Reagálj a fenti cikkeinkre

Kötetlen csevegések témái
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: istnag »

Galthan írta:Sziasztok!

Tegnap este nézem a Duna TV, mondják megjött az új iPhone, ez nem is volt nagy hír, de amit a végén mondtak az érdekelni kezdett: Az ára kb 200 dollár azaz 47000ft lesz Amerikában!

Ma utána is néztem és tényleg annyinak írják az árát, az iPhone 3GS meg 100 dollár lesz!!!
Azért kicsit durva hogy itt Európa közepén meg jóval 100.000ft fölött van az ára!
Francia országba meg állítolag mindenki az iPhone-ját nyomkodja a metrón, ott is ilyen olcso?
Mi a ...... ilyen drága nálunk???

Ui.: Nem vágyok iPhone-ra, mert szerintem az csak divat telefon, de kicsit aggaszt a dolog!
Hát igen, bár az hozzátartozik, hogy a 200USD az AT&T szolgáltatónál lesz annyi és mikor nálunk is megjelenik a 3Gs ára biztosan leesik majd kérdés, hogy mennyire.. :hmm2:
letoltoos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-03-26 pén. 14:22:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: letoltoos »

istnag írta:
Galthan írta:Sziasztok!

Tegnap este nézem a Duna TV, mondják megjött az új iPhone, ez nem is volt nagy hír, de amit a végén mondtak az érdekelni kezdett: Az ára kb 200 dollár azaz 47000ft lesz Amerikában!

Ma utána is néztem és tényleg annyinak írják az árát, az iPhone 3GS meg 100 dollár lesz!!!
Azért kicsit durva hogy itt Európa közepén meg jóval 100.000ft fölött van az ára!
Francia országba meg állítolag mindenki az iPhone-ját nyomkodja a metrón, ott is ilyen olcso?
Mi a ...... ilyen drága nálunk???

Ui.: Nem vágyok iPhone-ra, mert szerintem az csak divat telefon, de kicsit aggaszt a dolog!
Hát igen, bár az hozzátartozik, hogy a 200USD az AT&T szolgáltatónál lesz annyi és mikor nálunk is megjelenik a 3Gs ára biztosan leesik majd kérdés, hogy mennyire.. :hmm2:
Gondolom hűség nyilatkozattal, meg havi törlesztő részlettel! A végén meg ott is közel ugyanolyan ára lesz...
Galthan
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2010-01-09 szomb. 13:30:54
Készüléktípus: Nokia C3-00 iPod Touch 3G 32g
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Galthan »

letoltoos írta:
istnag írta:
Galthan írta:Sziasztok!

Tegnap este nézem a Duna TV, mondják megjött az új iPhone, ez nem is volt nagy hír, de amit a végén mondtak az érdekelni kezdett: Az ára kb 200 dollár azaz 47000ft lesz Amerikában!

Ma utána is néztem és tényleg annyinak írják az árát, az iPhone 3GS meg 100 dollár lesz!!!
Azért kicsit durva hogy itt Európa közepén meg jóval 100.000ft fölött van az ára!
Francia országba meg állítolag mindenki az iPhone-ját nyomkodja a metrón, ott is ilyen olcso?
Mi a ...... ilyen drága nálunk???

Ui.: Nem vágyok iPhone-ra, mert szerintem az csak divat telefon, de kicsit aggaszt a dolog!
Hát igen, bár az hozzátartozik, hogy a 200USD az AT&T szolgáltatónál lesz annyi és mikor nálunk is megjelenik a 3Gs ára biztosan leesik majd kérdés, hogy mennyire.. :hmm2:
Gondolom hűség nyilatkozattal, meg havi törlesztő részlettel! A végén meg ott is közel ugyanolyan ára lesz...

Mi az hogy ugyan ott lesz az ára?

Nekem a telom fater vodafonos előfizujára van!
200perces csomagja van 4500ft/havidijért, és minden hónapba lebeszéli, sőt van mikor 9000-es a számla, pedig 22.5ft/perc!
Ha feltöltőkártyás lenne, ugyan így feltöltené mondjuk (asszem van ilyen) 15000ft+3000Ft-os kártyával, ami mondjuk 3-4honapra elég, és a lényeg itt legalább 35Ft lenne egy perc!

Még azt hozzá tenném hogy 50000Ft volt a telóm (5800) B-s előfizuval, ha kint az iphone lesz annyi, de nem annyi lesz mert az olvastam hogy 27000-lesz előfizuval, akkor ha azok az árak lennének itt akkor már rég Omnia HD-val vagy N97minivel szaladgálnék, ja meg majd N8-cal :D

Még annyi (Jutnak itt eszembe a dolgok), hogy mivel nem járt le még fater 2éves hüségnyilatkozata, ezért nagybátyám CÉGES előfizujára akartam megvenni az 5800-át, ahol azt mondták 75000Ft lenne (Pannon), ezért vártam 2hónapot ,hogy lejárjon fater nyilatkozata így csak februárba vettem meg a készüléket!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Hát ez a X5 nekem nagyon nem tetszik. Túl nagy. És még mennyi hely lett volna szerintem egy nagyobb kijelzőnek.

Akkor lehet a Nokia N9 nem symbianos lesz? És akkor az N9xx sorozatot nem is folytatják? Lehet ezek a kérdések még koraiak. :D
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Damir »

potter55 írta:Hát ez a X5 nekem nagyon nem tetszik. Túl nagy. És még mennyi hely lett volna szerintem egy nagyobb kijelzőnek.

Akkor lehet a Nokia N9 nem symbianos lesz? És akkor az N9xx sorozatot nem is folytatják? Lehet ezek a kérdések még koraiak. :D
Biztos, hogy azok, mivel ott vannak a kétszámjegyű végződések, ki tudja, hogy mit hoznak össze azokból. Pl: N8-01

Szerintem nagyon buta ez a számozás, követhetetlen lesz, ahogy a 3 legkisebb C-s modellnél is, C1, C2-01, C2-00 vagy mi a tököm volt a 3 teló :roll:
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

potter55 írta:Hát ez a X5 nekem nagyon nem tetszik. Túl nagy. És még mennyi hely lett volna szerintem egy nagyobb kijelzőnek.

Akkor lehet a Nokia N9 nem symbianos lesz? És akkor az N9xx sorozatot nem is folytatják? Lehet ezek a kérdések még koraiak. :D
Dettó. Direkt így csinálták? Egyszűen ordít egy nagyobb kijelzőért. Vagy egy kisebb készülékházért :D
Meg baromi vastagnak látszik.

De én már a Symbian számozását sem értem. Szerintem ez már simán lehetne FP3 vagy 3.3, mert már elég sokat változott a rendszer az első 3.2-esek óta :confused3:
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: potter55 »

szabi113 írta:Dettó. Direkt így csinálták? Egyszűen ordít egy nagyobb kijelzőért. Vagy egy kisebb készülékházért :D
Meg baromi vastagnak látszik.

De én már a Symbian számozását sem értem. Szerintem ez már simán lehetne FP3 vagy 3.3, mert már elég sokat változott a rendszer az első 3.2-esek óta :confused3:
Sokat változott? Szerintem csak teli rakták ilyen közösségi oldalakkal. :D Azt miért nem lehet pl rárakni a memóriakártyára és ha felhasználó telepíteni akarja akkor telepíti.

Meg ha az N9-nek ilyen lesz a tudás akkor jó. De az nem hivatalos, de a kamera, meg a videózáshoz a LED és a divx lejátszás benne lesz akkor az azért már jól hangzik.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
tenkjuh
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 21:33:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: tenkjuh »

hát ez az uj nokia olyan mintha a nokia vmi gagyi kinai telot másolt volna!
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Hát a mostani híreket akár jómagam is megírhattam volna 2 hónapja, mikor itt a fórumon árultam az 1hónapos i8910 samsungomat. :D
Igaz , elég deficites volt az üzlet, de a váltás így is bőségesen megérte. :D
A symbiannak vége, dicséretesek a törekvések, de már nagyon késő. Soha nem fogja utolérni, sem megközelíteni az androidot , főleg ,hogy a Nokia leragadt a "gombos" telefonoknál, számomra értelmetlen ,hogy mért mennek még mindig 80%-ban ezen a vonalon.
A második félévtől özön android készülék fog kijönni, szinte az összes gyártótól, és hát épeszű ember nem fog symbianra fejleszteni. Kb. 2év és androidos készülékeken NOKIA feliratot olvashatunk , vagy úgy fog járni mint az SE a walkman szériával. Eltűnik a süllyesztőben ! :)
Huawei MATE 9 Android 7
Walron
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 16:55:34
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 10+ 512 GB
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 3 times

Re: Reagálj a fenti cikkeinkre

Hozzászólás Szerző: Walron »

reddoors írta:Hát a mostani híreket akár jómagam is megírhattam volna 2 hónapja, mikor itt a fórumon árultam az 1hónapos i8910 samsungomat. :D
Igaz , elég deficites volt az üzlet, de a váltás így is bőségesen megérte. :D
A symbiannak vége, dicséretesek a törekvések, de már nagyon késő. Soha nem fogja utolérni, sem megközelíteni az androidot , főleg ,hogy a Nokia leragadt a "gombos" telefonoknál, számomra értelmetlen ,hogy mért mennek még mindig 80%-ban ezen a vonalon.
A második félévtől özön android készülék fog kijönni, szinte az összes gyártótól, és hát épeszű ember nem fog symbianra fejleszteni. Kb. 2év és androidos készülékeken NOKIA feliratot olvashatunk , vagy úgy fog járni mint az SE a walkman szériával. Eltűnik a süllyesztőben ! :)
Olyan negatív vagy! De sajnos én is így látom én is, hogy a Sym haldoklik és a nokia pedig rátesz 1 lapáttal, hogy még hardvert sem ad ki olyat amit vinnének mint a cukrot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Walron 2010-06-24 csüt. 17:35:30-kor.
Kis történelem: Siemens M35i -> Nokia 3310 -> Nokia 3410i -> Nokia 3510i -> Nokia 6610i -> Sony-Ericsson K700i -> Nokia E51 -> Nokia N95 -> Samsung I8910 8GB -> Ericsson T28 -> Samsung Galaxy I9100 8 GB -> HTC One X
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”