Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
Avatar
atesszan
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 11:59:28
Készüléktípus: HTC ONE X
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Re: Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Hozzászólás Szerző: atesszan »

Áh, igazán nem történt semmi! :D
Avatar
Fonyod
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 17:39:19
Készüléktípus: Ascend G510
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Hozzászólás Szerző: Fonyod »

Szia Mindenkinek!

Engem is érdekelne, hogy valóban működik-e a vevő Nokia 5800-as telefonnal és milyenek a tapasztalatok a vétellel kapcsolatban. Sok dolgot sajnos nem sikerült megtudnom a mobil tévézéssel kapcsolatban, ha esetleg valakinek vannak tapasztalatai a csatornákkal és lefedettséggel kapcsolatban, azt is szívesen venném!

Köszönöm!
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Hozzászólás Szerző: Segal »

Fonyod írta:Szia Mindenkinek!

Engem is érdekelne, hogy valóban működik-e a vevő Nokia 5800-as telefonnal és milyenek a tapasztalatok a vétellel kapcsolatban. Sok dolgot sajnos nem sikerült megtudnom a mobil tévézéssel kapcsolatban, ha esetleg valakinek vannak tapasztalatai a csatornákkal és lefedettséggel kapcsolatban, azt is szívesen venném!

Köszönöm!
igaz hogy N96 ossal de tavaly én írtam egy tesztet a mobil tv zésről még kntvan a főoldalon. Nagyon nem hiszem hogy azóta változott volna a helyzet max bejöhetett 1-2 új csatorna a képbe ha érdekel érdemes elolvasnod.
Avatar
Fonyod
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 17:39:19
Készüléktípus: Ascend G510
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Hozzászólás Szerző: Fonyod »

Köszönöm Segal!

Elolvastam a cikkeket a neten és a Nokiaprogramok oldalon is, megnéztem a Nokia honlapját és az AH honlapját is. Az egyiken azt írják, hogy valamennyi, újabb tipusú Nokia telefonhoz jó a vevő, valahol azt, hogy csak bizonyos tipusokhoz - ezért kérdeztem, hogy az 5800-as telefonnal próbálta-e valaki. (A Nokia nem hozta kompatibilis készülékként az én telefonomat)
A lefedettség az AH szerint folyamatosan változik, 2008 decemberében 3 Budapesti adó volt üzemben, de csak a főváros egy részét sugározta be. Állítólag ez is változott (változik?) Én a Balaton parton lakom, tehát engem az érdekel, hogy "vidéken" használható-e.
Egyes oldalakon azt olvastam, hogy a mobil szolgáltatókkal kötött megállapodást követően csak fizetős csatornák lesznek elérhetőek. Erről lehet tudni valamit?

Mégegyszer köszönöm Segal!
Avatar
atesszan
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 11:59:28
Készüléktípus: HTC ONE X
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Re: Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Hozzászólás Szerző: atesszan »

Segal írta:
Fonyod írta:Szia Mindenkinek!

Engem is érdekelne, hogy valóban működik-e a vevő Nokia 5800-as telefonnal és milyenek a tapasztalatok a vétellel kapcsolatban. Sok dolgot sajnos nem sikerült megtudnom a mobil tévézéssel kapcsolatban, ha esetleg valakinek vannak tapasztalatai a csatornákkal és lefedettséggel kapcsolatban, azt is szívesen venném!

Köszönöm!
igaz hogy N96 ossal de tavaly én írtam egy tesztet a mobil tv zésről még kntvan a főoldalon. Nagyon nem hiszem hogy azóta változott volna a helyzet max bejöhetett 1-2 új csatorna a képbe ha érdekel érdemes elolvasnod.
Szia Segal! Igazad van, teljesen felesleges megvenni 1-2 adóért. Sajnos a Formax-ban nem volt raktáron, de már nem is érdekel, hogy müködik-e 5800-án!
isti1993
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 19:56:31
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Hozzászólás Szerző: isti1993 »

Fonyod írta:Köszönöm Segal!

Elolvastam a cikkeket a neten és a Nokiaprogramok oldalon is, megnéztem a Nokia honlapját és az AH honlapját is. Az egyiken azt írják, hogy valamennyi, újabb tipusú Nokia telefonhoz jó a vevő, valahol azt, hogy csak bizonyos tipusokhoz - ezért kérdeztem, hogy az 5800-as telefonnal próbálta-e valaki. (A Nokia nem hozta kompatibilis készülékként az én telefonomat)
A lefedettség az AH szerint folyamatosan változik, 2008 decemberében 3 Budapesti adó volt üzemben, de csak a főváros egy részét sugározta be. Állítólag ez is változott (változik?) Én a Balaton parton lakom, tehát engem az érdekel, hogy "vidéken" használható-e.
Egyes oldalakon azt olvastam, hogy a mobil szolgáltatókkal kötött megállapodást követően csak fizetős csatornák lesznek elérhetőek. Erről lehet tudni valamit?

Mégegyszer köszönöm Segal!
szia
nem működik 5800-án csak azokon a mobilokon mukodik amiket a nokia oldalán látsz.
Avatar
lizakd
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 10:16:55
Készüléktípus: Samsung Galaxy S Plus
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Hozzászólás Szerző: lizakd »

Most a napokban jelent meg az 5800-nál! Az alkalmazások frissítésénél ott van ez a tv-s progi! Szóval elvileg már hivatalosan is van kliens a vevőhöz!
dimrus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-11-19 csüt. 13:50:06
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Hozzászólás Szerző: dimrus »

Üdv mindenkinek !
Ma kaptam meg végre a Tv vevőt ( SU-33W ), Nokia 5800- hoz párosítottam, az innen letöltött MobileTV programmal tökéletesen működik.
Ahol nézem ( Diósd ) a lakáson belül elég gyenge a normál antenna vétel, de ezzel egészen jól jönnek csatornák.
- Autonómia ( Duna 2 ) - Kiválló kép óriási hangszint
- M1 - Kiválló kép és hangszint
- M2 - Kiválló kép és hangszint
- Duna - Kiválló kép és hangszint
- Hír Tv - Kiválló kép és erőssebb hangszint
- ATV - Néha megakadó kép és hangszint
- Tv 2 - adja a csatornalista, de csak " Hiba lépett fel a csatorna élő adásának vétele közben " üzenet van.
- MR1, MR2, MR3 rádió adók, jó hanggal.
Egyenlőre ennyi, majd még kínzom, megyek vele mindenfelé, és majd írok tapasztalatokat.
üdv dimrus
pycur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-30 kedd 18:25:48
Készüléktípus: N78-N-GageQD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Hozzászólás Szerző: pycur »

Hello!

Ez nem igazán TV vevő, hanem egy képernyő:
http://www.dbox2.com/ersatzteile/displa ... nokia.html

Tudja valaki mire jó ez? Mert van egy ilyenem de nem találok gugliba semmit se hozzá....
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia SU-33W (Mobil TV vevő)

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

pycur írta:Hello!

Ez nem igazán TV vevő, hanem egy képernyő:
http://www.dbox2.com/ersatzteile/displa ... nokia.html

Tudja valaki mire jó ez? Mert van egy ilyenem de nem találok gugliba semmit se hozzá....
a nokia nem csak telefont csinál ám :) ez speciel egy digitális tv vevő kijelzője. sokmindent nem hiszem hogy tudsz vele kezdeni :D
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Kiegészítők”