Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Nokia telefonok szoftverfrissítésével kapcsolatos témák
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

Macika írta:
enazati írta:Sziasztok! Szeretném újratelepíteni a 31.0.017-es szoftot, de az NSU-val nem megy. A kód átírva, a tűzfal kikapcsolva. Az normális, hogy kis idő után megszakad a telefonnal a kapcsolat?
Nem, nem normális.
Nekem tűzfallal is ment eddig mindig az NSU-flash.
Csinálj egy hardresetet a telón, sokat segíthet.
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: enazati »

Köszi a segítséget! A hardreset sem segített. Mérgemben letöröltem minden nokiást a gépről és újratelepítettem, annyi különbséggel, hogy a régebbi NSU-t raktam vissza. A kapcsolat itt is megszakadt, de az újratelepítést megcsinálta. "Végre" kezdhetem a hackelést elölről! :D
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

enazati írta:Köszi a segítséget! A hardreset sem segített. Mérgemben letöröltem minden nokiást a gépről és újratelepítettem, annyi különbséggel, hogy a régebbi NSU-t raktam vissza. A kapcsolat itt is megszakadt, de az újratelepítést megcsinálta. "Végre" kezdhetem a hackelést elölről! :D
Értem már az a kapcsolat megszakadás nem az a kapcsolat megszakadás. ;)
Amikor te azt látod, hogy megszakad a kapcsolat akkor igazából csak "flash" módba kapcsol a telód, az normális, én (sztem mások is) úgy értelmeztek, hogy csak egyszerűen megszakad a kapcsolat. (az nem normális)
De ha jó a vége...
(a régebbi NSU-t nem nagyon értem, ugyanis mindig csak a legfrissebbel lehet dolgozni, addig el sem indul amíg nem frissít.)
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: enazati »

Az addig ok, hogy megszakadt, ezt írja is, de a telepítési folyamat is. Többszöri retryre sem folytatta tovább. Az NSU-t legutóbb kellett letöltenem az általad említett okból, de nem frissítette magát, hanem nekem kellett megkeresni, és angol nyelvű. Most a v 1.6.13-as van fent.
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
Tomekli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 13:21:03
Készüléktípus: n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: Tomekli »

Tomekli írta:
Macika írta:
Tomekli írta:Sziasztok!Angol telómba akartam magyar nyelvet varázsolni,át is írtam nemesissel a kódot erre:0550378
Viszont utána a firmware-t nem tudom frissíteni,mert a 30.0.018 van fent,amire a Nokia Softver Updater azt írja,nincs ugye frissebb.
ja,a telefon N95 8GB RM-320as.Mit tudok kezdeni vele?Lesz belőle valahogyan vajon magyar?
Biztos, hogy sikerült átírni?
Azt olvassa vissza a telóból?
Mert ez a JÓ Product Code, MENNIE KELL a 31-esnek vele...
Igen,azt olvassa vissza,szal az átírás megtörtént.A 30as szoft van fent,31re tudnám frissíteni,de azt meg nem nagyon ajánlották,fagyás és egyebek miatt...
no ezzel a Phoenix nevű progival ráfrissítettem még1x a 30as szoftot,elő is került a magyarnyelv.Még1x köszi a helpeket! :)
MUDavid
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-06-06 szomb. 13:17:12
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: MUDavid »

Hello!
Elég új vagyok a témában 1 hete van 5800-ám és van egy kis gondom. Megpatcheltem rendben volt minden…Eddig…A telefon néha gondol egyet és kikapcsol,lefagy! Ezután se bekapcsolni se kikapcsolni nem tudom mindenféleképpen fel kell raknom töltőre és kiszedni az aksit utána.(a telo nincs lemerülve). Egyik ismerősöm mondta hogy vszinűleg szoftverhiba. A kérdésem hozzátok hogy hogyan tudom megnézni hogy meik szoftver a megfelelő a telefonomra hogy ne fagyogasson! Köszönöm a segítséget! Ha lehet akkor pm E-mailba légyszives : MUDavid07@hotmail.com
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: Damir »

MUDavid írta:Hello!
Elég új vagyok a témában 1 hete van 5800-ám és van egy kis gondom. Megpatcheltem rendben volt minden…Eddig…A telefon néha gondol egyet és kikapcsol,lefagy! Ezután se bekapcsolni se kikapcsolni nem tudom mindenféleképpen fel kell raknom töltőre és kiszedni az aksit utána.(a telo nincs lemerülve). Egyik ismerősöm mondta hogy vszinűleg szoftverhiba. A kérdésem hozzátok hogy hogyan tudom megnézni hogy meik szoftver a megfelelő a telefonomra hogy ne fagyogasson! Köszönöm a segítséget! Ha lehet akkor pm E-mailba légyszives : MUDavid07@hotmail.com
Olvasd el az első oldalt, minden le van írva, hogyan tudsz szoftver frissíteni. Illetve előtte reseteld a telefont, ez mindent le fog törölni: http://www.smartnews.hu/2009/02/hard-re ... a-5800-an/
daddee01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-03-05 csüt. 19:38:34
Készüléktípus: Nokia n80
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: daddee01 »

Hello !

az lenne a kérdésem és egyben kérésem is hogy nemtud valaki n80 hoz legfrissbe szoftvert mert seholsem találok hozáá és sztem már jött hozzá ki ujj frissités de nem találom!??
ha tud vlaki segiteni akor meg köszönöm elöre is!!44
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5560
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: ferret »

daddee01 írta:Hello !

az lenne a kérdésem és egyben kérésem is hogy nemtud valaki n80 hoz legfrissbe szoftvert mert seholsem találok hozáá és sztem már jött hozzá ki ujj frissités de nem találom!??
ha tud vlaki segiteni akor meg köszönöm elöre is!!44
Esetleg NSU-val próbáltad már? :hmm: Ha független a teló product kódja, akkor azt fogja felajánlani.
Kép Kép
daddee01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-03-05 csüt. 19:38:34
Készüléktípus: Nokia n80
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: daddee01 »

Köszike megprobálom !

köszike a segitséget!
Válasz küldése

Vissza: “Szoftverfrissítés”