Csengőhangok topicja

Telefonokra tölthető médiák témái
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Csengőhangok topicja

Hozzászólás Szerző: potter55 »

bodnar20 írta:Sziasztok.Ti milyen programmal, vagy mivel vagtok ki reszleteket mondjuk 1 mp3 as file-bol?
Én telefonon az Mp3Cube programot használom.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Csengőhangok topicja

Hozzászólás Szerző: ferret »

bodnar20 írta:Sziasztok.Ti milyen programmal, vagy mivel vagtok ki reszleteket mondjuk 1 mp3 as file-bol?
Én mp3DirectCuttal.(PC-s)
Kép Kép
duncan10
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-10-27 szer. 14:00:51
Készüléktípus: Nokia 6300
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Csengőhangok topicja

Hozzászólás Szerző: duncan10 »

Sziasztok, a Nokia 5230as telefonban van egy csengőhang (üzenethang) amit nem találok, pedig nagyon kéne. message7.aac a fájl neve, de sajnos nem tudjuk átküldeni a telefonról, és már a netet is végigkerestem de nem találtam meg. Valaki elérhetővé tudná nekem tenni ?
A Ghost Writer című filmben is ilyen csengőhangja van Ewan McGergornak és nagyon tetszett.

Előre is köszönöm a segítséget,
Duncan
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Csengőhangok topicja

Hozzászólás Szerző: potter55 »

duncan10 írta:Sziasztok, a Nokia 5230as telefonban van egy csengőhang (üzenethang) amit nem találok, pedig nagyon kéne. message7.aac a fájl neve, de sajnos nem tudjuk átküldeni a telefonról, és már a netet is végigkerestem de nem találtam meg. Valaki elérhetővé tudná nekem tenni ?
A Ghost Writer című filmben is ilyen csengőhangja van Ewan McGergornak és nagyon tetszett.

Előre is köszönöm a segítséget,
Duncan
Az x-plore-ban először be kell állítani., hogy Menü-Eszközök-Beállítások és itt az első négyet kell kipipálni. Utána a Z meghajtón megtalálod a data/sounds/digital mappában. Onnét másold át pl az E meghajtóra (memóriakártyára) és utána már át tudod küldeni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
duncan10
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-10-27 szer. 14:00:51
Készüléktípus: Nokia 6300
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Csengőhangok topicja

Hozzászólás Szerző: duncan10 »

Bár nem Nokia kérdés, hanem Samsung D900.. Azt tudjátok honnan tudok letölteni eredeti csengőhangokat ? Tehát arra gondolok, amik eredetileg gyárilag már bentvannak a telefonban - ezek a standard csengések.

Rájöttem, hogy a Ghost Writer című filmben nem is Nokiája van a fickónak, hanem Samsung-ja, és még mindig az után a csengőhang után kutatok..
Már átbrowsoltam a netet googlen keresztül, de nem találtam meg amit keresek.

Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Csengőhangok topicja

Hozzászólás Szerző: potter55 »

duncan10 írta:Bár nem Nokia kérdés, hanem Samsung D900.. Azt tudjátok honnan tudok letölteni eredeti csengőhangokat ? Tehát arra gondolok, amik eredetileg gyárilag már bentvannak a telefonban - ezek a standard csengések.

Rájöttem, hogy a Ghost Writer című filmben nem is Nokiája van a fickónak, hanem Samsung-ja, és még mindig az után a csengőhang után kutatok..
Már átbrowsoltam a netet googlen keresztül, de nem találtam meg amit keresek.

Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!
Nézd meg ezeket.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
krueger
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-10-02 szomb. 15:10:46
Készüléktípus: iphone4
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Csengőhangok topicja

Hozzászólás Szerző: krueger »

sziasztok
valki nem tudja hogy az eredeti 3210-es csengohangokat honnan tudnam megszerezni letolteni?
koszi
Avatar
tomika085
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 16:30:25
Készüléktípus: Samsung S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: Csengőhangok topicja

Hozzászólás Szerző: tomika085 »

Sziasztok!Kellene nekem az N95-ös gyári csengőhangjai MP3-ban.Nekem megvan itthon az összes csak az a baj hogy AAC-ben vannak és az nekem nem jó.A Samura szeretnék rárakni egy hangot Root Explore-el és az MP3-asokat beveszi.Ezt onnan tudom hogy van itthon gyári HTC csegőhangok MP3-ban,rátettem és most már HTC hangok is vannak a telómon ;) .Esetleg valami konvertáló program is jöhet.Köszikeeee :D .
Múlt: Nokia 3310, Nokia 3410, Samsung X660, Samsung E250, Nokia N95 8Gb, Nokia N96, Samsung I9000.
Jelen: Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy S4, Galaxy S4 Mini, Nokia N80
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Csengőhangok topicja

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

tomika085 írta:Sziasztok!Kellene nekem az N95-ös gyári csengőhangjai MP3-ban.Nekem megvan itthon az összes csak az a baj hogy AAC-ben vannak és az nekem nem jó.A Samura szeretnék rárakni egy hangot Root Explore-el és az MP3-asokat beveszi.Ezt onnan tudom hogy van itthon gyári HTC csegőhangok MP3-ban,rátettem és most már HTC hangok is vannak a telómon ;) .Esetleg valami konvertáló program is jöhet.Köszikeeee :D .
http://www.google.hu/#sclient=psy&hl=hu ... 467f6e5e46
Kép
Kép
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Csengőhangok topicja

Hozzászólás Szerző: potter55 »

tomika085 írta:Sziasztok!Kellene nekem az N95-ös gyári csengőhangjai MP3-ban.Nekem megvan itthon az összes csak az a baj hogy AAC-ben vannak és az nekem nem jó.A Samura szeretnék rárakni egy hangot Root Explore-el és az MP3-asokat beveszi.Ezt onnan tudom hogy van itthon gyári HTC csegőhangok MP3-ban,rátettem és most már HTC hangok is vannak a telómon ;) .Esetleg valami konvertáló program is jöhet.Köszikeeee :D .
Ez a konvertáló ha jól tudom támogatja az acc-t.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Csengöhangok, háttérképek, animációk”