SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Más weboldalakkal foglalkozó témák
Avatar
Crank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 16:12:52
Készüléktípus: Samsung i8910 - Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Crank »

Damir88 írta:Még valami.
30mb-os korlátnál nem olyan jó ez a feltöltési módszer, jobb lenne FTP-s. Csak mert minden egyes filmél 10-15 darab van, ezeket egyenként belinkelni nem éppen könnyű, aztán ha véletlenül kilépsz a böngészőből akkor cumi.... :roll:
Jogos... Na akkor holnapra lesz... :D
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: mg1 »

én azt ajánlom neked hogy próbáld ki az én konvertálási beállításaimat! Elég sokat tesztelgettem, mire sikerült kifejleszteni, de sikerült :D Igaz nagy lesz a film mérete, de viszont kitűnő kép és hangminőség, hát valamit valamiért... Az 5800 topic első hszében bennevan, és ha neked megfelel, akkor én is néha be tok segíteni neked, de csak ezzel a konvertálással, én lejjebb nem adok :D ja, és ha gondolod tudok küldeni egy trailert, meg 2 videóklippet hogy megnézhesd!
Avatar
Crank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 16:12:52
Készüléktípus: Samsung i8910 - Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Crank »

Na akkor egyenlőre az a tényállás van, hogy most sajnos én tegnap avi-ba tettem fel a sorozatokat, így most tudatosult benne, hogy az 5800 tulajok, N97 tulajok nem fogják tudni megnézni, mert nincs rendes avi lejátszó, ugye ez az omniával nem volt gond... A többi pedig úgy néz ki, hogy egyenlőre nekem elég bonyolult lenne megoldani ezt az ftp-re feltöltögetős megoldást, mivel rendes ftp-t se egyszerű találni. Tehát előre is elnézést kérek, de egyenlőre nyomom, ahogy tudom az oldalt, amint gondom adódik akkor természetesen szívesen veszem a segítséget na és persze, ha lesz egy ép ftp. Tényállás: most nyomatom fel a Family Guyokat MP4-be csak előbb újra kell kódoljam, hétvégén jön egy két film, aztán majd még eldől. De minden nap lesz frissítés. Akik pedig segíteni akarnak nagyon szépen köszönöm a támogatást, de most még csak így megy, majd kiforr még a dolog. Az oldalam fórumába lehet kérni esetleg, hogy ki mit látna szívesen. Ami segítséget lehet elfogadok, az egy kis moderációs segítség. Aki ért az e107-hez előnyben. :smartass:
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: mg1 »

Crank 2őt fel tudom dobni, 695mega.
Avatar
Crank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 16:12:52
Készüléktípus: Samsung i8910 - Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Crank »

mg1 írta:Crank 2őt fel tudom dobni, 695mega.
:laugh: Köszi! De pont hétvégére tervezek feltenni és ez lesz az egyik. :) Kitapasztaltam egy nagyon jó kodolást, jó minőség és a méret se horrorisztikus. De ne ilyedjen meg senki, nem rossz a minőség. Akár még PC-n is élvezhető.
Tényleg köszönöm :Notworty: a felajánlásokat, de nyomom egyedül, amíg bírom, bár mondom egy társat szívesen elfogadok az oldal vezetéséhez.

Egy emberre lenne szükségem, szükséges:
* E107 CMS admin felület ismerete
* Hírek kezelése
* Letöltések kezelése
* Moderáció fórumon, üzenőfalon
* Naponta minimum kétszer fel tudjon nézni az oldalra
* Segítőkészség :whaaa:
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: mg1 »

Na és elárulod hogy mit fejlesztettél ki? Mert kíváncsi vagyok hogy mennyivel jobb az enyémnél :roll: :hmm2: :tongue2:
Én tudok neked segíteni néha, nem túl sűrűn, de tok, csak konvertálok és feltöltök, ha neked így jó, szólj ;) 25/12.5Mbites netem van...
Avatar
Crank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 16:12:52
Készüléktípus: Samsung i8910 - Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Crank »

mg1 írta:Na és elárulod hogy mit fejlesztettél ki? Mert kíváncsi vagyok hogy mennyivel jobb az enyémnél :roll: :hmm2: :tongue2:
Én tudok neked segíteni néha, nem túl sűrűn, de tok, csak konvertálok és feltöltök, ha neked így jó, szólj ;) 25/12.5Mbites netem van...
A neted irigylem! :D Vagyis a feltöltést, nekem csak 4 megás fel. De így is megy. Hmmm, nem mondtam, hogy jobb a tiédnél :whaaa: csak, hogy kicsit takarékosabb... :D Amiket beállítottam nagyjából:
Hang: 44khz 64kbps
Video: 640x360@25 720kbps MP4

Így lett nekem a Crank2 565 mega. És élvezhető, nem kockásodik, nem pixelesedik. MENT PÜ!
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: mg1 »

hmm... Látom a hangra már nem fektetsz akkora hangsúlyt... Had adjak egy pár jótanácsot! Én elég régóta foglalkozok mobilfilmkonvertálással, és a tubin is elég sokat tesztelgettem. A lényeg, amit már rég észrevettem, hogy filmeknél nem szabad 44kHz-re konvertálni, mert a jobb filmeknél előfordul hogy recsegni fog! Tehát mindíg 48kHz-re állítsd! Nem hinném hogy ettől nagyobb lenne a film mérete, de viszont tuti jól fog szólni! A másik, amivel lehet egy pár megát spórolni az az hogy fölösleges a 25 fps, bőven elég a 23.976 vagy mennyi, nem vehető észre különbség, csak annyi hogy vmivel kissebb a film mérete, és talán könnyebben megbirkózik vele a teló, kevesebbet fogyaszt, szerintem... Na meg én a hangnál 192kbps-t használtam ami lehet hogy egy kicsit sok, de amit beállítottál 64, az picit kevés, minimum 92, de leginkább 128 az optimális, és lehet hogy visszatérek én is a 128ra...

Szerk.: a képnél a bitrátát kifelejtettem! Ha kristálytiszta képet szeretnél, icipici pixeleződés nélkül, a 800kbps kell a képnél is, vagy legalább 750... Ja, én úgy fejlesztettem, hogy akár tv-re kötve a masinát is élvezhető minőséget kapjak ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mg1 2009-11-18 szer. 23:22:13-kor.
Avatar
Crank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 16:12:52
Készüléktípus: Samsung i8910 - Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Crank »

mg1 írta:hmm... Látom a hangra már nem fektetsz akkora hangsúlyt... Had adjak egy pár jótanácsot! Én elég régóta foglalkozok mobilfilmkonvertálással, és a tubin is elég sokat tesztelgettem. A lényeg, amit már rég észrevettem, hogy filmeknél nem szabad 44kHz-re konvertálni, mert a jobb filmeknél előfordul hogy recsegni fog! Tehát mindíg 48kHz-re állítsd! Nem hinném hogy ettől nagyobb lenne a film mérete, de viszont tuti jól fog szólni! A másik, amivel lehet egy pár megát spórolni az az hogy fölösleges a 25 fps, bőven elég a 23.976 vagy mennyi, nem vehető észre különbség, csak annyi hogy vmivel kissebb a film mérete, és talán könnyebben megbirkózik vele a teló, kevesebbet fogyaszt, szerintem... Na meg én a hangnál 192kbps-t használtam ami lehet hogy egy kicsit sok, de amit beállítottál 64, az picit kevés, minimum 92, de leginkább 128 az optimális, és lehet hogy visszatérek én is a 128ra...
Megfogadom :)
Jól jön a tapasztalat, mert nálam omnián eddig nem voltak ilyen gondok, meg n95 8gb-nál se
Chamcsy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009-07-08 szer. 14:45:39
Készüléktípus: HTC One X
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Chamcsy »

Én a WinAvi Mp4 convertert használom ami tud PSP-re, mobilra, ipodra... konvertálni és a beállításait nem nagyon tudom mert automata, de a 320x240-es filmek amiket csinál gond nélkül lehet nézni TV-n vagy számítógépen pixelek nélkül. A filmek mérete 400 és 500 mega körül van.
Válasz küldése

Vissza: “Más oldalak”