AX Themes - Igényes Nokia Témák

Más weboldalakkal foglalkozó témák
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: ferret »

Első ;)
Már csak azért is :mhihi:
Kép Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: Damir »

Sorry fonix232, de első :D

Köszönjük, hogy ennyit foglalkozol velünk AttisX :Notworty:
Avatar
kiseszter
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009-06-12 pén. 12:18:34
Készüléktípus: SG S4mini NokiaLumia520
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: kiseszter »

Nekem is az első tetszik.
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

AttisX írta:Főnix,

Rugózhatunk még ezen, de attól még tény marad, hogy az általad preferált verziónál pl. útcán, erősen megvilágított környezetben, esélytelen lesz leolvasni a térerő/ akku töltöttség szintjét (de még bent is erőltetni kell a szemet, hogy lássa az ember, melyik hány egységen áll), mert az indikátorok egyszerűen egybeolvadnak a világos háttérrel.

De felőlem szavazhatunk is róla, hogy melyik legyen. Az első képen az eredeti (szerintem ergonómikusabb), míg a második a főnix232 által elképzelt kialakítás látható:

--Kép--

Amelyikre többen voksoltok az lesz. Pont.

.
.
.

FP2-es teszterekre azért nincs szükségem, mert lassan két év témázgatással a hátam mögött, kis túlzással élve, már álmomból felverve is tudom mi hogy van a témákban. A kényesebb területeket meg többször ellenőrzöm magam is. A v5-ös rendszerrel viszon abszolut nincs tapasztalatom, ezért van/ lesz szükségem segítségre... :)

Jajj AttisX félreértettél!
A kék felület az maradhat a teljesen, csak a fehér tükröződés/csillanás/világítás (válaszd ki a szimpatikusat) menjen le abba a kis sávba!
Ezért volt olyan fura hogy ezt mondtad, hogy nem olvasható!


De ha e kettő közül kéne választani akkor tényleg az első!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
AttisX
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:13:06
Készüléktípus: N86 8MP
Tartózkodási hely: Itt is, ott is...
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: AttisX »

Főnix,

Lehet, hogy félre értettelek, de akkor miért nem javítottál ki egyből, hogy nem erre gondoltál. :?2: Ehelyet írtad ezt:
fonix232 írta:
AttisX írta:
Hát ha jól értelmeztem, amit írtál, akkor az valahogy így nézne ki: [link]. Nem hinném, hogy ez ilyen formában túl népszerű lenne... :sly:

A többit majd meglátjuk...

AttisX pontosan valami ilyesmire gondoltam! És szerintem így sokkal szebb, valahogy a teljes területre átmenet sosem jött be annyira...
Mindegy részemről a téma lezárva. Marad az első megoldás...
Nokia Theme Artist

Kép

Kép
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

AttisX írta:Főnix,

Lehet, hogy félre értettelek, de akkor miért nem javítottál ki egyből, hogy nem erre gondoltál. :?2: Ehelyet írtad ezt:



Mindegy részemről a téma lezárva. Marad az első megoldás...
Azért nem javítottalak ki mert azt hittem hogy meg fogod növelni a kék méretét a teljes mezőre, azaz az "átlátszó" rész csak ideiglenes, mert nem akartál vacakolni annak a külön átméretezésével. És rendben, téma lezárva, ezzel kapcsolatban ez az utolsó hozzászólásom, ígérem!

Egy kérdés: kb hány százaléknál jársz a témával?
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
AttisX
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:13:06
Készüléktípus: N86 8MP
Tartózkodási hely: Itt is, ott is...
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: AttisX »

fonix232 írta:
Egy kérdés: kb hány százaléknál jársz a témával?
Ez nézőpont kérdése. A v5-ös verzióval még sehol. A v3-asokból (FP1, FP2, E71) viszont, ha nagyon akarnám, két héten belül tudnék alapikonos verziókat prezentálni. De mivel most lendültem bele az ikon készítésbe, nem akarok mással foglalkozni, mert csak kizökkentene. Az ikonkészletből egyébként most kb. 10 százalék van készen, ez durván 70-80 darabot jelent. Ha tudom tartani a jelenlegi, napi 15-20 darabos tempót (ha megszakadok se tudok ennél többet elkészíteni), akkor még 1-1,5 hónap míg elkészülök.
Nokia Theme Artist

Kép

Kép
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: moco »

szívesen beszállok a tesztelésbe tubikámmal (5800)
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
B0SS
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:14
Készüléktípus: Sony Ericsson Live with Walkma
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pécs-Szekszárd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: B0SS »

moco írta:szívesen beszállok a tesztelésbe tubikámmal (5800)

Ha E szériás tesztalany kell akkor beszállok az e71-el. :)
hammerjoe
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 11:10:44
Készüléktípus: Samsung I8910 HD 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AX Themes - Igényes Nokia Témák

Hozzászólás Szerző: hammerjoe »

fonix232 !! Nem veszed észre, hogy kezd terhes lenni a tudálékoskodásod? Attól, hogy ezt így nem közölték veled, ha egy kicsit olvasol, elég rendesen kiérződik, hogy köszönik szépen, de nem kérnek belőle! Lehet, hogy rájöttél egy-két dologra, de jelenleg ott tartasz, hogy meg akarod mondani, hogyan készüljön a téma /mi legyen benne, hogy legyen benne,....stb/, amit ráadásul még nem is te készítesz! Ha nem tetszik amit látsz, akkor HAJRÁ, készíts magad egy témát! De a te neved, eddig sehol nem találtam! Úgyhogy bizonyíthatsz, hogy értesz hozzá, mondjuk...hmmm pl. ide is felrakhatnál néhányat a zseniális "biztos tökély" témáidból!! Könnyű fikázni, nemtetszéseket nyilvánítani, más munkájáról! Végigolvasva a topicot kiderül, az elején épp csak hozzá "szagolni" tudtál a dolgokhoz! Most meg, te vagy a "nagy" szakértő, aki megmondja, hogy hogyan is kell készíteni egy témát! Ráadásul, elég szánalmas, ahogy egy-egy témáért kuncsorogsz! Leírom megint: HAJRÁ készíts magadnak témát, az biztosan tükrözi majd a -szerintem furcsa- ízlésedet, és abba úgy okoskodhatsz ahogy neked jólesik! AttisX-et meg hagyd dolgozni, és ne hátráltasd a zseniálisabbnál zseniálisabb ötleteiddel! Szerintem, egyértelműen elég nagy különbség van kettőtök között, és nem feléd billen a mérleg nyelve!
A többieknek:Tudom hogy nem mindenkinek fog tetszeni az írásom, de már kezdett pofátlanságba torkollani, az amit csinált! Mind a nyalizás, mind az okoskodás! És nem vette észre magát, hiába szóltak rá! Sajnos az ilyen emberekkel, csak így lehet szót érteni! Ha valaki mást esetleg sértett volna a hsz-em, attól elnézést kérek, nem neki szóltak a bántó sorok! Ígérem, hogy nem fogom folytatni, és nem megyek bele, egy esetleges "adok-kapok"-ba, nem teszem ezzel tönkre a topicot!
Egy fórum, ahol szabadon hozzászólhatsz, megkötések nélkül!
http://i8910forum.atw.hu/phpBB3/index.php
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Más oldalak”