Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Nokia telefonok szoftverfrissítésével kapcsolatos témák
Avatar
nababika
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:41:26
Készüléktípus: Htc desire ReflexTsense HD 1.8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: nababika »

kukszi írta:
nababika írta:Sziasztok. Egy kis segitseg kene. Van egy Norveg telenoros n8-asom. A Product code 059D3G7, semmi egyebet nem akarok csak magyar nyelvet. A phoenixes topicban linkelt blue nokia oldal nem jon be. Honnet tudnek magyar softot letolteni amit a phoenix-el feltehetnek ra. Azt mar tudom, hogy a pc-ot nem lehet-kell atirni, de nagyon reg hasznaltam a phoenixet es nem igazan tudom mit tegyek. Az idevonatkozo topikokat olvasgattam de nem vagyok elorebb vele. Elore is koszi a segitseget.

A legfrissebb phönixet telepíted kikapcsolt vírusirtó mellet. Elindítod phőnix felül Tools / data package download katiints. kijön egy ablak a telefonod színének megfelelő productkodot beírod

0599766: euro3_dg
0599823: euro3_ds
0599844: euro3_gr
0599915: euro3_or
059G169: euro3_pink

Check availability kattint mikor kiríja a szoftvert RM-596 111.030.609 dowload kattint és már tölti is lefele a legújabb magyar nyelvet tartalmazó szoftvert. Utána már frissítheted is a telot magyarra .
Koszi, mar jon is.
szandidorcsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012-05-18 pén. 21:46:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: szandidorcsi »

kukszi írta:
szandidorcsi írta:szia !
nincs mikrofonom, és nem skypolok ... :))
msn?
köszi előre is !
janicica@msn.com

felvettelek! :)
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Szia irtam üzenet neked itt. Felül az üzeneteidnél tudod elolvasni.
Skyp: kukuc-
Gandal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-08-03 kedd 18:39:57
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: Gandal »

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne, olvastam,hogy az N8-ra vissza lehet rakni a régebbihttp://www.smartnews.hu/2011/08/nokia-n ... ade-elese/ sw, most e Belle van fent de elég sz@r nem jött be, és szeretném visszatenni az Anna-t.
Le töltöttem minden Phoneixet és a Navifirmet is csak azt nem tudom mit töltsek le onnan?
N8 T-mobos Rm-596 PCode 059D7G5
Ha valaki tudna segíteni megköszönném!
dlt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-05-23 szer. 23:15:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: dlt »

Sziasztok!

Nemrég vettem egy nokia 700-as telót, és az lenne a kérdésem, hogy a gyárilag törölhetetlen alkalmazásokat, le lehet-e szedni valahogy. Pl: Nat Geo, E!, CNN Video, Movie Teasers stb. Próbálkoztam eddig az app uninstallal, de nem sikerült. Beküldtem egy *#7370# féle resetet, de a helyzet változatlan. Szóval szerintetek van megoldás erre? Ha phoenixel rátolok egy új szoftot, vajon akkoris megmaradnak ezek a cuccok? Lehet, hogy ezek tényleg a szoftver részei? Ha van valakinek 5lete, szívesen venném.

Előre is Köszi!
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Gandal írta:Sziasztok
Olyan kérdésem lenne, olvastam,hogy az N8-ra vissza lehet rakni a régebbihttp://www.smartnews.hu/2011/08/nokia-n ... ade-elese/ sw, most e Belle van fent de elég sz@r nem jött be, és szeretném visszatenni az Anna-t.
Le töltöttem minden Phoneixet és a Navifirmet is csak azt nem tudom mit töltsek le onnan?
N8 T-mobos Rm-596 PCode 059D7G5
Ha valaki tudna segíteni megköszönném!
Üzenetet olvasd el bal felül az oldalon.
Skyp: kukuc-
adri5
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: adri5 »

nekem miért nem nyitja meg azt az oldalt ahonnan lekell tölteni a softvert? Nem jön ki semmi. amúgy az a gondom hogy ha elindítom a kamerát lefagy a teló és újraindúl. nokia 6233-ról van szó és ha a videót bekapcsolom akkor is lefagy és újraindúl gyárira meg nem tudom vissza álítani mert nem tudom a telefon kódját. Mit tegyek????????????? :o
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: Béla »

adri5 írta:nekem miért nem nyitja meg azt az oldalt ahonnan lekell tölteni a softvert? Nem jön ki semmi. amúgy az a gondom hogy ha elindítom a kamerát lefagy a teló és újraindúl. nokia 6233-ról van szó és ha a videót bekapcsolom akkor is lefagy és újraindúl gyárira meg nem tudom vissza álítani mert nem tudom a telefon kódját. Mit tegyek????????????? :o
Innen letöltheted a Navifirm progit amivel letöltheted s neked megfelelő sw -t. http://www.symbian-toys.com/navifirm.aspx
Ha Phoenix -l csinálod akkor visszaáll gyárira a bizt.kód. De a JAF -l megtudod nézni a jelenlegi bizt. kódot.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
adri5
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: adri5 »

Béla írta:
adri5 írta:nekem miért nem nyitja meg azt az oldalt ahonnan lekell tölteni a softvert? Nem jön ki semmi. amúgy az a gondom hogy ha elindítom a kamerát lefagy a teló és újraindúl. nokia 6233-ról van szó és ha a videót bekapcsolom akkor is lefagy és újraindúl gyárira meg nem tudom vissza álítani mert nem tudom a telefon kódját. Mit tegyek????????????? :o
Innen letöltheted a Navifirm progit amivel letöltheted s neked megfelelő sw -t. http://www.symbian-toys.com/navifirm.aspx
Ha Phoenix -l csinálod akkor visszaáll gyárira a bizt.kód. De a JAF -l megtudod nézni a jelenlegi bizt. kódot.
És h kell azzal a jaf-al megnézni a kódot?
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Szoftverfrissítés Phoenix-szel

Hozzászólás Szerző: Béla »

adri5 írta:
Béla írta:
adri5 írta:nekem miért nem nyitja meg azt az oldalt ahonnan lekell tölteni a softvert? Nem jön ki semmi. amúgy az a gondom hogy ha elindítom a kamerát lefagy a teló és újraindúl. nokia 6233-ról van szó és ha a videót bekapcsolom akkor is lefagy és újraindúl gyárira meg nem tudom vissza álítani mert nem tudom a telefon kódját. Mit tegyek????????????? :o
Innen letöltheted a Navifirm progit amivel letöltheted s neked megfelelő sw -t. http://www.symbian-toys.com/navifirm.aspx
Ha Phoenix -l csinálod akkor visszaáll gyárira a bizt.kód. De a JAF -l megtudod nézni a jelenlegi bizt. kódot.
És h kell azzal a jaf-al megnézni a kódot?

Biztonsági kód kiolvasása:
Ez csak abban az esetben lehetséges, ha nem zártuk le a telót és csatlakoztatni tudjuk a pc-hez pc-suite módban.
Service settings-nél pipáljuk be a User Code Edit-et, majd nyomjuk meg a SERVICE gombot. Egy új ablak nyílik fel. Itt katt a Read Code-ra ( kód kiolvasása ) . És már ki is írja a kódot.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
Válasz küldése

Vissza: “Szoftverfrissítés”