AX Themes - Igényes Nokia Témák

Más weboldalakkal foglalkozó témák
Avatar
AttisX
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:13:06
Készüléktípus: N86 8MP
Tartózkodási hely: Itt is, ott is...
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: AttisX »

Az ikonok ügyében nem engedek. Ez nálam elvi kérdés: csak saját készítésü ikonokkal dolgozom. Ráadásul számomra kifejezetten antipatikus ez az új default ikon készlet. Nem értem a nokiának miért kellett pont erre lecserélnie a jó öreg 3D ikonokat... :wacko:
Nokia Theme Artist

Kép

Kép
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

AttisX írta:Az ikonok ügyében nem engedek. Ez nálam elvi kérdés: csak saját készítésü ikonokkal dolgozom. Ráadásul számomra kifejezetten antipatikus ez az új default ikon készlet. Nem értem a nokiának miért kellett pont erre lecserélnie a jó öreg 3D ikonokat... :wacko:
:cry2: :cry2: :cry2: :confused3: :cry3:

/*Mármint ezzel nem azt akarom mondani hogy a te ikonjaid nem szépek, nagyon is azok, de hát mint már mondtam SN-on, nem az én stílusom sajnos...*/
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
klaussn95
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 19:33:07
Készüléktípus: Nokia N8 16GB + 8GB microSD
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker Káposztásmegyer 2
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: klaussn95 »

Szerintem AttisX témái nagyon szépek. És a Touch ikonok valóban csinik, de nekem nem nagyon tetszenek. És lehet nem is illenének a téma tematikájához. AttisX eredeti ikonjai szerintem sokkal jobban illenek az adott ötlethez.

Hajra AttisX! Remélem korrekt lesz. Eddig az. :D
Nokia N8 16GB + 8GB Kingston Mermory Card
H*cked Belle
NokiaProgramok Mindörökké!! :D :yes:
Nyugodj békében [-KILLER-]!!!
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

AttisX írta:Az ikonok ügyében nem engedek. Ez nálam elvi kérdés: csak saját készítésü ikonokkal dolgozom. Ráadásul számomra kifejezetten antipatikus ez az új default ikon készlet. Nem értem a nokiának miért kellett pont erre lecserélnie a jó öreg 3D ikonokat... :wacko:
szia!Nagyon szépek a témáid csak mivel ezüst a telóm eleje és 2évig fekete telóm volt fekete témával,ezért nem szívesen raknék most be feketét,de a te oldaladon nem találtam nagyon világosat :sad: Amúgy a fekete/sötét témáid állati jók :taps2: de tényleg fantasztikusak, :censored: jók :taps2: világos témát nem tervezel készíteni a közeljövőben?
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: Salmi »

AttisX írta:Az ikonok ügyében nem engedek. Ez nálam elvi kérdés: csak saját készítésü ikonokkal dolgozom. Ráadásul számomra kifejezetten antipatikus ez az új default ikon készlet. Nem értem a nokiának miért kellett pont erre lecserélnie a jó öreg 3D ikonokat... :wacko:
Ez teljesen jó gondolkodás szerintem! Így teljesen egyedi munkát adsz ki kezedből. Ne siess el egy témát se, hogy mihamarabb kiadd, inkább nyugodtan, de szuperül csináld meg őket ;) !

Továbbra is várom az oldalamra a munkáidat :yeah: !
XSB
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2009-07-27 hétf. 21:41:42
Készüléktípus: 5800 ExpressMusic + N73 ME
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: XSB »

A Tube alap ikonszettje tényleg ritka ronda. A látványtervek szépek nagyon, és örülök, hogy ingyen hozzáférhető lesz. Paypalom nincsen, de egy 500-1000 forintot megérne szerintem egy rendesen összerakott téma letöltése.

Én most vmi Red and Black nevű témát használok, egész normális, de lehetne jobb is. S60 V3-ra a Flame XR témád tetszik leginkább, kár, hogy az N73-mom nincs már meg :S. Viszont szerintem ne csak PRO változat legyen, hanem legyen egy alapabb fajta is. Zedge-en néztem, de nem találtam meg egyik téma alapváltozatát se (lehet, hogy csak én vagyok gyökér), szóval szerintem töltsd fel, és írd be a SIS file megjegyzéséhez, hogy a teljes elérhető az oldaladon. WIP topic tényleg nem rossz, nálunk is szokás CarbonGear-en (GTA modding), sok ötletet és visszajelzést kaphatsz, amik majd jól jönnek.

Az pedig, hogy fizetős lett, szerintem tök normális, a pénz mindig motiválóerő. Én 3D modelleket csinálok, de normálisan eladni sehol se tudom, így GTA-hoz kiadom hébe-hóba.

Tesztelést meg szerintem bárki vállalna az oldalon :) Egyszer, még carbide.UI előtt, vmi S60 Theme Creatorral próbálgattam a szárnyamat én is 7610-re, de nem sokat tudtam kezdeni vele (főleg, hogy nem értek se photoshophoz se ilyenhez).

A V5 alap ikonszettje meg szerintem is baromi ronda :(
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Tényleg, AttisX, hogy áll az NP téma?
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
AttisX
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:13:06
Készüléktípus: N86 8MP
Tartózkodási hely: Itt is, ott is...
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: AttisX »

fonix232 írta:Tényleg, AttisX, hogy áll az NP téma?
Készülget. Igazából csak az ikonkészlettel haladok nagyon lassan (nem olyan egyszerű feladat 800 darab ikont egyessével meg "rajzolni", különösen úgy hogy világos és sötét háttéren is egyarát jól mutassanak), úgyhogy 1-2 hónapig még biztosan eltart. Egyébként a korai koncepciót kissé átdolgotzam, illetve már nem egy téma készül, hanem kettő. Egy az eredeti elképzelés szerint: a Menüben világos háttér+fej és lábléc, valamint egy másik egyszerűbb, ami a menüben is az alap háttérképet használja (NP logó nélkül).

Kép

Kép

;)
Nokia Theme Artist

Kép

Kép
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: rydair »

lol ez baró :D
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Nagyon szép, fényes ikonok! :cool3:
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Más oldalak”