PC suite, OVI suite probléma!

Telefon és PC összeköttetésekkel kapcsolatos hibák témái
Gézuska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-03-16 hétf. 13:46:04
Készüléktípus: 5800 nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Gézuska »

Sziasztok! Én Géza vagyok,és egy 5800 ás nokia tulajdonosa.A telefon nagyon tetszik,de sajnos a mai technologia ellenére nagyon sok gondom van vele! Mielött megvettem,nagyon sokat nézegettem a forumokat-de sajnos a lényeg elmaradt! A telefon nagyon jó,és szép. De a régi nokia gondok is kisérik az uj telokat is! Nem javultak! A mostani gondomon a szerviz sem tudott segiteni.Hiába a frissités-semmi! A gond a következő!
- A PC suite-ha felteszem a telot a gépre adat kábellel,egy darabig oké a dolog! megy az adat ide-oda! de egyszer csak ez megszünik! és akár mit csinálok-semmi! már probáltam új PC suit-tal,ki-be huzogattam a kábelt-de semmi! Nem tudna valaki segiteni,hogy ilyenkor mi a probléma,és mit lehet tenni? mert nekem az lenne a termszetes,h be dugom-és használom! De nem!
- A másik gond,a témák! Erre a telefonra valahogy nem találok letölthető,szép és értelmes témákat! És mivel korlátlan netem van,sok időt töltök a témával-semmi! van! de a java az nem jó a telomra,vagy tanustvány hibás! Nekem pannonos a telefonom,és kék. De a RED tetszene,és ilyet sehol sem találtam.A laptopomon vista van! Ha valaki tudna segiteni,azt nagyon meg köszönöm,és bocsi ha sokat irtam! Sziasztok.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: PC suite-probléma!

Hozzászólás Szerző: Damir »

Szia!

Tubinál szokták ajánlani a formázást, utána tökéletesen működik a telefon, lehet, hogy neked is érdemes lenne kipróbálni ;)

Olyan nincs, hogy a szerviz nem tudja megoldani, akkor adjanak egy másik telefont.... Légy határozott, ilyet nem csinálhatnak, hogy ezzel a dumával lekoptatnak :!:

Témát a letöltések között találsz ;)

Ezt érdemes elolvasnod: http://www.nokiaprogramok.hu/forum/view ... =107&t=140 ;)
Gézuska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-03-16 hétf. 13:46:04
Készüléktípus: 5800 nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite-probléma!

Hozzászólás Szerző: Gézuska »

Szia. Tudod a telefon Pannon elöfizetéses! Igy ha be is viszem a szervizbe ők csak érdemben segitenek! A baj az hogy eleve a Pc suite ,és a blutusz problémával mentem be! Mikor elhoztam a telefont és haza jöttem vele akkor is ugyan az volt a gond! A pc suite kb 10 percig birja-és le áll! Ilyenkor a blutusz sem megy! Egyáltalán! nem találják meg egymást. És hiába a frissitések-semmi! Most a pannonos telomra a függtelen frissitést tették rá,mert a nokiának nincs pannonos frissitése! De ez sem oldott meg a gondokat! A probléma maradt ugyan az! Persze nem szivügyem a szervizben balhézni,mivel használnám a telot,de ez a forum az uccso lehetőség a szerviz balhé elött! köszi a gyors választ. szia.
Gézuska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-03-16 hétf. 13:46:04
Készüléktípus: 5800 nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite-probléma!

Hozzászólás Szerző: Gézuska »

Még annyit hogy miota meghülyült a PC suite,a gépem állandoan kiirja h valami kompantibilitási probléma van! egy kis ablakban! nekem vista van a gépemen. milyen gond lehet ez amitől csak egy ideig megy a pc suite?? és ami dühitő,h a blutusszal sem megy a telo!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: PC suite-probléma!

Hozzászólás Szerző: Damir »

Gézuska írta:Szia. Tudod a telefon Pannon elöfizetéses! Igy ha be is viszem a szervizbe ők csak érdemben segitenek! A baj az hogy eleve a Pc suite ,és a blutusz problémával mentem be! Mikor elhoztam a telefont és haza jöttem vele akkor is ugyan az volt a gond! A pc suite kb 10 percig birja-és le áll! Ilyenkor a blutusz sem megy! Egyáltalán! nem találják meg egymást. És hiába a frissitések-semmi! Most a pannonos telomra a függtelen frissitést tették rá,mert a nokiának nincs pannonos frissitése! De ez sem oldott meg a gondokat! A probléma maradt ugyan az! Persze nem szivügyem a szervizben balhézni,mivel használnám a telot,de ez a forum az uccso lehetőség a szerviz balhé elött! köszi a gyors választ. szia.

Ha frissítették akkor valószínűleg 20ast tették fel, azzal eddig senki nem panaszkodott.
Viszont így meg a hard reset, szerintem érdemes megpróbálni. Mindent törölni fog a telefonról, ezért érdemes biztonsági mentést csinálni ;)
Bővebben: http://www.smartnews.hu/2009/02/hard-re ... a-5800-an/ ;)

Nekem is Vista van, semmi gond a kapcsolódással, bár N95öm van, de már 4 órája folyamatosan BT-n keresztül kapcsolódva van....
Esetleg próbáld meg újratenni a PcSuite-ot :roll:
Legfrissebb verziót a Nokia oldalán találsz :!:
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: PC suite-probléma!

Hozzászólás Szerző: plunk »

Gézuska írta:Még annyit hogy miota meghülyült a PC suite,a gépem állandoan kiirja h valami kompantibilitási probléma van! egy kis ablakban! nekem vista van a gépemen. milyen gond lehet ez amitől csak egy ideig megy a pc suite?? és ami dühitő,h a blutusszal sem megy a telo!
Nokia Cabel Driverel lehet a hiba ha kompatibilitásos gondokat ír a géped.
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Piero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite-probléma!

Hozzászólás Szerző: Piero »

Szia Gézuska!

Nem lehet h abba a bizonyos USb portba más eszkozt is duktál már? Mert előfordulhat ilyen esetben h a meghülyül tőle, én is jártam így már... Próbáld meg szerintem egy olyan usb portra dugni amivel biztos h nem kapcsolodtál még a gépre

Üdv: Piero
Gézuska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-03-16 hétf. 13:46:04
Készüléktípus: 5800 nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite-probléma!

Hozzászólás Szerző: Gézuska »

plunk írta:
Gézuska írta:Még annyit hogy miota meghülyült a PC suite,a gépem állandoan kiirja h valami kompantibilitási probléma van! egy kis ablakban! nekem vista van a gépemen. milyen gond lehet ez amitől csak egy ideig megy a pc suite?? és ami dühitő,h a blutusszal sem megy a telo!
Nokia Cabel Driverel lehet a hiba ha kompatibilitásos gondokat ír a géped.
Ha az! Akkor mit lehet tenni?? a Hard reset,és a formázás azért nem lenne jó,mert akkor nekem csak igy müködne a kapcsolat! Ha fel teszem a gépre a telot,és 10 perc mulva megadja magát-akkor hard reset? és minden alkalommal?? az nagy gáz lenne! Ezt a gondot valahogy más hogy kellene megodani! A frissités elött is ilyen volt! És most is szar! tehát gyakorlatilag volt hard reset! és utána sem oldodott meg!
Gézuska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-03-16 hétf. 13:46:04
Készüléktípus: 5800 nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite-probléma!

Hozzászólás Szerző: Gézuska »

Piero írta:Szia Gézuska!

Nem lehet h abba a bizonyos USb portba más eszkozt is duktál már? Mert előfordulhat ilyen esetben h a meghülyül tőle, én is jártam így már... Próbáld meg szerintem egy olyan usb portra dugni amivel biztos h nem kapcsolodtál még a gépre

Üdv: Piero
szia. ez jo ötlet! megprobálom! bár a gépemen csak 3 port van-abbol kettöben tuti probáltam! de megnézem!
Gézuska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-03-16 hétf. 13:46:04
Készüléktípus: 5800 nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite-probléma!

Hozzászólás Szerző: Gézuska »

ki probáltam egy másik portot,és semmi! jobb alul ahol a kis parancs ikonok vannak ott egy kunfu jel"" az azt jelzi h nincs kapcsolat! de bementem a beállitásokba-és ott is jelzi h a dugot dugjam be"" de már rég be van dugva! amikor össze dugom akkor a telefon meg kérdezi h pc suite?? én nyomom az igent! azt semmi! most megint itt a villog az az ablak! INTERAKTIV SZOLGÁLAT-ÜZENET MEGJELENITÉSE-EZ A HIBA A WINDOS RENDSZERREL VALO RÉSZLEGES KOMPANTIBILITÁSI PROBLÉMÁBOL ERED! szerintetek??
Válasz küldése

Vissza: “Telefon-PC kommunikációs problémák”