Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

rozsi71 írta:
SteveBeard írta: Szia!
Az LD- 3W gyalogos navigációra, alaphelyzetben alkalmatlan.
A pontatlansága miatt mondod? Csak mert a nokia.hu-n alapból 5-10 métert ír mind a kettőre. Akkor az mégsem annyi?
Az Ld-3W-n a Static Navigation gyárilag bekapcsolt állapotban van, tehát bizonyos sebesség alatt nem navigál, csak ha jelentősen változott a pozíciód.
Kimondottan autós navigációra tervezték, pl. nem ugrál a jel, ha megállsz a piros lámpánál.
rozsi71
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-01-06 szer. 16:19:26
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: rozsi71 »

SteveBeard írta: Az Ld-3W-n a Static Navigation gyárilag bekapcsolt állapotban van, tehát bizonyos sebesség alatt nem navigál, csak ha jelentősen változott a pozíciód.
Kimondottan autós navigációra tervezték, pl. nem ugrál a jel, ha megállsz a piros lámpánál.
És az autós navigácóra megfelelő? Mert leginkább arra kéne. Gyári ovi maps-el használnám, esetleg offline google maps-el.
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

Arra tökéletes, nekem is van egy, már elég régi, még az N70-hez vettem, a mai napig jól mükszik. Ha nagyon szükséges bele lehet piszkálni szoftveresen és átállítani, hogy lehessen gyalogosan is használni...sajnos aksi cserénél visszaáll az alapbeállítás...
rozsi71
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-01-06 szer. 16:19:26
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: rozsi71 »

SteveBeard írta:Arra tökéletes, nekem is van egy, már elég régi, még az N70-hez vettem, a mai napig jól mükszik. Ha nagyon szükséges bele lehet piszkálni szoftveresen és átállítani, hogy lehessen gyalogosan is használni...sajnos aksi cserénél visszaáll az alapbeállítás...
Köszi szépen. Sokat segítettél. :taps1:
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”