PC suite, OVI suite probléma!

Telefon és PC összeköttetésekkel kapcsolatos hibák témái
buffalol
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-07-27 szer. 10:20:41
Készüléktípus: NOKIA E71
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: buffalol »

Aaaaa ebbe belehulyulok. :bolond2:
Megneztem millio weboldalt,de egyik sem ad hasznalhato infot :duhos2: .A problemam jelenleg az,hogy (amire rajottem :otlet: )mivel a telo a lock code-ot keri,igy nem tudom feltelepiteni a telo-driver-t a PC-re sem,mikor csatlakoztatom USB kabelen keresztul :angry: .Tehat ebbol adodik az ,hogy a PC nem is latja a telot,es ennel fogva nem ferek hozza a Phoenix-el. :duhos2: :duhos2: :duhos2
Letoltottem a phoenix-et,az NSS-t,a Nokia Pc-Suite-ot,az OVI-Suite-ot,de egyikkel sem megyek semmire.Ahogy irtatok nem hagytam meg a hatterben sem futni egyiket sem amikor a valamelyik progit hasznaltam,de semmi. :crazy:
Kene egy kis segitseg,.....vagy kuldjetek egy kalapacsot. :crazy: :whaaa: :confused3:
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Todo »

buffalol írta:Aaaaa ebbe belehulyulok. :bolond2:
Megneztem millio weboldalt,de egyik sem ad hasznalhato infot :duhos2: .A problemam jelenleg az,hogy (amire rajottem :otlet: )mivel a telo a lock code-ot keri,igy nem tudom feltelepiteni a telo-driver-t a PC-re sem,mikor csatlakoztatom USB kabelen keresztul :angry: .Tehat ebbol adodik az ,hogy a PC nem is latja a telot,es ennel fogva nem ferek hozza a Phoenix-el. :duhos2: :duhos2: :duhos2:

A drivereket általában az internetről is lel lehet tölteni!
http://europe.nokia.com/support/product ... -70-ca-101
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

buffalol írta:Aaaaa ebbe belehulyulok. :bolond2:
Megneztem millio weboldalt,de egyik sem ad hasznalhato infot :duhos2: .A problemam jelenleg az,hogy (amire rajottem :otlet: )mivel a telo a lock code-ot keri,igy nem tudom feltelepiteni a telo-driver-t a PC-re sem,mikor csatlakoztatom USB kabelen keresztul :angry: .Tehat ebbol adodik az ,hogy a PC nem is latja a telot,es ennel fogva nem ferek hozza a Phoenix-el. :duhos2: :duhos2: :duhos2:
Próbáld meg, SIM nélkül Offline módban, hátha...... ;) Vagy vedd fel privátban a kapcsolatot Macika fórumtársunkkal, (ha budapesti, vagy Pest környéki vagy) neki van boxsza, azzal pillanatok alatt rendbe tudja tenni. ;)
Esetleg érdeklődj a környéken, hogy melyik szerviznek van boxsza! :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
kirusz1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010-09-13 hétf. 06:29:20
Készüléktípus: Samsung S4
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: kirusz1 »

Üdv.adott lenne egy Nokia 3110 betört kijelzővel müködőképes letudom menteni az adatokat róla pc suite progival?
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

kirusz1 írta:Üdv.adott lenne egy Nokia 3110 betört kijelzővel müködőképes letudom menteni az adatokat róla pc suite progival?
Ha a készülék műxik és a PcSuite látja, az adatok minden gond nélkül menthetők róla.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
kirusz1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010-09-13 hétf. 06:29:20
Készüléktípus: Samsung S4
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: kirusz1 »

Walaki01 írta:
kirusz1 írta:Üdv.adott lenne egy Nokia 3110 betört kijelzővel müködőképes letudom menteni az adatokat róla pc suite progival?
Ha a készülék műxik és a PcSuite látja, az adatok minden gond nélkül menthetők róla.
köszi az infót :Notworty:
Szeriiis
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-08-02 kedd 13:29:14
Készüléktípus: Nokia C 6-00
Nem:
Tartózkodási hely: Bokod
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Szeriiis »

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy már egy ideje nem tudok Ovi Árúházozni. Ugyanis állandóan "szerverhez való kapcsolódás sikertelen" vagy ha egy hivatkozásra megyek rá, ami mondjuk egy játékhoz vezet, akkor be adja az Ovi-t, de a letöltésnél "ismeretlen válasz" üzenetet dob ki. Próbálkoztam egy gyári beállítások, vissza állításával, de semmi változás nem történt. Szóval valami nagyobb gond lehet. Segítsetek Nekem! Köszönöm.
M.Márta
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Szeriiis írta:Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy már egy ideje nem tudok Ovi Árúházozni. Ugyanis állandóan "szerverhez való kapcsolódás sikertelen" vagy ha egy hivatkozásra megyek rá, ami mondjuk egy játékhoz vezet, akkor be adja az Ovi-t, de a letöltésnél "ismeretlen válasz" üzenetet dob ki. Próbálkoztam egy gyári beállítások, vissza állításával, de semmi változás nem történt. Szóval valami nagyobb gond lehet. Segítsetek Nekem! Köszönöm.
M.Márta
Szia!
Nem lehetséges, hogy a net kapcsolattal van a gond? Másik honlapokat elér a teló? Ha igen, akkor frissíteni kell az OVI klienst. Nem régen jelent meg az új verzió.
Tehát, ha a net kapcsolat jó, rámész a telón a szoftverfrissítésre és a megjelenő menűből kiválasztod és telepíted az új Ovi store klienst!
These users thanked the author Walaki01 for the post:
Szeriiis (2011-09-16 pén. 17:25:22)
Rating: 2.63%
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Szeriiis
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-08-02 kedd 13:29:14
Készüléktípus: Nokia C 6-00
Nem:
Tartózkodási hely: Bokod
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Szeriiis »

Walaki01 írta:
Szeriiis írta:Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy már egy ideje nem tudok Ovi Árúházozni. Ugyanis állandóan "szerverhez való kapcsolódás sikertelen" vagy ha egy hivatkozásra megyek rá, ami mondjuk egy játékhoz vezet, akkor be adja az Ovi-t, de a letöltésnél "ismeretlen válasz" üzenetet dob ki. Próbálkoztam egy gyári beállítások, vissza állításával, de semmi változás nem történt. Szóval valami nagyobb gond lehet. Segítsetek Nekem! Köszönöm.
M.Márta
Szia!
Nem lehetséges, hogy a net kapcsolattal van a gond? Másik honlapokat elér a teló? Ha igen, akkor frissíteni kell az OVI klienst. Nem régen jelent meg az új verzió.
Tehát, ha a net kapcsolat jó, rámész a telón a szoftverfrissítésre és a megjelenő menűből kiválasztod és telepíted az új Ovi store klienst!
Szia!
A net kapcsolattal semmi probléma nincsen, minden oldalt rendesen betölt. Wifiről netezek. A frissítéseket is letöltölttem már, de úgy sem jó. Egyik napról a másikra nem tudtam fellépni! Ezért írtam hogy nagyobb gond lehet..
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Szeriiis írta: Szia!
A net kapcsolattal semmi probléma nincsen, minden oldalt rendesen betölt. Wifiről netezek. A frissítéseket is letöltölttem már, de úgy sem jó. Egyik napról a másikra nem tudtam fellépni! Ezért írtam hogy nagyobb gond lehet..
Ha, amint írod, a többi oldal betöltése simán megy, Akkor elképzelhető, hogy a probléma nem nálad, hanem az OVI szerveren van.
Szerk.
Megvan a gond oka. Olvasd el ezt ! ;)
These users thanked the author Walaki01 for the post:
Szeriiis (2011-09-23 pén. 06:41:17)
Rating: 2.63%
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése

Vissza: “Telefon-PC kommunikációs problémák”