OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

Damir írta:Az akkut meg majd lehet cipelni mellette, mint a kőkorban :D
az akksi az egy teljesen másik kérdés de a gs4 már kb 2500-as körülit kell hogy majd kapjon de a lényeg ugye ugyis a vékonyságon lesz mert az jól mutat a bemutatón meg a műszaki paramétereknél és ugyis kibír 1 napot akinek nem tetszik az meg majd vesz valami nagyobbat hozzá.
rydair írta:És nem gondoljátok, hogy mondju a GS4 már ezzel a frissítéssel fog megjelenni, mondjuk pont ezen a dátumon? :)
Ez fizikia képtelenség mivel hamarabb mutatják be ezért 4.2 vel (esetleg ha addig kijön valami újabb 4.2.x) fogják bejelenteni hisz nem is tudják frissebbel ha hivatalosan akkor még létezni sem fog a Google meg ugyis a Nexusokat fogja erőltetni az I/O-n. Így meg fog jelenni a GS4 JB-vel és majd jön közvetlen a Google rendezvény után a hamarosan frissülni fog bejelentés. Persze ettől a háttérbe lehet dolgozni a GS4 5.0 frissítésén de szerintem legjobb esetbe is juliusba jelenhet meg addig kb 2 hónapig jb lesz rá.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Valahogy úgy képzelem el, ahogyan eddig volt. Egyes gyártók esetén a jövő évi csúcshardvert a jelen legerősebb soc-ja fogja jelenteni minden bizonnyal full HD kijelzővel, és lesz olyan gyártó, amely az említett 4 mag A15 kb. 2GHz-et szépen meglépi. Ettől függetlenül a mai (pl. HTC Droid DNA) hardver is még felső kategóriás lesz, egy átlag felhasználónak nem jelent majd számottevő különbséget. Ami a gyártókat illeti, nem feltétlenül az fog jelentkezni leghamarabb bika fónnal, akitől a leginkább várjuk. Valamiben előre kell lépni, az tény, valószínűleg megindul a felixibilis kijelzők gyártása is, de alapvetően nem várható más, mint a jelen hardver 10-20%-os gyorsulása.
Avatar
wmiki
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 21:23:50
Készüléktípus: Defy
Tartózkodási hely: Tapolca
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: wmiki »

Hali!

Nem tudom melyik topikba tegyem, amit olvasnak, elég általános Nokia kérdésem lenne.
Lenne egy olyan problémám, hogy egy ismerősöm Nokia 7230-asáról szeretnénk lementeni a telefonszámokat.
A gond az, hogy elromlott a kijelzője, így azon nem lehet látni semmit... :x
Márpedig, ha jól tudom, akkor a Nokia PC suite is csak akkor csatlakozik a PC a telefonhoz, ha a telefonon is megnyomunk valamit...
A kérdésem... így látatlanba hogyan tudnám összekötni a kettőt, és kiválasztani a PC suite gombot? Melyik az a menüpont a telefonban? Mit kell nyomni, miután rádugtam a kábelt?

És... ha sikerül a csatlakozás, hogyan lehet elmenteni a számokat valamilyen kezelhető formátumba?
"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja." /Albert Einstein/
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Készül a Samsung Galaxy Note II. kihóvja

Kép

A Huawei éppen egy 6,1 inches, full HD felbontású kijelzővel rendelkező mobilon dolgozik, amely ezen kívül még 1.8 GHz-es 4 magos processzorral és 2 giga RAM-mal kecsegtet. Egyelőre a bejelentésről nincs hivatalos időpont, de nem zárható ki, hogy megjelenik a 2013. januárjában esedékes CES rendezvényen.
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

wmiki írta:Hali!

Nem tudom melyik topikba tegyem, amit olvasnak, elég általános Nokia kérdésem lenne.
Lenne egy olyan problémám, hogy egy ismerősöm Nokia 7230-asáról szeretnénk lementeni a telefonszámokat.
A gond az, hogy elromlott a kijelzője, így azon nem lehet látni semmit... :x
Márpedig, ha jól tudom, akkor a Nokia PC suite is csak akkor csatlakozik a PC a telefonhoz, ha a telefonon is megnyomunk valamit...
A kérdésem... így látatlanba hogyan tudnám összekötni a kettőt, és kiválasztani a PC suite gombot? Melyik az a menüpont a telefonban? Mit kell nyomni, miután rádugtam a kábelt?

És... ha sikerül a csatlakozás, hogyan lehet elmenteni a számokat valamilyen kezelhető formátumba?
Csatlakoztasd a telefont a PC-hez.
Ha jól tudom, ilyenkor feljön egy ablak ahol kiválaszthatod, hogy miképpen akarsz csatlakozni.
Itt addig próbálkozol, amíg nem Nokia ovi suitban csatlakozik!
Utána a Nokia suit program segítségével lemented a számokat. (szinkronizálod a PC vel a telót) ;)
Szerintem így működnie kell, ha csak a kijelző nem mutat semmit! ;)
hoffer20
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010-02-13 szomb. 18:39:16
Készüléktípus: galaxy s
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: hoffer20 »

Ezt már próbálta valaki? :D :hmm2:
Menj abba a menübe ahol írja a telefonod az android verzióját(nekem 4.1.2)nyomkodjad folyamatosan majd ha bead valamit tartsd nyomva az ujjaddal.Mi ez képernyővédő vagy mi? :lol:
Avatar
tomika085
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 16:30:25
Készüléktípus: Samsung S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tomika085 »

hoffer20 írta:Ezt már próbálta valaki? :D :hmm2:
Menj abba a menübe ahol írja a telefonod az android verzióját(nekem 4.1.2)nyomkodjad folyamatosan majd ha bead valamit tartsd nyomva az ujjaddal.Mi ez képernyővédő vagy mi? :lol:
Na ezt még én sem láttam sosem :D
Múlt: Nokia 3310, Nokia 3410, Samsung X660, Samsung E250, Nokia N95 8Gb, Nokia N96, Samsung I9000.
Jelen: Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy S4, Galaxy S4 Mini, Nokia N80
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

hoffer20 írta:Ezt már próbálta valaki? :D :hmm2:
Menj abba a menübe ahol írja a telefonod az android verzióját(nekem 4.1.2)nyomkodjad folyamatosan majd ha bead valamit tartsd nyomva az ujjaddal.Mi ez képernyővédő vagy mi? :lol:
ez az egyik easter egg az androidba van több is keress rá google-ba ha érdekel.
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: sozs »

Pl.: ITT!
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

Akiknek vér helyett benzin folyik az ereibe azok el ne felejtsék hogy hétvégén ROC van!!!!!!
A ROC Nemzetek Kupáját szombaton a Sport2 14-17 óra között, a vasárnapi Bajnokok Bajnoka versenyt a Sport1 14-17 óra között élőben közvetíti.
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”