Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Nokia telefonok szoftverfrissítésével kapcsolatos témák
Elvispr
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-20 hétf. 14:01:46
Készüléktípus: nokia 6700 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenixel

Hozzászólás Szerző: Elvispr »

pll írta:Elvispr!

Próbálj egy hard resetet a telón (ha végigment a flash,akkor mennie kéne ennek is), rakd újra a phoenixet, és próbálkozz halott módban.
Ha van kedved rámehetsz esetleg JAF-al. (muzsikus2 aláírásában a progi, és a segédlet)
Mindent próbáltam,de az a baj,hogy a flash sem megy végig,mert a Phoenix-szel valami nem stimmel,ugyanaz az error jelenik meg mindig.Ledaráltam az elözö Phoenix-et Revoval,újra raktam,az eredmény ugyanaz!Hard resetnél addig világit halványan a kijelzö amig nyomom a gombokat aztán mikor elengedem semmi...
Elvispr
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-20 hétf. 14:01:46
Készüléktípus: nokia 6700 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenixel

Hozzászólás Szerző: Elvispr »

Macika írta:
Elvispr írta:
Macika írta:A fórumról eddig 2 srác hozott hozzám Phoenix-szel megölt N79-et...
Valami lehet benne...
Nekem nem a Phoenix-szel sikerült a mutatvány,hanem a pc suite-tel...csak azt nem értem,hogy hogy!Mindigis itthon frissitettem,semmi baj nem volt eddig.Most is a frissités végén kiirta,hogy a frissités sikeresen befejezödött(nem történt közben sem semmi különös),aztán szétkapcsolt,megjelent a kijelzön,hogy Nokia local nem tudom mi és annyi.Ha megpróbálom bekapcsolni rezeg egyet(mint ahogy szokott),fel is villan a kijelzö egy pár másodpercre,de más nem történik.Elvittem itt helyben egy gsm "szervizbe"(bolt),vártam rá nem is keveset,aztán nagy nehezen azt nyögték ki,hogy nem látja a gép és ök ilyet még nem láttak,nem tudják mi lehet.Ami engem baromira felháborit(mármint nem az,hogy nem tudják,hogy mi van,hanem az hogy ennyi várakozás után,egy rohadt telefon eleresztése nélkül,teljes érdektelenség nélkül közlik,miután én telefonálgatok napokon keresztül,mert nem hajlandóak még felvenni sem a telefont,aztán meg rohangászok be gyerekkel a kezemben,mintha nem lenne más dolgom csak ez,és még bele is rugnak az emberbe...na mindegy),mert miért is adja az ember szervizbe a telefonját?!Csak le lettem b...va,nem is kicsit,hogy otthon mertem frissiteni és nem náluk x ezer forintért,mert ugye a nök mind hülyék a technikai dolgokhoz.De bezzeg azt nem tudta megmondani az okostojás,hogy csak úgy körülbelül akkor mi lehet a probléma a telóval,minden áron tovább akarta küldetni a Nokiához,de nem biztam benne..Jó,most kidühöngtem magam,de a lényegen nem változtat...a teló halott,de itthon van.
Egy próbát megérne szerintem, hogy elhozd hozzám.
Annál is inkább, mert fizetni csak akkor kell, ha sikeres a gyógyítás.
Küldesz nekem egy címet Pü-ben?
Elvispr
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-20 hétf. 14:01:46
Készüléktípus: nokia 6700 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenixel

Hozzászólás Szerző: Elvispr »

Szóval,él az N79-em,mindenkinek köszönöm az ötleteket!A helyzet az,hogy nem olvastam végig mind az ezer oldalt ebben a témában,de nekem úgy tünik,hogy a Phoenix telepitésénél a Vista beleszemétkedett a dologba és emiatt jött mindig az a hiba jelentés mindig mikor megnyitottam a programot.Aztán laptopra telepítettem amin XP van és ott ment mint a huzat.(Szóval ha ez már elhangzott,akkor bocs a fárasztásért és a lustaságomért...)Holnap elmegyek a boltba ahol leb...tak az otthoni frissitésért és ahol a telóm majdnem egy hetet tartózkodott,nem mentek vele semmire-és a Nokiához akarták beküldeni-és megmondom,hogy megoldottam itthon a dolgot,csók a szoftveresüknek... :taps1: :taps2:
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Szoftverfrissítés Phoenixel

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

Elvispr írta:Szóval,él az N79-em,mindenkinek köszönöm az ötleteket!A helyzet az,hogy nem olvastam végig mind az ezer oldalt ebben a témában,de nekem úgy tünik,hogy a Phoenix telepitésénél a Vista beleszemétkedett a dologba és emiatt jött mindig az a hiba jelentés mindig mikor megnyitottam a programot.Aztán laptopra telepítettem amin XP van és ott ment mint a huzat.(Szóval ha ez már elhangzott,akkor bocs a fárasztásért és a lustaságomért...)Holnap elmegyek a boltba ahol leb...tak az otthoni frissitésért és ahol a telóm majdnem egy hetet tartózkodott,nem mentek vele semmire-és a Nokiához akarták beküldeni-és megmondom,hogy megoldottam itthon a dolgot,csók a szoftveresüknek... :taps1: :taps2:
Ez jó hír! :taps5: :eljen:

(..de vista(32), win7(32), xp sp2(32), xp sp3(32), alatt normál esetben (védelem, vagy háttérben FUTÓ nokia progik belezavarhatnak) tökéletesen megy a legújabb, és az azt egyel megelőző verza.
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
Elvispr
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-20 hétf. 14:01:46
Készüléktípus: nokia 6700 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenixel

Hozzászólás Szerző: Elvispr »

pll írta:
Elvispr írta:Szóval,él az N79-em,mindenkinek köszönöm az ötleteket!A helyzet az,hogy nem olvastam végig mind az ezer oldalt ebben a témában,de nekem úgy tünik,hogy a Phoenix telepitésénél a Vista beleszemétkedett a dologba és emiatt jött mindig az a hiba jelentés mindig mikor megnyitottam a programot.Aztán laptopra telepítettem amin XP van és ott ment mint a huzat.(Szóval ha ez már elhangzott,akkor bocs a fárasztásért és a lustaságomért...)Holnap elmegyek a boltba ahol leb...tak az otthoni frissitésért és ahol a telóm majdnem egy hetet tartózkodott,nem mentek vele semmire-és a Nokiához akarták beküldeni-és megmondom,hogy megoldottam itthon a dolgot,csók a szoftveresüknek... :taps1: :taps2:
Ez jó hír! :taps5: :eljen:

(..de vista(32), win7(32), xp sp2(32), xp sp3(32), alatt normál esetben (védelem, vagy háttérben FUTÓ nokia progik belezavarhatnak) tökéletesen megy a legújabb, és az azt egyel megelőző verza.
Nem futhatott a háttérben semmilyen Nokia program,mert az x. próbálkozásom után leszedtem az összes Nokia programot a gépről és úgy sem ment.A laptopon viszont fent volt a PC Suite,kikapcsoltam és simán ment minden xp-vel.Na mindegy,a lényeg,hogy sikerült!
tomee13
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 11:40:12
Készüléktípus: nokia n93i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenixel

Hozzászólás Szerző: tomee13 »

sziasztok
fateromnak van egy nokia 6500 slide-ja T-mobile függő
ezzel kapcsolatba azt szeretném megkérdezni hogy ha ezzel a Phoenix progival újra teszem a szoftwerét a telefonnak akkor azzal egy időben ki is sütöm v nem?? mert elég régóta megvan neki a telefon és már kb 15 helyen próbálkozott kisütni de azt mondták neki hogy nem lehet.
válaszotokat előre is köszönöm
Tamás
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Szoftverfrissítés Phoenixel

Hozzászólás Szerző: Salmi »

tomee13 írta:sziasztok
fateromnak van egy nokia 6500 slide-ja T-mobile függő
ezzel kapcsolatba azt szeretném megkérdezni hogy ha ezzel a Phoenix progival újra teszem a szoftwerét a telefonnak akkor azzal egy időben ki is sütöm v nem?? mert elég régóta megvan neki a telefon és már kb 15 helyen próbálkozott kisütni de azt mondták neki hogy nem lehet.
válaszotokat előre is köszönöm
Tamás
Nem egyértelmű, hogy mit értesz a kisütés alatt... Ha a kifüggetlenítést, akkor nem függetleníted ki azzal, hogy Phoenix-szel frissíted. De miért nem a Nokia Software Updater-el frissítenél? Sokkal egyszerűbb...
tomee13
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 11:40:12
Készüléktípus: nokia n93i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenixel

Hozzászólás Szerző: tomee13 »

a nokia software updater-el ha cserélek rajta szoftware-t akkor az függetleníti is?? :shock:
én azt hittem h az a legújabb de szolgaáltató függő szofware-t rakja rá
megpróbálom
köszi Salmi
tomee13
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 11:40:12
Készüléktípus: nokia n93i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenixel

Hozzászólás Szerző: tomee13 »

nem segített a szoft csere :sad:
esetleg még valami ötlet :?2: :sad:
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Szoftverfrissítés Phoenixel

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

tomee13 írta:nem segített a szoft csere :sad:
esetleg még valami ötlet :?2: :sad:
Nem foglalkozunk a fórumon függetlenítéssel, egyébként te sem gondolod komolyan, hogy egy update megteszi ezt. :bolond2:
Persze az is látszik, hogy nem nagy fáradságot áldoztál az olvasásra. :deal:
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
Válasz küldése

Vissza: “Szoftverfrissítés”