Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Nokia telefonok szoftverfrissítésével kapcsolatos témák
adri5
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: adri5 »

Mwgint gondom támadt. eljutottam eddig hogy : flash menu->firmware update Itt product code sorában lévő 3 ponttal jelölt gombbal tudjuk kiválasztani a feltelepítendő szoftver kódját. (Ha image file download-al vagy navifirm-el töltötted le a szoftvert csak egy kód fog mejelenni) De nekem nem jön ki egy produkt sem mit rontottam el???????
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: Béla »

adri5 írta:Mwgint gondom támadt. eljutottam eddig hogy : flash menu->firmware update Itt product code sorában lévő 3 ponttal jelölt gombbal tudjuk kiválasztani a feltelepítendő szoftver kódját. (Ha image file download-al vagy navifirm-el töltötted le a szoftvert csak egy kód fog mejelenni) De nekem nem jön ki egy produkt sem mit rontottam el???????
Nem lehet, hogy a Phoenix -> Products -> RM-.. mappában van még egy RM-... mappa? Mert ha van akkor töröld a belső RM-.. mappát és csak Products -> RM-.. és abban kell lenni az sw -nek. amit letöltöttél.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
adri5
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: adri5 »

Béla írta:
adri5 írta:Mwgint gondom támadt. eljutottam eddig hogy : flash menu->firmware update Itt product code sorában lévő 3 ponttal jelölt gombbal tudjuk kiválasztani a feltelepítendő szoftver kódját. (Ha image file download-al vagy navifirm-el töltötted le a szoftvert csak egy kód fog mejelenni) De nekem nem jön ki egy produkt sem mit rontottam el???????
Nem lehet, hogy a Phoenix -> Products -> RM-.. mappában van még egy RM-... mappa? Mert ha van akkor töröld a belső RM-.. mappát és csak Products -> RM-.. és abban kell lenni az sw -nek. amit letöltöttél.
Nincs még egy rm mappa. Azt az image fájlt muszály volt letölteni mert nekem a tools-ban nem volt olyan hogy image file download. se semmi olyasmi. :(
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: Béla »

Nem lehet, hogy a Phoenix -> Products -> RM-.. mappában van még egy RM-... mappa? Mert ha van akkor töröld a belső RM-.. mappát és csak Products -> RM-.. és abban kell lenni az sw -nek. amit letöltöttél.[/quote]
Nincs még egy rm mappa. Azt az image fájlt muszály volt letölteni mert nekem a tools-ban nem volt olyan hogy image file download. se semmi olyasmi. :([/quote]

Nekem is van image file az sw mappában de nekem akkor is beadja a Phoenix! Próbáld kitörölni és újra letőlteni a Navifirm -l Csinálj egy RM-.. mappát a Phoenix -be és szedd le oda . Csak azt a hat fájlt amit kijelöl, mást ne.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
adri5
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: adri5 »

Béla írta:Nem lehet, hogy a Phoenix -> Products -> RM-.. mappában van még egy RM-... mappa? Mert ha van akkor töröld a belső RM-.. mappát és csak Products -> RM-.. és abban kell lenni az sw -nek. amit letöltöttél.
Nincs még egy rm mappa. Azt az image fájlt muszály volt letölteni mert nekem a tools-ban nem volt olyan hogy image file download. se semmi olyasmi. :([/quote]

Nekem is van image file az sw mappában de nekem akkor is beadja a Phoenix! Próbáld kitörölni és újra letőlteni a Navifirm -l Csinálj egy RM-.. mappát a Phoenix -be és szedd le oda . Csak azt a hat fájlt amit kijelöl, mást ne.[/quote]
Neither DP1.0 nor DP2.0 Was found for the Product, or the Product cannot be identified. ezt kiírja leokézom és semmi produkt nem jön ki nem tudok mit csinálni újra letöltöttem.
adri5
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: adri5 »

Neither DP1.0 nor DP2.0 Was found for the Product, or the Product cannot be identified. ezt kiírja leokézom és semmi produkt nem jön ki nem tudok mit csinálni újra letöltöttem.
adri5
Újonc


Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Adott köszönetek: 1 alkalom
Kapott köszönetek: 0 alkalom
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: kukszi »

adri5 írta:Neither DP1.0 nor DP2.0 Was found for the Product, or the Product cannot be identified. ezt kiírja leokézom és semmi produkt nem jön ki nem tudok mit csinálni újra letöltöttem.
adri5
Újonc


Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Adott köszönetek: 1 alkalom
Kapott köszönetek: 0 alkalom
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Tools prodoct location. Az ures mezöknél meg kell adni a szoftver helyét.
Skyp: kukuc-
adri5
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: adri5 »

kukszi írta:
adri5 írta:Neither DP1.0 nor DP2.0 Was found for the Product, or the Product cannot be identified. ezt kiírja leokézom és semmi produkt nem jön ki nem tudok mit csinálni újra letöltöttem.
adri5
Újonc


Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Adott köszönetek: 1 alkalom
Kapott köszönetek: 0 alkalom
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Tools prodoct location. Az ures mezöknél meg kell adni a szoftver helyét.
Megadtam de úgy sem jó egyszerűen mikor rámegyek a flesre és ahol kikell választani a produktot kiyrja azt az izét amit az imént leírtam és üres egy produkt sincs én a nokia/phoneix/ produkt/RM 145 eztz adtam meg ott.
Grand9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010-06-18 pén. 19:47:53
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: Grand9 »

a legfrissebb phoenix-et honnan tudnám letölteni, mert az első oldalon lévő 2012.02. havi nem működik!
adri5
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: adri5 »

valaki akinek van skypeja és mikrophonja és tudna segíteni az vegyenfel skypera. f.adrian1994 előre is köszönöm ha nincs mikrofon az sem baj csak segítsen mert holnapig életbevágóan fontos lenne megcsinálonom ezt a telefont. :sad: :sad: :sad: :weep: :weep: :weep:
Válasz küldése

Vissza: “Szoftverfrissítés”