PC suite, OVI suite probléma!

Telefon és PC összeköttetésekkel kapcsolatos hibák témái
antal75
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-05-23 vas. 16:00:49
Készüléktípus: xperia mini pro 2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: antal75 »

Sziasztok hátha itt valaki tud valami okosat
Adott egy n95 8gb teló, adatkábel nokia pc suite progin keresztül használtam a mobil netet
Eddig ment is rendesen de most az internetes gombra nyomva nem akar csatlakozni a számítógépen pc-n
Kapcsolat beállítási problémáról ír de sehogy sem akar összejönni elindulni bármit is próbálnék átállítani
Telenor wap-t használok a telón megy is gond nélkül opera minin semmi gondom vele,csak amikor a pc-vel összedugva nem akar indulni....
Nagyon megköszönnék valami jó ötletet mert melóhelyen csak jobb lenne monitoron netezni nem a telo kis képernyőjén
Eddig flottul ment,történt egy váltás eddig a pannon internetre gerjedt indult,de most az új praktikum+net-re váltottam ott a telenor wap-ra indul
Segítsen legyetek szivesek valaki:(:(:( :duhos2: :laza3: :yeah:
A beállításokat leküldte a telenor de azzal sem változott meg
A pc látja a telot minden mást megtudok oldani.Pl:most frissítettem a szoftvert
Esetleg a telon belül valami beállítás??
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

antal75 írta:Sziasztok hátha itt valaki tud valami okosat
Adott egy n95 8gb teló, adatkábel nokia pc suite progin...
deja vu
These users thanked the author Doky586 for the post:
Szeriiis (2011-09-23 pén. 06:38:15)
Rating: 2.63%
Szeriiis
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-08-02 kedd 13:29:14
Készüléktípus: Nokia C 6-00
Nem:
Tartózkodási hely: Bokod
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Szeriiis »

[/b]uote="Walaki01"]
Szeriiis írta: Szia!
A net kapcsolattal semmi probléma nincsen, minden oldalt rendesen betölt. Wifiről netezek. A frissítéseket is letöltölttem már, de úgy sem jó. Egyik napról a másikra nem tudtam fellépni! Ezért írtam hogy nagyobb gond lehet..
Ha, amint írod, a többi oldal betöltése simán megy, Akkor elképzelhető, hogy a probléma nem nálad, hanem az OVI szerveren van.
Szerk.
Megvan a gond oka. Olvasd el ezt ! ;)[/quote]
Sziia :)
Hát valóban ez a gond, ezekszerint. De akkor a Nokia C 7-en miért működik, ráadásul még mindig OVI store néven? Elromlott a gépem, ezért nem tudok onnan frissítéseket letölteni. A telefonomon meg ezt sem engedi. Linkelsz Nekem egy oldalt, ahonnan le tudom tölteni az új Nokia áruházat? Köszönöm a segítségedet :) :yeah:
zolika00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-10-17 hétf. 22:04:12
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: zolika00 »

Sziasztok!
Van egy Nokia 6500 slide telefonom kicsit több mint 1000 darab sms-sel amiket szeretnék lementeni a számítógépemre, valami szöveges fájlba! PC suite-al ez sikerül is excel-be, de a kiterjesztése .cvs lesz ami nem támogatja az ékezetes betűket is ékezetes betűk helyett mindenféle más írásjel jelenik meg! A kérdésem az lenne hgy hogyan tudnám lementeni az smseimet úgy hogy azokat később is elő tudjam szedni és olvasni? A pc suite-ban kiválóan külön lehet válogatni névszerint partnerekre és annyit jelölök ki amennyit szeretnék! tehát ez a megoldás tökéletes lenne cask ez a karakter kódolás nem a legmegfelelőbb!
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Todo »

Sziasztok!
A nokia suite valóban csak a telefon szolgáltatói netkapcsolatát használva hajlandó internetre kapcsolódni, vagy csak én nem találom a megfelelő beállitási pontot! :hmm2:
Régebben (az még ovi suite volt) az otthoni netemet használta!
domako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-07-29 pén. 16:48:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: domako »

Nokia n97 minim van. Olyan programot keresek, amivel úgy tudok telefonálni, hogy a telefont kábellel csatlakoztatom a notebookra, de a számítógép mikrofonját, ill hangszóróját használom a telefonáláshoz. Az OVI-ban ezt lehetne?posting.php?mode=reply&f=66&t=464#
Z6008
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011-06-27 hétf. 19:13:23
Készüléktípus: Nokia 5230
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tolna megye
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Z6008 »

Sziasztok!
Átolvastam a topikot, de nem jutottam előre.
Nokia 5230 kapcsolódott az ovi és a pc suithoz is, usb kábellel. Az xp /sp3 + net freamwork /újra telepítése óta ez nem sikerül.
Megvolt a hard reset, újra raktam az ovit, új memóriakártyával se /a régivel se/,a hard reset óta a netre se kapcsolódik, pedig a beállítások meg vannak.
:?3: :?3: :?3:
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Béla »

Sziasztok, lenne 1 kis gondom:

- a gépemre a Nokia PC suite 7.1.62.1 van telepítve, valamint a 7.1.45.0 driver és valamiért az istennek sem engedi megnyitni a telefont. Mutatja a telefonokat, az sw frissítő müxik, a maps loader sem megy a telefonokra semmit sem tudok telepíteni.
Már újra telepítettem legalább 5x , letöröltem előtte teljesen a Cleaner -rel és ennek ellenére sem müxi :whaaa: :whaaa: . Kezdez befordulni , kérlek valaki segítsen HELP. A Phoenix, JAF, NSS ezek működnek de a pc-sutyi nem.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Todo »

Béla írta:Sziasztok, lenne 1 kis gondom:

- a gépemre a Nokia PC suite 7.1.62.1 van telepítve, valamint a 7.1.45.0 driver és valamiért az istennek sem engedi megnyitni a telefont. Mutatja a telefonokat, az sw frissítő müxik, a maps loader sem megy a telefonokra semmit sem tudok telepíteni.
Már újra telepítettem legalább 5x , letöröltem előtte teljesen a Cleaner -rel és ennek ellenére sem müxi :whaaa: :whaaa: . Kezdez befordulni , kérlek valaki segítsen HELP. A Phoenix, JAF, NSS ezek működnek de a pc-sutyi nem.
Ragaszkodsz a PC suite-hoz? Ha nem, akkor próbáld meg a Nokia Suite-t!
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: PC suite, OVI suite probléma!

Hozzászólás Szerző: Béla »

Todo írta:
Béla írta:Sziasztok, lenne 1 kis gondom:

- a gépemre a Nokia PC suite 7.1.62.1 van telepítve, valamint a 7.1.45.0 driver és valamiért az istennek sem engedi megnyitni a telefont. Mutatja a telefonokat, az sw frissítő müxik, a maps loader sem megy a telefonokra semmit sem tudok telepíteni.
Már újra telepítettem legalább 5x , letöröltem előtte teljesen a Cleaner -rel és ennek ellenére sem müxi :whaaa: :whaaa: . Kezdez befordulni , kérlek valaki segítsen HELP. A Phoenix, JAF, NSS ezek működnek de a pc-sutyi nem.
Ragaszkodsz a PC suite-hoz? Ha nem, akkor próbáld meg a Nokia Suite-t!
Azt is felraktam ( próbaképp) de azon sem működtek a telefonok.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
Válasz küldése

Vissza: “Telefon-PC kommunikációs problémák”