AX Themes - Igényes Nokia Témák

Más weboldalakkal foglalkozó témák
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: moco »

hmmm. csini lesz :) :yes:
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Hm, az új ikonok tetszenek...
Esetleg nem gondolkodsz a kiadásukon?

És pár észrevételke:
- A 4-es képen a második kép: ott fent az a Settings átmenet nem olyan szép, szerintem csökkentsd le az elem ikon sávjára!
- Az ikonok gyönyörűek, de egy kis "színt" tudnál beléjük csempészni? vagyis még többet! Mint mikor a TV-n állítjuk a Színt, azaz erősebb vörösek satöbbi!
- Lehetne egy külön FP2-es verzió? ha lehet akkor abban módosítanád az alkalmazásfutás jelző ikonját? Azt a kis karikát amit a Menu.mif módosítása trükként is ismerünk!
- A háttér külső része egy kisit elsötétedhetne, mintha a nagy NP logót világítanád meg egy képzeletbeli hátrébb lévő fénnyel!
- Az Fp2 verzióban a menü kiválasztónégyzetét átlátszóvá tennéd?

Ennyi lenne! és ha ezek nincsenek is meg, akkor is letöltöm és használom mert nagyon szép téma!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: moco »

fonix. nem gondolod, ha majd teljesen készen lesz és felteszed a telóra, esetleg akkor lehetne ötletezni? nem az első témája, gondolom több a tapasztalata már hozzá.
fonix esetleg belehúzhatsz, lássuk a Te témádat is!
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
AttisX
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:13:06
Készüléktípus: N86 8MP
Tartózkodási hely: Itt is, ott is...
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: AttisX »

fonix232 írta: "..."
- A 4-es képen a második kép: ott fent az a Settings átmenet nem olyan szép, szerintem csökkentsd le az elem ikon sávjára!
"..."
Hát ha jól értelmeztem, amit írtál, akkor az valahogy így nézne ki: [link]. Nem hinném, hogy ez ilyen formában túl népszerű lenne... :sly:

A többit majd meglátjuk...
Nokia Theme Artist

Kép

Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: Damir »

A másikkal ellentétben ez már sokkal jobban tetszik :yeah:
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

AttisX írta:
fonix232 írta: "..."
- A 4-es képen a második kép: ott fent az a Settings átmenet nem olyan szép, szerintem csökkentsd le az elem ikon sávjára!
"..."
Hát ha jól értelmeztem, amit írtál, akkor az valahogy így nézne ki: [link]. Nem hinném, hogy ez ilyen formában túl népszerű lenne... :sly:

A többit majd meglátjuk...

AttisX pontosan valami ilyesmire gondoltam! És szerintem így sokkal szebb, valahogy a teljes területre átmenet sosem jött be annyira...
moco írta:fonix. nem gondolod, ha majd teljesen készen lesz és felteszed a telóra, esetleg akkor lehetne ötletezni? nem az első témája, gondolom több a tapasztalata már hozzá.
fonix esetleg belehúzhatsz, lássuk a Te témádat is!
Mocó én ezeket mind az előzetes kép alapján mondtam! És csak azért "ötletezek" most mert ha utána ötleteznék akkor egy csomó olyan pluszmunka lenne ami elkerülhető lenne! És igen én is csináltam pár témát (többsége nem elég jó a kiadáshoz) de sajnos az Arcturus-al van egykét kisebb gond (pl v3-ra simán átmegy sis-be, de v5-re ha módosítom a főoldal ikonjait, a menü és telefonkönyv ikont (amik lent vannak, a két gomb) akkor egyből hibát ír ki...)


Amúgy sok sikert a témához AttisX, és ha kell pár tesztalany (pontosabban kettő, egy FP2-es és egy v5-ös teló) akkor csak szólj!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
AttisX
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:13:06
Készüléktípus: N86 8MP
Tartózkodási hely: Itt is, ott is...
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: AttisX »

fonix232 írta:
AttisX pontosan valami ilyesmire gondoltam! És szerintem így sokkal szebb, valahogy a teljes területre átmenet sosem jött be annyira...
Hát ne tudom. Személyszerint engem (és valószínűleg a többséget is) zavarná, hogy nem látszanak rendesen a Térerő/ Akku indikátorok. Azt pedig nem lehet megcsinálni, hogy külön-külön grafikát rakj be a Készenléti képernyőre és a Menübe. A rendszer ugyanazokat az elemeket használja mindkét nézetben, úgyhogy itt maradni fog az eredeti megoldás. :hmm2:

Ami a béta tesztereket illeti, ha FP2-esekre nem is annyira, de v5-ösökre szükségem lesz. Majd ha itt lesz az ideje úgyis jelzem... ;)
Nokia Theme Artist

Kép

Kép
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

AttisX írta:
fonix232 írta:
AttisX pontosan valami ilyesmire gondoltam! És szerintem így sokkal szebb, valahogy a teljes területre átmenet sosem jött be annyira...
Hát ne tudom. Személyszerint engem (és valószínűleg a többséget is) zavarná, hogy nem látszanak rendesen a Térerő/ Akku indikátorok. Azt pedig nem lehet megcsinálni, hogy külön-külön grafikát rakj be a Készenléti képernyőre és a Menübe. A rendszer ugyanazokat az elemeket használja mindkét nézetben, úgyhogy itt maradni fog az eredeti megoldás. :hmm2:

Ami a béta tesztereket illeti, ha FP2-esekre nem is annyira, de v5-ösökre szükségem lesz. Majd ha itt lesz az ideje úgyis jelzem... ;)

Ami azt illeti, egész jól látszik ahogy most meg lett csinálva! De ha az átmenet átlátszatlanságát csökkented, akkor kapsz egy halvány tükröződés-effektet és még az ikonok is látszódnak!

FP2 pedig azért fontos tesztelés szempontból mert azon egy csomó változtatás lett, pl a hívóképernyők (teljes módosítás az FP1-hez képest) meg még jópár kiegészítő!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
AttisX
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:13:06
Készüléktípus: N86 8MP
Tartózkodási hely: Itt is, ott is...
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: AttisX »

Főnix,

Rugózhatunk még ezen, de attól még tény marad, hogy az általad preferált verziónál pl. útcán, erősen megvilágított környezetben, esélytelen lesz leolvasni a térerő/ akku töltöttség szintjét (de még bent is erőltetni kell a szemet, hogy lássa az ember, melyik hány egységen áll), mert az indikátorok egyszerűen egybeolvadnak a világos háttérrel.

De felőlem szavazhatunk is róla, hogy melyik legyen. Az első képen az eredeti (szerintem ergonómikusabb), míg a második a főnix232 által elképzelt kialakítás látható:

Kép

Amelyikre többen voksoltok az lesz. Pont.

.
.
.

FP2-es teszterekre azért nincs szükségem, mert lassan két év témázgatással a hátam mögött, kis túlzással élve, már álmomból felverve is tudom mi hogy van a témákban. A kényesebb területeket meg többször ellenőrzöm magam is. A v5-ös rendszerrel viszon abszolut nincs tapasztalatom, ezért van/ lesz szükségem segítségre... :)
Nokia Theme Artist

Kép

Kép
Avatar
B0SS
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:14
Készüléktípus: Sony Ericsson Live with Walkma
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pécs-Szekszárd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: B0SS »

Én az elsőre szavaznék, valóban ,,olvashatóbb".
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Más oldalak”