak a márkáját (ami amúgy egy SE).

Háát ez van."
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5561
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: ferret »

luciuscornelius írta:A pozitív vagy negatív jövőkép eljöveteléig szívesen látunk mindenkit itt az oldalon és figyeljetek a hamarosan kezdődő MWC-re, nokiás ismerősöm szerint már ott bemutathatnak egy WP7-es Nokia készüléket.
Meglátjuk :D
Háhh, ez nekem is megforduk a fejemben. :D De esélye 0,00001% :D Ki tudja, sutyiban összedobtak valami ütős kis okosságot. :D
Az tuti, hogy nagyon hamar, fél éven belül ki kell, hogy adjanak valami nagyon ütőset, mert már nagyon nincs idejük szöszölni.
Kép Kép
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5561
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: ferret »

luciuscornelius írta:Természetesen ebben is van valami..
Ez így van. A symbianból is ki lehett volna hozni nagyon jó cuccost. Jó erős vas kellett volna alá és kicsit "csicsázni" az oprendszert. S^3-ra is sorra jönnek ki a jobbnál-jobb játékok, de az a 680-as proci gyengusz. Hiába a 3D gyorsító.
Ja és persze egy kicsit több támogatás, ami még hiányzik.
Kép Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Damir »

A Nokia csúnyán vágja maga alatt a fát, jobban mint eddig. Lehet, hogy páran üdvözlik a bejelentést és a WP7-et, de jóval több ember lesz aki inkább az Androidot, és ezzel együtt a Samut vagy a HTC-t választja majd. Meg fogom érteni őket, én is így fogok tenni, ha a Nokia nem nyúl bele a WP kinézetébe, márpedig azt nyilatkozták, hogy nem fognak.

Nagyon buták voltak a tulajdonosok és befektetők...... :roll: Több mint 13%-ot estek a Nokia részvényei a mai nap folyamán, szerintem ez elég árulkodó. Kíváncsi leszek azért még a vasárnapra, de a mai (tegnapi) nap eléggé lehangoló volt a Nokia júzereknek. Kár a Nokiárét, szerintem vihették volna többre is, így csak bérencei lesznek az MS-nek.
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: moco »

VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”