PC suite, OVI suite probléma!

Telefon és PC összeköttetésekkel kapcsolatos hibák témái
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

VeBB írta:
Rendben. Ezt hol kell keresni a telefonon belül? :D Memkártyára még nem csináltam. :S És majd hogyan kell visszaolvasni?
Menü/Alkalmazások/Fájlkezelő/Mentés/Tartalom mentése "Mind" Mentés ismétlése "Soha" Opciók/ Mentés most. Ilyenkor a teló teljes tartalmát menti a memkarira.
Visszaállítás: Menü/Alkalmazások/Fájlkezelő/Mentés/ Opciók/Visszaállítás. Itt megjelenik egy lista, ahol ki lehet választani, mit akarsz visszatenni a mentésből. (Mind, vagy csak az általad kiválasztott dolgokat.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
mi902102000
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-04-13 pén. 18:26:56
Készüléktípus: E7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: mi902102000 »

Sziasztok! Nokia E7 telefonnal exchange levelezőt használok (emailek, naptár bejegyzések szinkronizálódnak). DE a naptár bejegyzéseket a telefon CSAK két hétig őrzi meg, utána törli automatikusan. Keresem a beállítást, hogy miért, hogyan őrizhetem meg a telefonban is korlátlan mennyiségben a naptári bejegyzéseket, de nem sikerült még. Segítség?
ackok21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 00:28:46
Készüléktípus: c7
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: ackok21 »

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy lehetne elérni, hogy a nokia suit ne a c meghajtóra települjön? Többször is megnéztem, de nem találtam opciót a telepítés helyének beállítására.
Előre is köszönöm, üdv mindenkinek!
revesztomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-08-01 szer. 12:25:09
Készüléktípus: e51
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: revesztomi »

e51-es telom van.pc.suite progival frissitettem a telo szoftverét ment is szépen egészen a telo ujrainditásáig,itt megakadt a dolog teljesen.levettem az aksitját ,kihuztam bedugtam már mindent ennyit hajlando a telo tenni:ha a töltöjét rádugom a led kijelzöje a képrnyö fölötti kigyullad és amig a töltön van kisem alszik még aksi nélkül is világit,a bekapcsolo gomb megnyomása után a ledkijelzö és a képernyö hát.vil.világit 5-10mp.-ig utána ismét sötétbe borul,ha az usb kábelét visszadugom semmit nem reagál és a pc-m sem érzékeli a telomat igy frissiteni sem lehet.totál tanácstalan vagyok ha valakinek lenne valami épitö ötlete tanácsa azt megköszönném mert a szivemhez nött ez a telo és nagyon nemszivesen válnék meg töle.elöre is köszi a segitségért.talán a tel.ujraformázása segitene denemtudom az e51-est hogy kell megformázni...
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

revesztomi írta:e51-es telom van.pc.suite progival frissitettem a telo szoftverét ment is szépen egészen a telo ujrainditásáig,itt megakadt a dolog teljesen.levettem az aksitját ,kihuztam bedugtam már mindent ennyit hajlando a telo tenni:ha a töltöjét rádugom a led kijelzöje a képrnyö fölötti kigyullad és amig a töltön van kisem alszik még aksi nélkül is világit,a bekapcsolo gomb megnyomása után a ledkijelzö és a képernyö hát.vil.világit 5-10mp.-ig utána ismét sötétbe borul,ha az usb kábelét visszadugom semmit nem reagál és a pc-m sem érzékeli a telomat igy frissiteni sem lehet.totál tanácstalan vagyok ha valakinek lenne valami épitö ötlete tanácsa azt megköszönném mert a szivemhez nött ez a telo és nagyon nemszivesen válnék meg töle.elöre is köszi a segitségért.talán a tel.ujraformázása segitene denemtudom az e51-est hogy kell megformázni...
Szia!
Olvasd el itt az első oldal, első hozzászólását! Megtalálod benne, a szoftveresen halott készülék újra élesztésének a módját. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
YoGeE51
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-06-07 hétf. 16:54:25
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: YoGeE51 »

Sziasztok!

Telepítettem a gépemre Windows 8 Enterpriset, és olyan probléma lépett fel, hogy nem tudok felrakni Nokia Suite-ot és Software Update-et sem! Valaki találkozott már hasonlóval? Remélem akad segítőkész felhasználó! Köszönöm előre is!
sivatagisas-050
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-03-25 hétf. 23:27:17
Készüléktípus: Nokia 500
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: sivatagisas-050 »

Sziasztok! A Nokia Suite programmal átraktam az smseket a gépre de nem tudom hová mentette vagy mien formában tudna valaki segíteni?
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: equifan »

Üdv,
Hol és mit kell beállítani nokia e52-n, vagy a PC-n (win7) hogy ne kelljen minden Bluetooth műveletet külön engedélyeznem a telefonon? Hogy ne kérdezze meg minden app telepítésénél, minden mappamegnyitásnál, vagy fájlmásolásnál, újra és újra, hogy engedélyezem e a hozzáférést.
Valami auto elfogadásféle. Mert van, mert korábban sose kellett semmit külön engedélyeznem, csak nemrég volt egy hard reset, és ezek szerint nem jövök rá újra, amire egyszer pár éve már rájöttem :)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Damir »

equifan írta:Üdv,
Hol és mit kell beállítani nokia e52-n, vagy a PC-n (win7) hogy ne kelljen minden Bluetooth műveletet külön engedélyeznem a telefonon? Hogy ne kérdezze meg minden app telepítésénél, minden mappamegnyitásnál, vagy fájlmásolásnál, újra és újra, hogy engedélyezem e a hozzáférést.
Valami auto elfogadásféle. Mert van, mert korábban sose kellett semmit külön engedélyeznem, csak nemrég volt egy hard reset, és ezek szerint nem jövök rá újra, amire egyszer pár éve már rájöttem :)
Szia!

A BT-n belül kell beállítani, hogy melyik kapcsolatok legyenek megbízhatóak, azoknál nem kér majd engedélyt. Nem tudom pontosan hogyan van írva, mert nincs E52-es telefonom. :)
equifan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014-07-12 szomb. 01:36:59
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: equifan »

Nem találtam semmiféle ehhez hasonló logikus menüpontot, vagy beállítást, azért is írtam ide, pedig többször is átnyálaztam már a beállításokat és almenüket. A telefonon és a win 7-ben is. Legalább ne tudnám, hogy tud máshogy is működni, de így nagyon zavar. Még még a nokia suite-ban a PC-n megírt sms-re is kétszer kell OK-t nyomni a telefonon, mire elküldi :)
Válasz küldése

Vissza: “Telefon-PC kommunikációs problémák”