Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Nokia telefonok szoftverfrissítésével kapcsolatos témák
OPToTo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-01-20 vas. 13:01:55
Készüléktípus: C7-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: OPToTo »

Sziasztok!

Van egy C7-00 telefonom. Kereskedésben vásároltam, mikor hazahoztam magyar volt. Kijött az új szoftver hozzá, felraktam angol lett. Rájöttem, hogy lopott, azóta már rendőrségre is hívtak miatta, de megtarthattam a számla miatt. Valószínűleg állítgattak rajta, mikor először magyarosították mert sosem volt teljesen tökéletes. Tegnap csináltam egy szoftverfrissítést Nokia Suite 3.7.22vel. Volt hogy lefagyott közben, másodjára sikerült csak. (Régebben voltak biztonsági mentés problémái is). Most nem működik a gyári mail program. Ha elindítom fekete képernyő, egy idő után pedig visszamegy a menübe. Hogy tudom ezt orvosolni? Illetve lehetséges hogy magyarosítani is tudnám a szoftvert?

Garancia, meg semmi nem játszik már a készüléknél. Független készülék.

OPToTo
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: kukszi »

OPToTo írta:Sziasztok!

Van egy C7-00 telefonom. Kereskedésben vásároltam, mikor hazahoztam magyar volt. Kijött az új szoftver hozzá, felraktam angol lett. Rájöttem, hogy lopott, azóta már rendőrségre is hívtak miatta, de megtarthattam a számla miatt. Valószínűleg állítgattak rajta, mikor először magyarosították mert sosem volt teljesen tökéletes. Tegnap csináltam egy szoftverfrissítést Nokia Suite 3.7.22vel. Volt hogy lefagyott közben, másodjára sikerült csak. (Régebben voltak biztonsági mentés problémái is). Most nem működik a gyári mail program. Ha elindítom fekete képernyő, egy idő után pedig visszamegy a menübe. Hogy tudom ezt orvosolni? Illetve lehetséges hogy magyarosítani is tudnám a szoftvert?

Garancia, meg semmi nem játszik már a készüléknél. Független készülék.

OPToTo
Szia. Ha a *#0000# beütése után a telodon RM-675 szoft van akkor navifirmel letöltöd az euro3 szoftvert a telod színének megfelelőt és phönixel felteszed.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/130120/ ... es.hu_.jpg
Skyp: kukuc-
tisfekete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: tisfekete »

Sziasztok!

Jól sejtem, hogy RM-334 szofttal rendelkező N85 telefonomra nem tudok magyar nyelvet tenni?
Ha jól sejtem, van valami megoldás rá?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

tisfekete írta:Sziasztok!

Jól sejtem, hogy RM-334 szofttal rendelkező N85 telefonomra nem tudok magyar nyelvet tenni?
Ha jól sejtem, van valami megoldás rá?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Jól sejted.
Egy megoldás lehet, ha angolul használod. ;)
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: kukszi »

tisfekete : Olvasd el az üzeneted baloldalt felül.
Skyp: kukuc-
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: Damir »

kukszi írta:tisfekete : Olvasd el az üzeneted baloldalt felül.
Az ilyen választ lehet, hogy nem privátban kéne küldeni, mivel a telefonjára nincs magyar szoftver, így a megoldás is elég lehetlennek tűnik. Ha meg tudsz rá megoldást, akkor meg kéne osztani a fórummal.
tisfekete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: tisfekete »

tisfekete írta:Sziasztok!

Jól sejtem, hogy RM-334 szofttal rendelkező N85 telefonomra nem tudok magyar nyelvet tenni?
Ha jól sejtem, van valami megoldás rá?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Az igazat megvallva nem a magyar nyelv a bajom. Az a probléma, hogy ez a telefon nem hajlandó navigálni egyáltalán se hálózati segítséggel, se anélkül, se 3G kapcsolattal, se GPRS kapcsolattal, se WiFi-vel, semmivel. Gondoltam, hogy az a problémája, hogy magyar a SIM kártya, de a szoftver nem az, és emiatt nem akarja csinálni. Bár erre nem sok esélyt látok, de csak erre tudok gondolni. A telefon zsír új, elméletileg nem kéne hibásnak lennie. A saját pozíció meghatározása működik, de kb 5 km-es pontossággal dolgozik.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: Damir »

tisfekete írta:
tisfekete írta:Sziasztok!

Jól sejtem, hogy RM-334 szofttal rendelkező N85 telefonomra nem tudok magyar nyelvet tenni?
Ha jól sejtem, van valami megoldás rá?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Az igazat megvallva nem a magyar nyelv a bajom. Az a probléma, hogy ez a telefon nem hajlandó navigálni egyáltalán se hálózati segítséggel, se anélkül, se 3G kapcsolattal, se GPRS kapcsolattal, se WiFi-vel, semmivel. Gondoltam, hogy az a problémája, hogy magyar a SIM kártya, de a szoftver nem az, és emiatt nem akarja csinálni. Bár erre nem sok esélyt látok, de csak erre tudok gondolni. A telefon zsír új, elméletileg nem kéne hibásnak lennie. A saját pozíció meghatározása működik, de kb 5 km-es pontossággal dolgozik.
Ugye nem zárt térben próbálkoztál? Lehet, hogy az 5km csak hozzávetőleges pozíció, és még nem lőtte be magának fixen. Menj ki az utcára, szabad ég alá, várj 5-10 percet.
tisfekete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: tisfekete »

Damir írta:
tisfekete írta:
tisfekete írta:Sziasztok!

Jól sejtem, hogy RM-334 szofttal rendelkező N85 telefonomra nem tudok magyar nyelvet tenni?
Ha jól sejtem, van valami megoldás rá?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Az igazat megvallva nem a magyar nyelv a bajom. Az a probléma, hogy ez a telefon nem hajlandó navigálni egyáltalán se hálózati segítséggel, se anélkül, se 3G kapcsolattal, se GPRS kapcsolattal, se WiFi-vel, semmivel. Gondoltam, hogy az a problémája, hogy magyar a SIM kártya, de a szoftver nem az, és emiatt nem akarja csinálni. Bár erre nem sok esélyt látok, de csak erre tudok gondolni. A telefon zsír új, elméletileg nem kéne hibásnak lennie. A saját pozíció meghatározása működik, de kb 5 km-es pontossággal dolgozik.
Ugye nem zárt térben próbálkoztál? Lehet, hogy az 5km csak hozzávetőleges pozíció, és még nem lőtte be magának fixen. Menj ki az utcára, szabad ég alá, várj 5-10 percet.
Ez előtt is N85 telóm volt, csak RM-333. Az olyan volt hogy hálózati segítséggel házon belül 2-3 mp alatt pontosan mutatta hogy hol vagyok. Ez a multkor 30 km alatt (kocsiban) nem kezdett el navigálni, csak műholdat keresett. Az első symbian-s telefonom egy N95 8GB volt, még az is hálózati segítség nélkül, csak saját GPS-el kocsiban 2-3 perc alatt navigált. A kocsis eset előtt egy 15 perces biciklis út alatt sem állt össze. Pedig a szobában ülve, ha elindítom a GPS adatok-t, 5 mp alatt 10-12 műholdat talál, de nem navigál, és nagyon pontatlan pozíciót ad.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Egyszerű szoftverfrissítés/szoftver visszamagyarítása

Hozzászólás Szerző: Damir »

Azért a helyzet megtalálása sok mindentől függ. Szerintem az a 2-3 perc állva kivárható. Nekem például az N95 csak úgy talált műholdat, hogy egyhelyben vártam, vagy menet közben be volt kapcsolva a Kiegészített GPS, ha nem volt, akkor nem találta meg a pozíciót.
De ez már nem ebbe a topicba tartozik.
Válasz küldése

Vissza: “Szoftverfrissítés”