5800-ra optimizált mobilfilmek!

Más weboldalakkal foglalkozó témák
Avatar
Sil3nt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:05:36
Készüléktípus: Nokia N8-00 Silver
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Sil3nt »

strust írta:Én abból indultam ki, hogy már volt ilyen anno nokiapogramokon, és igenis volt hirdetve ezerrel... Kb 5 ember szedte le a filmet... Majd 1 hét múlva ott figyelt a döglött torrent...

Mi az, hogy más még ennyit sem tesz meg az oldalért XD Ez vicc... Nézz körül légyszives ;)
Szerinted akik csak kérdezni, és letölteni járnak ide azok fognak neked seedelni???
De erről ne nyissunk vitát!

Jó lenne ha beindulna ez a dolog, de ha egyszer nem indult be másodszor sem fog... :(

De én még mindig azt mondom, hogy sok sikert ;)
Na, na! Tisztelet a kivetelnek! Ezt irtam is, olvassd el megegyszer legyszives :)
Rengeteget tanultam az itteni emberektol es a leirasokbol, egy szoval sem mondtam hogy itt csak en gurizek hogy mindekinek jo legyen es nem is mondanam! Ezt most mar meg ne haragudj de ki kerem magamnak! Es igen, eleg sokan vannak akik meg ennyit sem tesznek, ezt te is tudod es hogy felreertes ne legyen hozzateszem megegyszer hogy TISZTELET A KIVETELNEK!
Csupan azert mert ha nem lettek volna itt azok az emberek akik nap mint nap segitenek masokon akkor egy tudatlan senki lennek!
Zenéim: http://soundcloud.com/sil3ntbeatz


Nokia N8 Silver Symbian Anna by Sil3nt Unbranded
Nokia 5800 v51.0.006 Sil3nt Xtreme Final RM-356 Unbranded HaCkEd
N81 8GB v21.0.010 RM-179 Unbranded HaCkeD
DEAD :'(
Rest In Peace [-KILLER-]
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: mg1 »

Igyekeztem azt a konvertálási beállítást kifejleszteni, amivel jó lesz a film minősége, és minnél kevesebb helyet foglaljon! De mivel fejlődik a technika, ezért már nem lehetne a jó minőséget megoldani 2-3 megával, mint anno 6680-on, vagy a 320x240-es kijelzőjű telóknál! A tubinak sokkal nagyobb felbontású kijelzője van, és muszáj arra méretezni a videót, hogy jó legyen a kép. Mellesleg az mp4-et több eszköz lejátsza mint az avit ;) Persze nekem is kényelmesebb lenne csak sima avit tölteni, és feltolni, bevallom én is ezt terveztem mielőtt megvettem volna a telcsit, de nincs normális lejátszó, én meg nem fogom szaggatva nézni a smartmovival...

A konvertálási beállítás meg ki van írva az 5800 topic első oldalára...
Avatar
92Laci92
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:59
Készüléktípus: C6+N-gage QD
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: 92Laci92 »

Az igaz hogy akad smartmovie-n de mondjuk ha a méretbe gondolkodok.inkább megnézek 3-4 filmet akadással(engem nem nagyon zavar,bár az tény hogy ilyen dolgokba hihetetlenül igénytelen vagyok) de ha mondjuk már egy filmet 300-és 400 mega közé lelehetne nyomni,akkor menne a dolog..vagyis én biztos töltenék,meg seedelnék...csak hát igazatok van hogy a kijelző felbontása nagy,így nem könnyű meló jó minőségű,és kis méretű film gyártása :(
Nokia 3410-->Nokia 6600--->Nokia 6630--->Nokia N95--->Nokia 5800 XM Blue(ellopták) ,,|,, --->Nokia N95--->Nokia C6+Nokia N-gage QD
Avatar
Sil3nt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:05:36
Készüléktípus: Nokia N8-00 Silver
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Sil3nt »

92Laci92 írta:Az igaz hogy akad smartmovie-n de mondjuk ha a méretbe gondolkodok.inkább megnézek 3-4 filmet akadással(engem nem nagyon zavar,bár az tény hogy ilyen dolgokba hihetetlenül igénytelen vagyok) de ha mondjuk már egy filmet 300-és 400 mega közé lelehetne nyomni,akkor menne a dolog..vagyis én biztos töltenék,meg seedelnék...csak hát igazatok van hogy a kijelző felbontása nagy,így nem könnyű meló jó minőségű,és kis méretű film gyártása :(
De szerinted mi jobb?
Tobb filmet felrakni pocsek minosegbe?
Kevesebb filmet felrakni jo minosegbe?
5800-anal 8 vagy 16 gigarol van szo, az meg meg sok is neha :)
Zenéim: http://soundcloud.com/sil3ntbeatz


Nokia N8 Silver Symbian Anna by Sil3nt Unbranded
Nokia 5800 v51.0.006 Sil3nt Xtreme Final RM-356 Unbranded HaCkEd
N81 8GB v21.0.010 RM-179 Unbranded HaCkeD
DEAD :'(
Rest In Peace [-KILLER-]
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: mg1 »

Sil3nt írta:De szerinted mi jobb?
Tobb filmet felrakni pocsek minosegbe?
Kevesebb filmet felrakni jo minosegbe?
5800-anal 8 vagy 16 gigarol van szo, az meg meg sok is neha :)
Nekem most csak 4 teljes film van fent, és van még 3 giga szabad hely... arra pedig fér még egy pár film. Minimum vagy 8 film ráfér, a 700megásból, hát kell ennél több?
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: mg1 »

mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: mg1 »

Feltöltötem a Hívatlan vendég-et!
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: rydair »

mg1 írta:Fentvan a Leszbbikus vámpír gyilkosok!!!
Az iszonyujó film :whaaa:
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
Peet_
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-09-04 pén. 14:21:30
Készüléktípus: 5800XM 8G Red-C6fw
Tartózkodási hely: Somogyszob/Nagyatád
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Peet_ »

Nekem is 8 gigás, aztán rajta van 5 másfél két, meg két és fél órás film,meg a clone wars első évadjából 10 rész, emellett még 190db zene, és még csurig most sem van(me van még 300mega hely :mrgreen: )

Anúgy bladesectorra most töltöttem fel a Star wars ep3-mat. (keressétek: pda/mobil keresőbe revenge)
900mb.
Tudom, nem mostani, de fanoknak mindenképp kötelező darab, na és nem mellesleg iskolapéldája, hogy kiváló minőségben egy röpke két és fél órás mozi meg sem kottyan a tubikának :yeah:

Hja és köszi mg1 fórumtársnak a kimerítő segítségnyújtást!
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: mg1 »

Peet_ írta:Nekem is 8 gigás, aztán rajta van 5 másfél két, meg két és fél órás film,meg a clone wars első évadjából 10 rész, emellett még 190db zene, és még csurig most sem van(me van még 300mega hely :mrgreen: )

Anúgy bladesectorra most töltöttem fel a Star wars ep3-mat. (keressétek: pda/mobil keresőbe revenge)
900mb.
Tudom, nem mostani, de fanoknak mindenképp kötelező darab, na és nem mellesleg iskolapéldája, hogy kiváló minőségben egy röpke két és fél órás mozi meg sem kottyan a tubikának :yeah:

Hja és köszi mg1 fórumtársnak a kimerítő segítségnyújtást!
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Így akartad igaz? :D

Bocsi srácok hogy a héten még nem jött semmi, csak nemnagyon értem rá. Pont ezért is kellene több feltöltő...
Válasz küldése

Vissza: “Más oldalak”