Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb

Melyikre esküszöl?

Nokia gyári füles
23
21%
Plantronics
2
2%
Sennheiser
37
33%
AKG
11
10%
Philips
0
0 szavazat
Sony
23
21%
Panasonic
7
6%
Más típusú telefon fülhallgatója
1
1%
Egyéb
7
6%
 
Szavazatok száma: 111

Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: moco »

ha valakit érdekel. az Auchanban a Sennheiser mx 170-es füles most akciós áron van, 1490-ért.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
qkac111
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-05-31 vas. 11:27:47
Készüléktípus: SGS2-XXLQ6-XWLPG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: qkac111 »

Nem nagyon láttam itt senkit aki Panasonic fülest használna, pedig valóban nagyon jól szol.
Én eddig az N95-8GB zene vezérlőjével használtam, most ezt raktam át az N8-hoz is.
6610 -> 6600 -> 7610 -> 6680 -> N80 -> N95 -> N95-8GB -> N8
SGS2 / --VK--XWLPG-V5.1.3-Jkay-Segal mod3_Siyah 4.0.1+_LQ6 Modem_JkayDS14.1
Avatar
bikepank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-09-01 kedd 21:50:35
Készüléktípus: nokia 5800 XM Red
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: bikepank »

Sziasztok tud valaki ajánlani olyan fülest ami a HTC Desire készülékhez jó!(agybadugos és lehet vele a számkat léptetni előre hátra,ill a rádióállomásokat is lehet léptetni)
Köszönöm!!
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: bikemano »

bikepank írta:Sziasztok tud valaki ajánlani olyan fülest ami a HTC Desire készülékhez jó!(agybadugos és lehet vele a számkat léptetni előre hátra,ill a rádióállomásokat is lehet léptetni)
Köszönöm!!
HTC Desire készülékhez talán a RC E160 lessz az igazi :D
Ezzel lehet zenét léptetni tudtommal és stereo.
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

bgergo93 írta:Az energiát a telóról nyalja, de a sima headsetnél is három kábelnek kell mennie? mert sztem ott csak kettő megy.
A mono fülesnél 2, a sztereónál 3 szál van.Ha viszont, a headsetben van mikrofon is, akkor a 3-nál is több szál szükséges. :yes:
Viszont, sajna az új fülesekben nem ritkán szinte hajszál vékonyságúak az egyes szálak, a szigetelésük egy vékony lakk réteg, tehát szabad szemmel szinte megkülönböztethetetlenek. :wacko:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
hetes
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010-04-10 szomb. 12:10:42
Készüléktípus: E52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: hetes »

E52höz keresek olyan NOKIA gyári fülhallgatót (3.5mm jack), ami tudja vezérelni a gyári zenelejátszót (PLAY / PAUSE / STOP / << / >>). Na most a dolog nem ilyen egyszerű, mert nekem csak maga a 'vezérlő' része kéne, tehát a füles az lehet a legigénytelenebb is. Más szóval egy kábel, amit egyik végén beledugok a telefonba, a másik végén meg van egy kis panel, kb 10-15 cm hosszú. A kis panelen vannak a gombok és egy másik jack aljzat. Lényegében egy hosszabbító, amibe a saját fülesemet be tudom dugni és lezárt billentyűzettel is tudok zenét hangosítani/váltani.

N73hoz volt hasonlóm, de annak ilyen elbaszott soktüskés-lapos csatlakozója volt még, nem 3.5-es jack.

ápdét: valami ilyemire gondoltam: http://www.nokia.hu/termekek/tartozekok ... s-45-ad-54
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

hetes írta:E52höz keresek olyan NOKIA gyári fülhallgatót (3.5mm jack), ami tudja vezérelni a gyári zenelejátszót (PLAY / PAUSE / STOP / << / >>). Na most a dolog nem ilyen egyszerű, mert nekem csak maga a 'vezérlő' része kéne, tehát a füles az lehet a legigénytelenebb is. Más szóval egy kábel, amit egyik végén beledugok a telefonba, a másik végén meg van egy kis panel, kb 10-15 cm hosszú. A kis panelen vannak a gombok és egy másik jack aljzat. Lényegében egy hosszabbító, amibe a saját fülesemet be tudom dugni és lezárt billentyűzettel is tudok zenét hangosítani/váltani.

N73hoz volt hasonlóm, de annak ilyen elbaszott soktüskés-lapos csatlakozója volt még, nem 3.5-es jack.

ápdét: valami ilyemire gondoltam: http://www.nokia.hu/termekek/tartozekok ... s-45-ad-54
Én alapban ilyent kaptam a telómhoz, de azt nem tudom, hogy az E52-t tudja-e kezelni. :hmm2: Ugyanis ennek nem 3, hanem 4 érintkező van a dugóján, meg benne van a mikrofon is. Én a helyedben bemennék egy GSM boltba, de a megvásárlás előtt kipróbálnám, hogy műxik-e rajta. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
kovacadam
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2010-01-26 kedd 17:31:16
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 11 times
Been thanked: 7 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: kovacadam »

Üdv! Tud valaki olyan fülhallgató-adaptert, amivel lehet a zenelejátszót kezelni? Vagy hogy hol lehet ad-54-et szerezni, mert az jó lenne, csak sehol nem találok, meg már mindenhol befejezték az eladását. Vagy jó olyan fülhallgató és irányítós egyben, ahol a fülhallgató az nem agybadugós.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: potter55 »

kovacadam írta:Üdv! Tud valaki olyan fülhallgató-adaptert, amivel lehet a zenelejátszót kezelni? Vagy hogy hol lehet ad-54-et szerezni, mert az jó lenne, csak sehol nem találok, meg már mindenhol befejezték az eladását. Vagy jó olyan fülhallgató és irányítós egyben, ahol a fülhallgató az nem agybadugós.
Itt még elvileg lehet kapni AD-54-et.
These users thanked the author potter55 for the post:
kovacadam (2011-09-01 csüt. 14:56:36)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
kovacadam
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2010-01-26 kedd 17:31:16
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 11 times
Been thanked: 7 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: kovacadam »

potter55 írta:
kovacadam írta:Üdv! Tud valaki olyan fülhallgató-adaptert, amivel lehet a zenelejátszót kezelni? Vagy hogy hol lehet ad-54-et szerezni, mert az jó lenne, csak sehol nem találok, meg már mindenhol befejezték az eladását. Vagy jó olyan fülhallgató és irányítós egyben, ahol a fülhallgató az nem agybadugós.
Itt még elvileg lehet kapni AD-54-et.
Köszi, de sztem ezt kihagyom, 4000azért, hogy aztán háromnegyed év után megint tönkremenjen... Legtöbb helyen ennyibe kerül a fülessel együtt... Akkor már veszek egy olyan fülhallgatót, ami azért tovább bírja, bár azt sajnálom, hogy nem lesz hozzá irányító, de majd akkor a widget.
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”