Reagálj a fenti cikkeinkre

Kötetlen csevegések témái
Avatar
Fnzoley
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010-01-07 csüt. 17:32:22
Készüléktípus: Samsung galaxy s 2
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Fnzoley »

Köszönöm nyugtató szavaitokat! Mióta megvettem a 6600-t, azóta symbian függő vagyok. Telefonok jöttek, mentek a symbian örök, gondoltam. Nem az fájna, ha a symbian csak közép kategoria lenne, hanem az ha megszünne. Mégis csak "symbiozisban" élek a telóimmal! Probálok bizni abban, hogy lesznek még sokáig olyan fanok, akik szeretik annyira a symbiant, hogy irnak még ezek után is progikat és fejlesztik is azokat!
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: lived »

Azt nem értem még, hogy most hogy a térkép rendszer teljesen beleolvad a Microsoft szoftjába (nem tom milyen jogon) akkor a többi gyártó aki win-es mobilt fog készíteni használhatja, a Nokia által kreált térkép kezelőt. Gondolom persze, hogy nem ingyen, hanem bizonyos részesedéssel a nokia felé.

Aztán azt sem értem, hogy az Ovi-nak és a Microsoft Marketplace-nek miért kell összekapcsolódnia? Azért nem lesz minden telefon win-es mert most ezt bejelentették. Lesznek symbianos kütyük is. Nem hiszem hogy a microsoft áruház oldalán lesznek majd symbiannos telefonra cuccok.

Egy nagy ökörség volt akkor is ez az egész!!!
Avatar
attila_nagy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011-01-10 hétf. 21:24:21
Készüléktípus: N8 DG
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: attila_nagy »

Úgy látom szinte senkinek sem tetszenek a hírek. Nekem 12 éve csak Nokiáim voltak és szerettem mindegyiket . A hibáival együtt a symbi egy nagyon jól használható, egyedi oprendszer, -csak normálisan foglalkozni kellett volna vele-. A win-el csinálnak a Nokiából egy átlagos tucat telót, amit majd microsoft a saját érdekeit szem ellőtt tartva szép lassan átalakít. Na szerintem ez már nem NOKIA lesz :( Ez az én véleményem és azért titkon bízom benne, hogy nem így lesz, de már nagyon barátkozom az androiddal. (lehet a Nokiának is ezt kellett volna tennie). CSAK WIN-T NE!!! :lol:
NOKIA N8+BZS N8 13.16 uda v1.101
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: lived »

attila_nagy írta:A hibáival együtt a symbi egy nagyon jól használható, egyedi oprendszer, -csak normálisan foglalkozni kellett volna vele-. :lol:
Pontosan ez volt a baj a Nokiáva. Ráültek a symbire és kész. Nem fejlesztették folyamatosan. Bakker! A 21. században élünk. Itt már percek alatt újabb és újabb ötletek jönnek elő! A symbiant is folyamatosan fejleszteni kellett! Most nézzétek meg az Androidot! A semmiből pattant ki minden féle alapok nélkül és milyen jó kis szoft lett? Az Google biztos nem fog ráülni mint a Nokia a symbire, hanem folyamatosan fejlesztik majd és mindig raknak bele újat.
Ha a symbian-t nem szarták volna le, akkor még mindig piacvezető lenne, és a Samukon ill. a több készüléken nem android lenne hanem symbian. JA! hogy az is volt régen rajtuk? NA igen! Az SE és a Samu telefonjain symbi volt, de miután látták, hogy a Nokia szarik a szoftjára és hogy nem fejlesztik, kiléptek mellőle és átmentek egy másikhoz.

Most meg mi lesz majd? A microsoft szépen-lassan bekebelezi a Nokiát.
Ekkora ökröt mint ez az Elop! Volt egy jó kis telefon gyár, ami nem függött semmitől és senkitől. Sajátja volt minden cuccosa,
Erre szépen "eladja" . Pár év és szét lesz teljesen cincálva, az amcsik meg majd jól tejelnek belőle.
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: moco »

lived írta:Pontosan ez volt a baj a Nokiáva. Ráültek a symbire és kész. Nem fejlesztették folyamatosan.......
tökéletesen egyetértek. :yes:
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: nsee »

Ezt nem akarom elhinni! Mekkora egy.... na nem, nem is írok jelzőt!!! :no:
Köszönöm Nokia! El is búcsúzhatunk egymástól! :cry3:
Aki ezt kitalálta egyben aláírta halálos ítéletét ennek a márkának. :duhos2:
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

nsee írta:Ezt nem akarom elhinni! Mekkora egy.... na nem, nem is írok jelzőt!!! :no:
Köszönöm Nokia! El is búcsúzhatunk egymástól! :cry3:
Aki ezt kitalálta egyben aláírta halálos ítéletét ennek a márkának. :duhos2:
az biztos :!: Akkor ennyi erővel miért nem Android :?2: nagyobb jövőt látok benne...
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Damir »

maggi_1886 írta:
nsee írta:Ezt nem akarom elhinni! Mekkora egy.... na nem, nem is írok jelzőt!!! :no:
Köszönöm Nokia! El is búcsúzhatunk egymástól! :cry3:
Aki ezt kitalálta egyben aláírta halálos ítéletét ennek a márkának. :duhos2:
az biztos :!: Akkor ennyi erővel miért nem Android :?2: nagyobb jövőt látok benne...
Androidot kellett volna akkor már, mint 3. platform.
Avatar
kerek07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010-03-16 kedd 20:50:09
Készüléktípus: SGS 2
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: kerek07 »

Én is az android mellett döntöttem volna. Persze ha én döntöttem volna akkor most nem ide írnék:) Hogy vége a Nokiának? Nem hiszem. Nem olyan rossza az a wp7. Sőt, kifejezetten jó. Csak nálunk mén nem indult be igazán. Eltelik egy kis idő, egyre több lesz rá az alkalmazás, játék stb. A hardware fejlődésével párhuzamosan a Microsoft is fjleszteni fogja a rendszerét. Nem hiszem,h ugyanazt a hibát elkövetnék mint nokiáék. Másik dolog pedig a reklám és a nyereség. Az aggressziv Microsoft biztos, hogy nem fogja veszni hagynk ezt a projektet. Annyit fogják reklámozni szerintem, hogy a Nokiának jobban fog menni...hát ha nem is mint valaha, de biztos jobban...
Bár az Google mellé álhattak volna.
Minek Neked ész? Van számítógéped!
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

most olvasgattam wp7-ről.. a cucc nem rossz, de szerintem pont azt veszi majd el a nokiásoktól, amit eddig a symbian adott.... a szabadságot....
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”