OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

rbelme
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010-01-25 hétf. 16:18:55
Készüléktípus: Honor 8 DS Blue
Nem: Férfi
Has thanked: 17 times
Been thanked: 0

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: rbelme »

potter55 írta:
rbelme írta:Sziasztok!

Mennyibe kerülhet egy szoftveresen halott telefon újraélesztése? :hmm2:
Ingyen van. Te is meg tudod csinálni ezzel.
Már próbáltam ezzel és nem sikerült. :?
JAF-fal is és azzal sem. :wacko:
Siemens M35i >>> Siemens SL 42 >>> Nokia 3510 >>> Sharp GX 10 >>> Nokia 6230i >>> Nokia 7310 Supernova >>> Nokia 5800 XpressMusicBlack
Avatar
attila_nagy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011-01-10 hétf. 21:24:21
Készüléktípus: N8 DG
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: attila_nagy »

bzs73 írta:
Secpali
Nekem pont ellenkező a véleményem.Szerintem jó hogy nem állt be az android-os sorba.Az lett volna a legegyszerűbb megoldás.
Legalább van merszük új dologba belevágni.Ha 2 ilyen nagy és tapasztalt cég összeáll, abból szerintem jó dolog is kisülhet.Ne a régi wp-ből induljunk ki, mert most már ott lesz a nokia is, nem kis tapasztalattal, és biztos tanultak a hibákból.Majd kíváncsi leszek ha a többi cég egyszer mélypontban lessz mit tud csinálni, mert ez mindenhol előjön.Folyamatosan, és állandóan képtelenség a csúcson lenni.A nokia elég sokáig ott volt, és most se hátul kullog.A symbian3 platform pedig szerintem még egy ideig nem lessz elhanyagolva.Külön csapat dolgozik rajta, tehát nem keverik a kettőt.Itélkezni meg majd akkor kell, ha lessz tapasztalat az új felállásról.
A másik meg hogy ki mit profitál.Kit érdekel.Nekünk a végtermék a fontos, nem az hogy a két cég hogy jár, hogy profitál.
Kicsit felfújták ezt a dolgot szerintem.Igaz tényleg elk.rta a nokia, na de hát ott is emberek dolgoznak.Én bízok benne hogy 1év múlva kb megint ott lessz a nokia ahol volt.Ha meg nem, akkor ennyi.Akkor nem tud felállni ebből a helyzetből, és vége.Beletörődik hogy nem ő az első. Ami biztos, hogy most nem adták fel a dolgot, és küzdenek.Aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle.Lehet hogy koppanunk, de lehet majd leesik az állunk.
és a win-re is lesznek jó kis bzs féle hack-ek??? :lol:
NOKIA N8+BZS N8 13.16 uda v1.101
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

bzs73 írta:
Secpali
Nekem pont ellenkező a véleményem.Szerintem jó hogy nem állt be az android-os sorba.Az lett volna a legegyszerűbb megoldás.
Legalább van merszük új dologba belevágni.Ha 2 ilyen nagy és tapasztalt cég összeáll, abból szerintem jó dolog is kisülhet.Ne a régi wp-ből induljunk ki, mert most már ott lesz a nokia is, nem kis tapasztalattal, és biztos tanultak a hibákból.Majd kíváncsi leszek ha a többi cég egyszer mélypontban lessz mit tud csinálni, mert ez mindenhol előjön.Folyamatosan, és állandóan képtelenség a csúcson lenni.A nokia elég sokáig ott volt, és most se hátul kullog.A symbian3 platform pedig szerintem még egy ideig nem lessz elhanyagolva.Külön csapat dolgozik rajta, tehát nem keverik a kettőt.Itélkezni meg majd akkor kell, ha lessz tapasztalat az új felállásról.
A másik meg hogy ki mit profitál.Kit érdekel.Nekünk a végtermék a fontos, nem az hogy a két cég hogy jár, hogy profitál.
Kicsit felfújták ezt a dolgot szerintem.Igaz tényleg elk.rta a nokia, na de hát ott is emberek dolgoznak.Én bízok benne hogy 1év múlva kb megint ott lessz a nokia ahol volt.Ha meg nem, akkor ennyi.Akkor nem tud felállni ebből a helyzetből, és vége.Beletörődik hogy nem ő az első. Ami biztos, hogy most nem adták fel a dolgot, és küzdenek.Aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle.Lehet hogy koppanunk, de lehet majd leesik az állunk.
Szerintem a legjobb lenne a piacon lévő összes OS használata. Megfelelő hardverekkel kombinálva le tudnák fedni a teljes piacot, és a Google/Microsoft segítsége révén nem csak Eurázsiában terjeszkedhetnének, hanem Amerikában (főleg az USA-ban) is. A Nokia híres a jó anyagminőségről, hardverről, és ha tényleg alápakolják a vasat, olyan telefonokat tudnak kihozni, amik mindent visznek (kivéve az ármagassági versenyt). Nagyon gyorsan hatalmas profitra tennének szert egy pár készülékkel, anélkül hogy a kisujjukat mozdítani kéne, mert a M$ és a Google minden fejlesztést elintéz(ett), csak megfelelő hardvert kell választani.
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
lackaba
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010-08-31 kedd 10:50:08
Készüléktípus: Lg GFLex+S4 Activ.
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Salgótarján
Has thanked: 0
Been thanked: 19 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: lackaba »

fonix232 írta:
bzs73 írta:
Secpali
Nekem pont ellenkező a véleményem.Szerintem jó hogy nem állt be az android-os sorba.Az lett volna a legegyszerűbb megoldás.
Legalább van merszük új dologba belevágni.Ha 2 ilyen nagy és tapasztalt cég összeáll, abból szerintem jó dolog is kisülhet.Ne a régi wp-ből induljunk ki, mert most már ott lesz a nokia is, nem kis tapasztalattal, és biztos tanultak a hibákból.Majd kíváncsi leszek ha a többi cég egyszer mélypontban lessz mit tud csinálni, mert ez mindenhol előjön.Folyamatosan, és állandóan képtelenség a csúcson lenni.A nokia elég sokáig ott volt, és most se hátul kullog.A symbian3 platform pedig szerintem még egy ideig nem lessz elhanyagolva.Külön csapat dolgozik rajta, tehát nem keverik a kettőt.Itélkezni meg majd akkor kell, ha lessz tapasztalat az új felállásról.
A másik meg hogy ki mit profitál.Kit érdekel.Nekünk a végtermék a fontos, nem az hogy a két cég hogy jár, hogy profitál.
Kicsit felfújták ezt a dolgot szerintem.Igaz tényleg elk.rta a nokia, na de hát ott is emberek dolgoznak.Én bízok benne hogy 1év múlva kb megint ott lessz a nokia ahol volt.Ha meg nem, akkor ennyi.Akkor nem tud felállni ebből a helyzetből, és vége.Beletörődik hogy nem ő az első. Ami biztos, hogy most nem adták fel a dolgot, és küzdenek.Aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle.Lehet hogy koppanunk, de lehet majd leesik az állunk.
Szerintem a legjobb lenne a piacon lévő összes OS használata. Megfelelő hardverekkel kombinálva le tudnák fedni a teljes piacot, és a Google/Microsoft segítsége révén nem csak Eurázsiában terjeszkedhetnének, hanem Amerikában (főleg az USA-ban) is. A Nokia híres a jó anyagminőségről, hardverről, és ha tényleg alápakolják a vasat, olyan telefonokat tudnak kihozni, amik mindent visznek (kivéve az ármagassági versenyt). Nagyon gyorsan hatalmas profitra tennének szert egy pár készülékkel, anélkül hogy a kisujjukat mozdítani kéne, mert a M$ és a Google minden fejlesztést elintéz(ett), csak megfelelő hardvert kell választani.
Egyet értek veled,csak az össze szerelés minőségében marad el a többi gyártótól.Az E-széria még elfogadható,de a többi sajnos gyenge.
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Új kutyus :) Elvileg Csivava... bááár kételkedem benne o.O
Szerintetek? :)

http://i.min.us/ij9XFQ.jpg
http://i.min.us/ij9ZNY.jpg

Olyan pufi :P Mirának vagy Pamacsnak hívjuk :D Még kétséges :)
Kép
Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Damir »

-Dr-Strust- írta:Új kutyus :) Elvileg Csivava... bááár kételkedem benne o.O
Szerintetek? :)

http://i.min.us/ij9XFQ.jpg
http://i.min.us/ij9ZNY.jpg

Olyan pufi :P Mirának vagy Pamacsnak hívjuk :D Még kétséges :)
Lényegtelen mi, marha aranyos :D
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Úúúúgy van :D Nagyon cukkermukker :) De azért kíváncsi lennék milyen kutya :)
Biztos van benne csivava vér, mert kancsal :) És általába a csivavák kancsalok :D :D :D
Kép
Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Damir »

-Dr-Strust- írta:Úúúúgy van :D Nagyon cukkermukker :) De azért kíváncsi lennék milyen kutya :)
Biztos van benne csivava vér, mert kancsal :) És általába a csivavák kancsalok :D :D :D
Nem tudom, hogy tiszta-e, de nekem nagyon nem tetszenek a csivavák, a tiéd viszont igen :D
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Todo »

Damir írta:
-Dr-Strust- írta:Új kutyus :) Elvileg Csivava... bááár kételkedem benne o.O
Szerintetek? :)

http://i.min.us/ij9XFQ.jpg
http://i.min.us/ij9ZNY.jpg

Olyan pufi :P Mirának vagy Pamacsnak hívjuk :D Még kétséges :)
Lényegtelen mi, marha aranyos :D
Szerintem nem csak elvileg hanem gyakorlatilag is csivava! Nagyon aranyos!
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Na király :)
Előtte volt egy másik csivavánk :) Ő így nézett ki:
https://lh4.googleusercontent.com/_5a1Y ... 010183.jpg

És azért gondoltam, hogy az új kutyus nemannyira csivava :D Mert a szőre meg az alakja is totál más :D
De végülis tényleg totál mind1 milyen fajta, felőlem még pitbull is lehet :D
Lényeg, hogy imdájuk, szobatiszta, éjszakát végigaludta, játékos ennyi :) Mi kell még? :)
Kép
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”