Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb

Melyikre esküszöl?

Nokia gyári füles
23
21%
Plantronics
2
2%
Sennheiser
37
33%
AKG
11
10%
Philips
0
0 szavazat
Sony
23
21%
Panasonic
7
6%
Más típusú telefon fülhallgatója
1
1%
Egyéb
7
6%
 
Szavazatok száma: 111

Avatar
nagy.balynt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2010-12-22 szer. 15:53:11
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 2.3.4
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 24 times
Been thanked: 37 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: nagy.balynt »

Sziasztok! szerintetek ez milyen lehet? http://www.edigital.hu/Fejhallgato/Senn ... 30365.html vagy ha valaki tud ajánlani hasonló árkategóriában "jót", azt is megköszönném. ;) olyat szeretnék, ami ilyen jó nagy és tök jól néz ki :D
CyanoAce 7.1.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: Segal »

Ma megleptem magam egy Shure SE215-össel.
Kép
Végre sikerült lezárnom egy kb 2 hete zajló nézelődés, kipróbálgatás, egyeztetés szériát és megvenni végül ezt a fülest.
Csak jókat tudok róla írni nekem nagyon kényelmes, k****** jól szól, a méllyei is meggyözőek és a külvilágot frankón kizárja de nem majdnem hanem ténylegesen. Próbáltam utcán semmi külső hang, próbáltam itthon is mindeféle külső zajforrást se semmi. Konkrétan az erősítőm is -30 on bömböltette (-93-tól lehet 0-ig állítani) a 8 Ohm-os 3 utan hangfalakat és semmi külső zajt nem hallasz....
Vezetéke cserélhető ha esetleg kontakthiba lépne fel.
Szerencsére találtam olyan embert akinél ki is próbálható vásárlás előtt és miután hallottam vettem is egyből. Kipróbáltam egy másikat is de az piskóta volt ehez képest szóval mindenképp ajánlom.
Kép
Így kell viselni. (Elsőre fura)
These users thanked the author Segal for the post:
moco (2012-02-03 pén. 09:20:47)
Rating: 2.63%
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: moco »

Nálam az is fontos, hogy "kint" mennyire hallják, hogy én "bent" bömböltetem a telót. Állatul zavar, ha reggel 5-kor a vilingeren valaki hallgatja a zenéit és végig hallom én is az egészet.
Amúgy tényleg érdekes füles, és szép is. (nekem nem lenne jó ez az agybadugós dolog, pedig kipróbálnám)
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: Segal »

moco írta:Nálam az is fontos, hogy "kint" mennyire hallják, hogy én "bent" bömböltetem a telót. Állatul zavar, ha reggel 5-kor a vilingeren valaki hallgatja a zenéit és végig hallom én is az egészet.
Amúgy tényleg érdekes füles, és szép is. (nekem nem lenne jó ez az agybadugós dolog, pedig kipróbálnám)
Én sem értem azokat akik olyannal rohangálnak főleg akkor zavar amikor valami "emberbarát" metál félét hallgat...
Na ez szó szerint se kifelé se befelé nem továbbítja a zajt. Ha ki szeretnéd próbálni akkor találkozhatunk valamikor nagyon szivesen felajánlom a tesztelését.
Megpróbálok elmenni a PDA talira ha sikerül (beosztás kérdése nem kedv) akkor ott ha nem akkor valahol máshol. Tegnap jártam feléd ha tudtam volna hogy érdekel simán elvittem volna de mondjuk még a kötelező bejáratós stádiumba van. Most jár 10 óránál és csak megy megy megy... és megy :)
DE előre szólok csak saját felelősségre mert utánna tényleg "gagyinak" fogod találni a 2 ezres fülest!!!!!!
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: moco »

Segal írta:Én sem értem azokat akik olyannal rohangálnak főleg akkor zavar amikor valami "emberbarát" metál félét hallgat...
Na ez szó szerint se kifelé se befelé nem továbbítja a zajt. Ha ki szeretnéd próbálni akkor találkozhatunk valamikor nagyon szivesen felajánlom a tesztelését.
Megpróbálok elmenni a PDA talira ha sikerül (beosztás kérdése nem kedv) akkor ott ha nem akkor valahol máshol. Tegnap jártam feléd ha tudtam volna hogy érdekel simán elvittem volna de mondjuk még a kötelező bejáratós stádiumba van. Most jár 10 óránál és csak megy megy megy... és megy :)
DE előre szólok csak saját felelősségre mert utánna tényleg "gagyinak" fogod találni a 2 ezres fülest!!!!!!
Nemis gagyi! A gyári fülesek után leesett az állam. Egy dolog miatt nem jön be a fülesed. Az agybadugás miatt. Nekem azok nem jók. Egyik sem. :(
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: Segal »

moco írta:
Segal írta:Én sem értem azokat akik olyannal rohangálnak főleg akkor zavar amikor valami "emberbarát" metál félét hallgat...
Na ez szó szerint se kifelé se befelé nem továbbítja a zajt. Ha ki szeretnéd próbálni akkor találkozhatunk valamikor nagyon szivesen felajánlom a tesztelését.
Megpróbálok elmenni a PDA talira ha sikerül (beosztás kérdése nem kedv) akkor ott ha nem akkor valahol máshol. Tegnap jártam feléd ha tudtam volna hogy érdekel simán elvittem volna de mondjuk még a kötelező bejáratós stádiumba van. Most jár 10 óránál és csak megy megy megy... és megy :)
DE előre szólok csak saját felelősségre mert utánna tényleg "gagyinak" fogod találni a 2 ezres fülest!!!!!!
Nemis gagyi! A gyári fülesek után leesett az állam. Egy dolog miatt nem jön be a fülesed. Az agybadugás miatt. Nekem azok nem jók. Egyik sem. :(
Direkt idézőjelbe raktam. Tudom egyszer már ismertetted a (fül)lukad paramétereit emléxem még. (Macikára is :laugh: )
Kár hogy neked nem jó az agybadugós pedig milliószor jobban szólnak mint a simák. Azért ha sikerül a PDA tali akkor magammal viszem meg egy kicsi gumiharangot is hogy ki tudd próbálni. (Ha nem még mindig találkozhatunk ha érdekel.)
Hidd el az ára miatt se jönne be neked te ennyit az életbe ki nem adnál érte ismerlek már ennyire. 24000ft volt.
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: moco »

Segal írta:Kár hogy neked nem jó az agybadugós pedig milliószor jobban szólnak mint a simák. Azért ha sikerül a PDA tali akkor magammal viszem meg egy kicsi gumiharangot is hogy ki tudd próbálni. (Ha nem még mindig találkozhatunk ha érdekel.)
Hidd el az ára miatt se jönne be neked te ennyit az életbe ki nem adnál érte ismerlek már ennyire. 24000ft volt.
:shock: :o jéééézusúristenkém. tényleg ennyit nem adnék ki érte. ha jössz hozd, kipróbálom. hozok én saját picike gumiizét :)
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: Limahl »

moco írta:
Segal írta:Kár hogy neked nem jó az agybadugós pedig milliószor jobban szólnak mint a simák. Azért ha sikerül a PDA tali akkor magammal viszem meg egy kicsi gumiharangot is hogy ki tudd próbálni. (Ha nem még mindig találkozhatunk ha érdekel.)
Hidd el az ára miatt se jönne be neked te ennyit az életbe ki nem adnál érte ismerlek már ennyire. 24000ft volt.
:shock: :o jéééézusúristenkém. tényleg ennyit nem adnék ki érte. ha jössz hozd, kipróbálom. hozok én saját picike gumiizét :)
és akkor még látnád a többi árát :D
nettó bruttó
Shure SE215 (K) (CL) Fülhallgató cserélhető kábellel, átlátszó, fekete színekben 2 0 920 Ft 26 568 Ft
Shure SE315 (K) (CL) Fülhallgató cserélhető kábellel, átlátszó, fekete színekben 4 2 520 Ft 54 000 Ft
Shure SE425-CL Két driveres fülhallgató, cserélhető kábel, átlátszó 6 9 920 Ft 88 798 Ft
Shure SE425-V Két driveres fülhallgató, cserélhető kábel, ezüst 6 9 920 Ft 88 798 Ft
Shure SE535-CL Három driveres fülhallgató, cserélhető kábel, átlátszó 1 15 160 Ft 146 253 Ft
Shure SE535-V Három driveres fülhallgató, cserélhető kábel, bronz 1 15 160 Ft 146 253 Ft

mondjuk 146 253 -ért már nem tom mit tud :shock:
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: Segal »

Limahl írta:
moco írta:
Segal írta:Kár hogy neked nem jó az agybadugós pedig milliószor jobban szólnak mint a simák. Azért ha sikerül a PDA tali akkor magammal viszem meg egy kicsi gumiharangot is hogy ki tudd próbálni. (Ha nem még mindig találkozhatunk ha érdekel.)
Hidd el az ára miatt se jönne be neked te ennyit az életbe ki nem adnál érte ismerlek már ennyire. 24000ft volt.
:shock: :o jéééézusúristenkém. tényleg ennyit nem adnék ki érte. ha jössz hozd, kipróbálom. hozok én saját picike gumiizét :)
és akkor még látnád a többi árát :D
nettó bruttó
Shure SE215 (K) (CL) Fülhallgató cserélhető kábellel, átlátszó, fekete színekben 2 0 920 Ft 26 568 Ft
Shure SE315 (K) (CL) Fülhallgató cserélhető kábellel, átlátszó, fekete színekben 4 2 520 Ft 54 000 Ft
Shure SE425-CL Két driveres fülhallgató, cserélhető kábel, átlátszó 6 9 920 Ft 88 798 Ft
Shure SE425-V Két driveres fülhallgató, cserélhető kábel, ezüst 6 9 920 Ft 88 798 Ft
Shure SE535-CL Három driveres fülhallgató, cserélhető kábel, átlátszó 1 15 160 Ft 146 253 Ft
Shure SE535-V Három driveres fülhallgató, cserélhető kábel, bronz 1 15 160 Ft 146 253 Ft

mondjuk 146 253 -ért már nem tom mit tud :shock:
Na igen a minőséget meg kell fizetni. Sajna 315 öst már nem lehet próbálni azt akitől vettem is csak megrendelésre hozott volna (48ért) de állítása szerint kevesebb benne a mély szóval úgy gondolom hogy jól döntöttem a 215 össel. Ment 15 órát már valamivel jobban szól de fog ez még érni.
A baj ott kezdődik hogy drága fülesből annyi van hogy dunát lehetne rekeszteni vele (még 200 ért is lehet kapni fülhallgatót!!) de jó fülesből sajna kevés.
2 "árbarát" gyöngyszem csak hogy egyértelmű legyen hogy a 20k tulajdonképpen az alja...
http://www.myshopping.com.au/PR--399161 ... _Headphone

http://www.custom-iem.com/um-miracle-6- ... p-621.html

Mindenesetre aki (komolyabb) fülesbe gondolkodik annak nagyon melegen ajánlom ezt a felbecsülhetetlen értékű fórumot!!
http://www.head-fi.org/t/478568/multi-i ... ed-1-29-12
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Füles,fejhallgató,fülhallgató:melyiket vegyük?

Hozzászólás Szerző: moco »

Én már megint megszívtam. Mondom az új telóhoz nem passzol a fekete Sennheiser füli, veszek egy másikat, csak fehérben. Ezt is visszavittem 2 perc után, fele olyan hangos volt, mint az, ami most van.
Ami most van az MX160, ez meg MX60. Most már kezdek bepöccenni, hogy ennyire nem tudok fülit venni. Pedig ez iszonyat szép volt :sir2:

Sennheiser MX 60 Street II Lilac In-Ear Earphones
Technical Data:
Frequency response (headphones)19 - 21000 Hz
Impedance 64 Ohms
Sound pressure level (SPL) 116 dB
THD, total harmonic distortion <0.1%
Transducer principledynamicWeightApprox. 7 g

MX160
Frequency response 22 - 20000 Hz
Cable length Asymmetric (L: 170 mm; R: 510 mm; separator -> plug: 850 mm).
Impedance 32 Ohm
Sound pressure level (SPL) 109 dB (1 kHz, 1 Vrms)
Jack plug 3.5 mm plug, rt-angled
Ear coupling intraaural
Transducer principle dynamic
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”