5800-ra optimizált mobilfilmek!

Más weboldalakkal foglalkozó témák
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: mg1 »

Sil3nt írta:A Carlosca es Ben jovoltabol fel lehet tolteni az atkonvertalt filmeket az a Blade Sector torrent oldalra amik 5800-ara lettek optimalizalva, kerek mindenkit hogy olvassa el a feltoltesi szabalyzatot es normalisan, igenyesen toltson fel az oldalra.
Ha valaki konvertalni szeretne filmeket akkor a kerje el a beallitasokat Mg1 forumtarstol.
Koszonom a reszvetelt Mg1-nek es A Blade Sector staffjanak :)
Elnezest az offert.

A regisztracioert katt ide.
Ha konvertalni es feltolteni szeretnel filmeket az oldalra akkor irj egy pm-et Mg1-nek.
Bezony, bezony... Konvertáltam pár filmet az 5800-ámra, amit szeretnék másokkal is megosztani, és ebben segített nekem Sil3nt kolega :D

A filmek nagyon jó minőségűek, és mivel mp4-be konvertáltam, nem igényel másik lejátszót! Ráadásul minden egyéb eszközön nézhető, ami alkalmas az mp4 lejátszására!

Ha valaki szeretne filmet konvertálni, és feltölteni, akkor azt nálam kell jelezni, én majd útbaigazítom az illetőt! Mivel egyedül vagyok, szükségem lenne még pár feltöltőre!

2 filmet töltöttem fel eddig, amit regisztáció után egy torrent kliens segítségével le is tölthettek:
Wolf creek
Ong bak 2
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Hát sok sikert és ne lankadjon a kezdeti lelkesedés...
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: mg1 »

Salmi írta:Hát sok sikert és ne lankadjon a kezdeti lelkesedés...
Köszönöm szépen, ehhez csak az kell hogy az emberek tudjanak róla, és töltsenek, mert ha alig alig van pár emberke aki tölteni fog, akkor tök fölösleges tovább csinálni, mert nincs kinek, érted...
Avatar
Hartai
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009-04-14 kedd 20:45:29
Készüléktípus: nokia 5800 Silver
Tartózkodási hely: Izrael
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Hartai »

jobb lenne mondjuk ha nem torrenten hanem mondjuk a data.hu ra lenne feltöltve.. de van egyéb külföldi feltöltő oldal is ahova egy az egybe fel lehet tölteni 700mb is...
Gyuri
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Szerintem ez alapból halott 5let... Anno még én is nagyon lelkes voltam ezzel az ötlettel kapcsolatban... De ma már rájöttem, hogy én inkább leszedem netről a 700 megás avi filmet, és azt nézem meg telón :D
Ez a telóra optimalizált cucc azért nem jó, mert alig fogják seedelni... Aki meg annyira mp4-be akarja nézni, az is inkább letölti, és átkonvertálja... Mert még így is gyorsabb szerintem :D

De ez csak az én véleményem...

Mindenesetre sok sikert hozzá ;)
Kép
Kép
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

strust írta:Szerintem ez alapból halott 5let... Anno még én is nagyon lelkes voltam ezzel az ötlettel kapcsolatban... De ma már rájöttem, hogy én inkább leszedem netről a 700 megás avi filmet, és azt nézem meg telón :D
Ez a telóra optimalizált cucc azért nem jó, mert alig fogják seedelni... Aki meg annyira mp4-be akarja nézni, az is inkább letölti, és átkonvertálja... Mert még így is gyorsabb szerintem :D

De ez csak az én véleményem...

Mindenesetre sok sikert hozzá ;)
nekem az N95 azé néha beleziccent a 720*400as 1,4gigás avilejátszásába.(TV kábellel néztem,TVn,de élvezhető volt azé:)Bár lehet azért ziccegett be néha mert én barom a digicuccra tettem és mikor levettem onnan a telót olyan forró volt már hogy csodálkoztam hogy nem olvadt meg a gumi a hátlapon :confused2:
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

A melegedéstől lassul... Amúgy meg 1.4 gisás film az hogy lehetett??? ac3 hangal? Azt le se játsza a teló :D Egyszerű nem kell 1.4 gigás avit tölteni, hanem 700 megásat ;)
Kép
Kép
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: mg1 »

strust írta:Szerintem ez alapból halott 5let... Anno még én is nagyon lelkes voltam ezzel az ötlettel kapcsolatban... De ma már rájöttem, hogy én inkább leszedem netről a 700 megás avi filmet, és azt nézem meg telón :D
Ez a telóra optimalizált cucc azért nem jó, mert alig fogják seedelni... Aki meg annyira mp4-be akarja nézni, az is inkább letölti, és átkonvertálja... Mert még így is gyorsabb szerintem :D

De ez csak az én véleményem...

Mindenesetre sok sikert hozzá ;)
Ha külön leszeded a 700 megás filmet, meg még át is konvertálod, szerintem több idő mint ha leszeded egyből az enyémet, amit gépen, telón, meg mp4 lejátszón is megnézhetsz! Igaz dvd lejátszó asszem nem viszi, nem próbáltam még... Ráadásul nem igényel más lejátszót, a gyári is kitűnően viszi, tehát 5800-ra optimizált, de sok más cucc is viszi ;)
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: mg1 »

Hartai írta:jobb lenne mondjuk ha nem torrenten hanem mondjuk a data.hu ra lenne feltöltve.. de van egyéb külföldi feltöltő oldal is ahova egy az egybe fel lehet tölteni 700mb is...
Persze, a datáért fizetni kéne, hogy ne töröljék, meg korlátlanul le lehessn tölteni stb, a torrent meg viszonylag ingyenes... És akkor én még így is többet vesztek, mint nyerek ezen....
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

En is probalkoztam ezzel a bladesectoron.semmi ertelme...
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Válasz küldése

Vissza: “Más oldalak”